по вода да ни върви - времето да се смени!/3.07 -9.07/

  • 7 905
  • 175
  •   1
Отговори
# 150
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Центърът е за деца с проблеми в развитието, а мисля това не означава бавноразвиващи непременно. Ще помоля Георги Трендафилов да влезе и да пише по- подробно за какво точно става въпрос. Самият център в Мюнхен до колкото съм запозната в училищната си част се посещава и от здрави деца, да не говорим, че се подбират и чакат на опашка за да учат там.

# 151
  • Мнения: 644
Явно нещо не съм разбрала,сега вече съм в час.Мерси  bouquet

# 152
  • София
  • Мнения: 2 262
Момичета отчаяна съм! Незнам какво да направя! Излязохме от болницата в понеделник! До вчера, т.е. тази сутрин пихме и антибиотик през устата, когато събудих Мишлето за последната лъжичка тази сутрин в 6, той се избуха по същия начин, заради които тичахме в болницата през ноща! А вчера бяхме при докторите в 3 градска и го прегледаха, нямаше нищо, нито гърло, нито, гърди, всичко е чисто! Какво да правя? Какво? А днес е и събота, няма джипита, защото услужливо си намират заместници и попадаме при случайни и неизвестни доктори! Ще се гръмна повярвайте ми, как да го напъхам пак в болницата, нямам и физически и психически сили вече, след 2 седмици отивам да раждам! Кажете ми какво да направя???????????????????????????????????????

# 153
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Иги, ако кашлицата идва от ларингса тя може да звучи много страшно, но всъщност нищо да му няма надолу към дробчетата. Отиди в ИСУЛ - там има дежурни в събота и неделя и мисля че там са хората които могат да ти кажат дали е ларингиална или друга кашлица и как да я бориш.

# 154
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Всяко джипи има организация за след работното му време за медицинска помощ, която е безплатна. Те са разни центрове, които работат за тях през ноща и събота и неделя обади се да питаш в поликлиниката, която сте. В събота има дежурен от джипитата в поликлиниката.
Вашето джипи къде му е седалището за да видим дали някой знае нещо повече.

# 155
  • Мнения: 74
Момичета отчаяна съм! Незнам какво да направя! Излязохме от болницата в понеделник! До вчера, т.е. тази сутрин пихме и антибиотик през устата, когато събудих Мишлето за последната лъжичка тази сутрин в 6, той се избуха по същия начин, заради които тичахме в болницата през ноща! А вчера бяхме при докторите в 3 градска и го прегледаха, нямаше нищо, нито гърло, нито, гърди, всичко е чисто! Какво да правя? Какво? А днес е и събота, няма джипита, защото услужливо си намират заместници и попадаме при случайни и неизвестни доктори! Ще се гръмна повярвайте ми, как да го напъхам пак в болницата, нямам и физически и психически сили вече, след 2 седмици отивам да раждам! Кажете ми какво да направя???????????????????????????????????????
Иги отиди при докторите в отделението и им кажи какво те  притесняват, няма да ти откажат а ако искаш ми се обади. Аз сам нощтна довечера и ще помоля някой даго види.

# 156
  • София
  • Мнения: 2 262
Ами така ще направя, ако пак започнат и спазмите...........

# 157
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Иги, желая ви от все сърце спокоен, слънчев и усмихнат ден и още по - спокойна нощ! Целувки за Мишлето и за тумбачето  Hug.

  А пък аз вчера и днес се отдадох на шопинг - терапията  Wink, определено добре ми подейства  Mr. Green Но си имам и повод - днес остарявам с една година!

  Така че ви черпя, макар и виртуално, всички поне по едно малко, а защо не и голямо  Wine Glass на бремелинките по един сок, пък може и биричка  beer

# 158
  • София
  • Мнения: 9 878
Честито,Бим-Бам!  bouquetДа си много щастлива ти желая от сърце Hug и много да те радват любимите хора!
Направо ти завиждам за шопинг-терапията Wink.Моята ще е към края на месеца,когато вземем прословутото обезщетение за преместването.Ох,как съм им се заканила на тия парички smile3508
Ние днес си направихме една мнооого дълга плевенска разходка.И двамата с мъжа ми едновременно заговорихме за бъдещето,за живота,за преместванията.Явно и на двамата ни бръмчи една и съща муха в главата-хареса ни града и като че ли никак не се замисляме за скорошно връщане в столицата.Въпреки,че вече избягваме да си правим дългосрочни планове-каквото стане.Но ако зависи от нас...живи и здрави да сме само!
Мамо Иги,силни прегръдки и от мен Hug.Представям си колко ти е трудно-но след бурята винаги грейва слънце.А ти си имаш две слънчица-едното си го гушкаш,а другото ще гушкаш много скоро!  bouquet

# 159
  • София
  • Мнения: 2 356
Bim bam, много късмет и здраве ти желая. Да бъдеш обградена от любов и усмивки!   bouquet

# 160
  • София
  • Мнения: 2 356
Moмичета, вижте това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112246.0

# 161
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета,
включвам се само да кажа, че сме добре, нямах възможност да пиша, но ви мислех.
Купихме си ваксина Пентаксим, сега ще ни трябва становище от невролог и ще заведем Лорка да я имунизират.
Тя щурее много, нямам време дори да я снимам.
Много целувки на всички.
Иги, стискам палци Мишето да няма проблеми и да е добре, вие с бебчето също.
Наде, целувам ви много, всичко ще е наред.
Много  Hug момичета и до скоро.

# 162
  • Мнения: 644
Честит празник Bim bam    bouquet
жела я ти много здраве,късмет и успехи във всяко едно твое начинание  bouquet

# 163
  • Мнения: 882
Честит Рожден Ден Бим бам,
Да си жива, здрава и много, много щастлива newsm59

# 164
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Още веднъж благодаря на всички Ви за прекрасните пожелания  Hug !

  Снощи решихме да имаме кротък купон вкъщи, бяха ни на гости нашите кумци, които днес заминават за Канада  Sad Отново ми стана едно криво... толкова наши приятели напуснаха България, че чак не ми се мисли. Понякога си задавам въпроса ние какво правим още тук, но си знам, че не бих могла да живея навън...

Общи условия

Активация на акаунт