Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 56

  • 42 982
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 092
Хах. На мен не ми казаха така 😆 Били си нещо като дъщерни на Тренд ит ъп. И те вече не знаят какво да си измислят. Нищо де, ще поживеем пък ще видим. 🤗

# 721
  • София
  • Мнения: 6 485
Не знам какви са аз, не съм питала, но качеството ми се струва кофти.
На мен ми приличат на тийн серия, шарени опаковчици , без самия продукт да има някакви достойнства.

# 722
  • Мнения: 5 652
Хах. На мен не ми казаха така 😆 Били си нещо като дъщерни на Тренд ит ъп. И те вече не знаят какво да си измислят. Нищо де, ще поживеем пък ще видим. 🤗

Цитат
183 DAYS setzt Trends aus der internationalen Deko-Kosmetikszene besonders schnell um und inspiriert Beauty Junkies mit limitierten Highlightprodukten – alle 6 Monate werden Sortiment und Theke komplett ausgetauscht.
Най-отдолу на страницата, под продуктите.
https://www.dm.de/dm-marken/183days/alle-produkte/?type=product& … %20IT%20UP%7Ctrue
Просто обръщам внимание, в случай, бе някой иска нещо от предния асортимент. Аз лично бях пробвала спиралата-русалка - интересен синьо-зелено цвят, но никакъв обем няма, независимо как я поставям - с база, с два пласта база, върху черна спирала - все едно разресва миглите и ги изтънява. Сега слагам черна спирала и минавам леко само връхчетата - играя си, колкото да я изразходя.

# 723
  • Мнения: X
Тази марка се продава в ДМ в Ринг мол. Цял стелаж имат.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Не знам какви са аз, не съм питала, но качеството ми се струва кофти.
На мен ми приличат на тийн серия, шарени опаковчици , без самия продукт да има някакви достойнства.

Такива са. Дъщеря ми си купи тройка хайлайтъри, не са особено пигментирани и направиха корички на поръхността.

# 725
  • Мнения: 1 165
На каква цена е еликсира на Виктория ,не съм в бг и го откривам онлайн само в ибей и излиза 15€ с доставката и ми се вижда доста.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Десет и нещо на редовна цена е мисля.По-добре някой близък ако ти изпраща колети да ти изпрати.

# 727
  • Мнения: 5 652
На каква цена е еликсира на Виктория ,не съм в бг и го откривам онлайн само в ибей и излиза 15€ с доставката и ми се вижда доста.
Между 10 и 11 лв. На промоция и по-малко.

# 728
  • Мнения: 1 165
Благодаря bouquet

# 729
  • Някъде там
  • Мнения: 4 890
Ще ходя днес за хидра гела на лореал
Дано да го харесам.
И да похваля този глос

Не бих казала,че прави обем.
Има приятен аромат,стои много добре на устните с лек охлаждащ - гъделичкащ ефект.
Ще си взема още няколко да не би да изчезнат Simple Smile
Очарована съм.
Сешоар на Филипс също ще взема и четки за зъби ,че събрах точките Simple Smile
Чудя се и за фотоепилатора.

# 730
  • Мнения: 479
Къде мога да намеря продуктите на Pixi?
По темата свърши ми черната мицеларна вода на Нивеа, но обмислям да се върна на Биодерма.

# 731
  • Мнения: 13 092
Пикси се продава в Сефора.

# 732
  • Мнения: 479
Само там ли, понеже не съм от София?

# 733
  • Мнения: 83
От кой автобронзант за тяло сте доволни?

# 734
  • Мнения: 1 530
Глосът на Есенс наистина е чуден и доста дълготраен за глос. Много го харесвам и аз, имам същия цвят. Simple Smile
Мисля да взема colorstay на Revlon. Не съм чела много мнения, но Bourjois Healthy mix ми свършва, така че ще го замени.

Общи условия

Активация на акаунт