Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 32 974
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Благодаря, Трапезица! Ще търся  другаде, защото и аз не понасям силно ароматизиране.

# 676
  • Мнения: 5 582
Нека някой с по-скорошно мнение се включи,може да са се променили нещата. Преди поне 5-6 години е моят опит.
Тепавица Рай съм чувала,не знам в дъждовете къде ги сушат.

# 677
  • Мнения: 867
Миналия месец използвах услугите на тази фирма https://clean-house.bg/ Килимите бяха изпрани добре, взимат ги и ги връщат на адрес. Цената е 3.50 на кв.м., малко висока ми изглежда, но не съм правила проучване и сравняване с други фирми. Давала съм ги в автомивка, прали са ги на място, но от последния резултат съм най-доволна.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Запазила съм си този сайт за пране на килими, някой ми го беше препоръчал:
https://www.prane-kilimi.com/

Не съм ги ползвала и не съм проучвала какво точно предлагат, но може да разгледате.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 429
Здравейте.Търся детски завеси и килим.Може ли да ме насочите към магазини

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте! Някой запознат има ли да ми каже как стоят нещата на тенис кортовете на Лаута? Интересувам се от индивидуални занятия за дете на 8. По всяко време едва ли е възможно да отидем...затова ако имате контакт с учител, някой млад батко хаха. Преди имах на Милко тел, но дали е още той там..

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Здравейте, някой с отзиви за място, където да поръчам торта на нормални цени? Не мога да повярвам, че една торта струва 100лв🤪

# 682
  • Мнения: 58
Здравейте, някой с отзиви за място, където да поръчам торта на нормални цени? Не мога да повярвам, че една торта струва 100лв🤪
Здравейте, днес коментирахме с приятелка за сладкарницата зад военна болница,че са на нормални цени.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Здравейте, някой с отзиви за място, където да поръчам торта на нормални цени? Не мога да повярвам, че една торта струва 100лв🤪
Здравейте, днес коментирахме с приятелка за сладкарницата зад военна болница,че са на нормални цени.

Как се казва тази сладкарница? Или да ми обясните горе-долу как да я открия?

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ами да, там с маргарини и т.н, достигат нормални цени. Чочко и прочие масовки също. Нико асеновградските и те.
Аз поръчвам торти от приятелка, години наред, не са евтини, но са уникални и са правени с нейни блатове, боровинки, които е брала и прочие заигравка...но не винаги е в Пловдив, защото обикаля планините доста. Освен това ги докарва на визия, защото е скулптор.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641


Похвалих само детските варианти , но все има питащи за торти и аз да си кажа и похваля.
Тези двете торти с куче и гимнастичка по 10 или 12 парчета бяха, 100 лв някъде ми взе. Но винаги я занимавам с идеите ми за творчество върху тях. Мъфини също ми е правила и няколко др торти.


Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 14:03 от Josefin

# 686
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
За всеки влак си има пътници и всеки си преценя колко и къде да даде. Аз например харесвам някои от тортите на сладкарница Дейзи - на бул "6 септември" . Има една Ягодина, която се прави по поръчка и ми е любимата. За цените им не очаквам да са с еко-био-мио- продукти, но и не ям торта всеки ден. А ако искам да знам какво има вътре си я правя сама  и със сигурност няма да сложа фондан. За детски не мога да коментирам, не съм поръчвала.
Есенция, отидете и хапнете по едно парче торта и си преценете.
 Josefin, по тези торти има страшно много труд, затова са и с такава цена.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641

Да, аз казвам, че за труда са си нормална цена. И аз не обичам тежките фондани, мнг фини ги прави тази жена, рядкост. Едно време като излезе сладкарница Неделя се късах. Сега не ходя там. Но пък в Нико съм яла. Вкусни и нормални цени. Само дето като очакване за материали няма да е кой знае какво, мнг ясно. Зад военна болница , понеже там живея, то е малко и невзрачно, но си има клиенти винаги заради цените. Соленките са особено вкусни, но ядеш и не питаш от какво са. Сега съм се вманиачила и чета какво ям.

# 688
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Като оставим настрана визуалната част, трудно се впечатлявам от торта. Не защото не обичам, напротив  Embarassed Горе-долу мога да направя прилична торта и заради това мога да преценя и съм решила, че Нико, Неделя, Чочко и много други не са за мен(нас). За сравнение ще кажа, че и във Виена не ми хареса Сахер-а, но аз не обичам сухи торти тип кекс.
Последно ми хареса на Мадам Гато - с маскарпоне и лешников крем. Не съм взимала пакетирана, сестра ми я донесе иначе аз със сигурност не бих купила.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте, някой с отзиви за място, където да поръчам торта на нормални цени? Не мога да повярвам, че една торта струва 100лв🤪
Здравейте, днес коментирахме с приятелка за сладкарницата зад военна болница,че са на нормални цени.

Как се казва тази сладкарница? Или да ми обясните горе-долу как да я открия?

Сладкарницата е отстраната на ресторант При Сандо

А аз искам да ви помоля да ми помогнете да открия такива калъфи за гарнитура https://www.bonprix-bg.com/style/kalf-za-fotojl-crinkle-41425001 … 56&return=ref, но в реален магазин

Общи условия

Активация на акаунт