Щъркели над нас кръжат, бебчета ще донесат! 03.07-09.07

  • 11 972
  • 259
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Мегита продължавай да мериш, засега нищо не може да се каже. Пък и както сте подкарали с кексенето през ден няма как да не уцелите деня  Wink

Ели настроението не е много по-добро като цяло, но се примирих вече някак си. Днес ни излизат и резултатите от спермограмата та ще видим  Rolling Eyes Ей на, вече не джапам боса в калта, имам си джапанки  Crazy  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!

Приятна седмица и само положителни тестове да има!  thumbsup

Wish, стискам палци само добри новини през следващите 9 месеца.  yes

Stef, и ти ще ни липсваш. Приятно лято и дано да сте двама като се върнеш.  Hug Peace Hug

Жабче, много хубаво заглавие.  coolcool

Аз вече съм ваканционно настроена въпреки че съм на работа до петък. Почвам много да се вълнувам и нямам търпение да се приберем. В петък вечерта си летим за БГ и 3 седмици почивка много добре ще ми се опразят.   Two Hearts

Лек ден на всички!
 bye

# 17
  • Мнения: 9 990
Мегита-засега добре върви, още нищо не може категорично да се каже-нека минат още няколко дена.
Хеленапеева-ми поне гъз път да види WinkКак е пътя иначе-чух по новините, че нова отсечка от магистралата били пуснали?То зависи вие от къде сте минавали де.
Сега ми е едно притеснено-ние другият месец ще пътуваме, а мен ме тресе параноята нещо, уж съм здраво стъпила на земята, ама на...

# 18
Здравейте и лека седмица на всички!  bouquet
Успех на нечакащите Praynig
Мойта лелка вече си замина  Joy Joy Joy и сега ми предстои много luvbed, дано се прихване  fertilization и после да ми се появи  EFP

# 19
  • Мнения: 515
Има да нова отсечка от магистралата по нея минахме.Само на връщане като излизахме от Ахелой беше пропаднал пътя и минахме на косъм от един трап но слава богу прибрахме се без проблем живи и здрави Praynig
Пенелопа то има доста време до тогава вярвам че  ще са наред пътищата без черни мисли и без паранои моля моля  Wink

# 20
  • Мнения: 9 990
Абе аз обожавам да пътувам.Незнам сега какво ми стана, ще се стегна-няма как.Нагледах се и се наслушах на лошавини-затуй. Confused
Миналото лято тръгнахме в най-големите жеги и избягахме от пороите в Софийско.На морето си беше екстра.Ще видим тази година как ще е. Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте и от мен момичета и успешна седмица  Hug
За мен тя е седмичка на бебеправене Simple Smile а дано.

Wish успешни и безпроблемни 9 месеца ти желая   bouquet

Mim+  мила успех тая седмица с бебеправенето smile3525 ще стискам палци и за двете ни Praynig

Добро настроение и усмивки желая на всички от сърце и нека както вали дъждът навън днес така цяла седмица да валят хубави новини във форума  Hug
Който ще прави  baby_neutral да го направи, за който е ред да се похвали да се похвали с  EFP

# 22
  • Мнения: 883
Здравейте момичета! Много хубаво и приятно време. Направо ми харесват тия температури. То всичко ми харесва. Защото вече не ми пука. Опитвам се да спазвам благоприлично спокойствие, защото току що идвам от нашана лаборатория. Не само, че не правят кръвни тестове за бременнос, но и бяхя много учудени. Казаха ми да си взема уринен тест. Аз обясних, че тия тестове май не ме ловят, защото през първата браманност във 11 седмица беше отрицателен. А едната лаборантка ми каза, че това не можело да бъде. Да си купя тест и да отида те да ми го направят, защото явно не съм го правела както трябва. Аз отказах и те ме пратиха при гинеколозите. А от там ми казаха, че най-рано 10 дневно закъснение могат да видят нещо на видеозон. Така ли е?
А иначе днес отново правих тест и е отрицателен.

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета! Много хубаво и приятно време. Направо ми харесват тия температури. То всичко ми харесва. Защото вече не ми пука. Опитвам се да спазвам благоприлично спокойствие, защото току що идвам от нашана лаборатория. Не само, че не правят кръвни тестове за бременнос, но и бяхя много учудени. Казаха ми да си взема уринен тест. Аз обясних, че тия тестове май не ме ловят, защото през първата браманност във 11 седмица беше отрицателен. А едната лаборантка ми каза, че това не можело да бъде. Да си купя тест и да отида те да ми го направят, защото явно не съм го правела както трябва. Аз отказах и те ме пратиха при гинеколозите. А от там ми казаха, че най-рано 10 дневно закъснение могат да видят нещо на видеозон. Така ли е?
А иначе днес отново правих тест и е отрицателен.

 Ох... тези хора са болни... как може така да се държат... всеки организъм е различен и на всеки показва и влиае различно... и сега какво... искараха те, че не можеш да си направиш тест... Ужас Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 9 990
Di-гледах ти графиката набързо,че излизам-дали ми се струва,че си с късна овулация? Или греша-закъснението може да е от  това и ако е станало бебче-да е рано за тест наистина.

# 25
  • Мнения: 200
Здравейте момичета!  wavey
Желая на всички хубава седмичка изпълнена с положителни емоции.  Hug
На нечакащите лелката стискам палци да не я дочакат,  fingerscrossed  Praynig  а на бебеправещите успех в кексенето.  luvbed
Аз моята лелка не я чакам утре и вече чувствам как ме обзема нетърпение.

wish стискам палци всичко да е наред.   bouquet

# 26
  • Мнения: 191
Дидиди аз като гледам твойто ову е било късно, като мойто разбирам нетърпението ти и аз съм в такова очакване и сега е толкова кофти момент рано за тест, пък в същото време още не е сигурно, че няма да дойде Crazy То ще си покаже само, че това чакане е отврат #Crazy
Пожелавам ти да недочакаш лелката този месец успех Hug

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 11:39 от LiletoYa

# 27
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета!   bouquet   bouquet   bouquet
Успешна седмичка на всички! wish, стискам ти палци и чакам довечера да се похвалиш!
Mim+ и Nellyani успех в бебеправенето, и аз тая седмица на такава вълна  luvbed Стискам ви палци!  newsm10

# 28
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета Hugотдавна не съм ви писала ама защото няма какво да се похваля.ина4 ви наблюдавам постоянно.успешна седми4ка ви желая и да капят само положителни тест4ета Praynig

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте  bouquet!
Жабче,страхотно заглавие,както винаги!И аз искам такива джапанкиииии!
Стеф,изкарай си приятно и като се върнеш дано се похвалиш с добри новини Praynig!
Е,разхлади се най-сетне и моите вени спряха да ме болят...Сега си имам компания/която май само ми лази по нервите Mr. Green/ - малкият е ваканция юли.Да ви се оплача-целият е обринат - "умните" лелки в градината четвъртък и петък им напълнили детски надуваем басейн и се плацикали всичките 30 хлапета вътре Rage...и ние понеже сме белички и чувствителни - целият обринат от мръсотията и се дръгне като крастав...Днес се отбих в градината и не пропуснах да си изкажа мнението пред директорката относно колко е хигиенично 30 деца да се къпят в 20 литра вода... argue
На всички НЕчакащи стискам палци fingerscrossed,а на бебеправещите  fertilization...и успех!

Общи условия

Активация на акаунт