Бременна ли съм

  • 3 312
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 9
 За кръвен тест нямам никаква идея! А от стрес лично на мен ми е закъснява ли със 13 дни.. Имам приятелки които два месеца им е пропускало! Така че нищо чудно да е от времето и стреса...

# 16
  • Мнения: 3 274
Тест препоръчвам. Другото са само догатки и е несериозно.

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте!По принцип МЦ не ми идва повече от 24 дни от предишният.Даже при стрес се повтаря два пъти в месеца.След закъснение от 10 дни и три отрицателни теста дали съм бременна?Имам болки в гърдите който вече ги няма.???

# 18
  • Мнения: 3 274
Здравейте!По принцип МЦ не ми идва повече от 24 дни от предишният.Даже при стрес се повтаря два пъти в месеца.След закъснение от 10 дни и три отрицателни теста дали съм бременна?Имам болки в гърдите който вече ги няма.???
Тестовете са доста точни. Но за по-сигурно си направи кръвен тест и посети лекар, за да уточни от какво е закъснението.

# 19
  • Мнения: 4
Според вас дали е възможно от времето?От промяна в времето да има смущения в МЦ?Или е на нервна почва?Незнам и аз !?

# 20
  • София
  • Мнения: 13 269
Може да е всичко. От стрес, през разбъркани хормони или функционална киста, до нещо наистина сериозно.
Тестът надали бърка, щом са правени няколко. Най-добре е лекар да си каже мнението след преглед.

# 21
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета. Цикъла ми закъснява с 4 дни, което е доста необичайно, защ винаги е бил абсолютно редовен. На 4я ден, днес видях леко розово зацапване, което също е необичайно, защото дори и първият ден цикълът ми е доста обилен. Имам ужасни болки в кръста и гърдите. Дали ще ми дойде напълно или? Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека сподели, защото ме е страх да си направя тест, а изпитвам ужасен ужас от лекари..
🙂🙂🙂

# 22
  • София
  • Мнения: 10 642
Без тест, ще трябва на врачка да идеш
Тестовете не хапят

# 23
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета. Цикъла ми закъснява с 4 дни, което е доста необичайно, защ винаги е бил абсолютно редовен. На 4я ден, днес видях леко розово зацапване, което също е необичайно, защото дори и първият ден цикълът ми е доста обилен. Имам ужасни болки в кръста и гърдите. Дали ще ми дойде напълно или? Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека сподели, защото ме е страх да си направя тест, а изпитвам ужасен ужас от лекари..
🙂🙂🙂

Ние няма как да знаем дали ще ти дойде или не..
Щом за теб не е нормално да ти закъснява,страх не страх,трябва да си направиш тест,че да не си докараш по- големи проблеми до главата. Ако си бременна и имаш кървене, хич не е добре.

# 24
  • Мнения: 9
Знам, че без тест няма да стане, но с приятелят ми искаме да си имаме бебе, но последният тест беше отрицателен и затова се опасявам, че сега може пак да е така..

# 25
  • София
  • Мнения: 10 642
Той теста няма да се промени, ако аз ти кажа че си бременна или че не си бременна.
И да ти кажа една бременност е свързана с най-малко 1 път в месеца ходене на лекар, в повечето случаи поне по 2 пъти.

# 26
  • Мнения: 4 518
Знам, че без тест няма да стане, но с приятелят ми искаме да си имаме бебе, но последният тест беше отрицателен и затова се опасявам, че сега може пак да е така..
Донякъде Ви разбирам, но Вие сама казвате, че без тест няма да стане... Какво питате тогава? Каква информация ще Ви дадат някакви непознати във форум? Нито Ви познават, нито знаят кога сте правили секс, нито знаят дали спермограмата на мъжа Ви е ОК или Вашето репродуктивно състояние. Какви сме ние за да казваме дали Сте бременна или не? Не се заяждам, просто ми е интересно. Като се замисля темата си е такава, но е много странно за какво му е на някой да пита такива неща. На всяка питаща се казва да си направи тест. Извинявам се, но ако сама не можеш да се сетиш, че трябва да направиш тест, може би е по-добре да не си бременна (не говоря специално за Вас, разсъждавам си просто).
То и на всичките момичета, които са разбрали днес, че са бременни, тестът миналия месец е бил отрицателен, така че миналият месец си е за миналия месец.
Ако трябва да залагам, Сте бременна.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 642
То и сестра да ми е пак няма как да кажа бременна ли е или не.

# 28
  • Мнения: 3 274
Здравейте, момичета. Цикъла ми закъснява с 4 дни, което е доста необичайно, защ винаги е бил абсолютно редовен. На 4я ден, днес видях леко розово зацапване, което също е необичайно, защото дори и първият ден цикълът ми е доста обилен. Имам ужасни болки в кръста и гърдите. Дали ще ми дойде напълно или? Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека сподели, защото ме е страх да си направя тест, а изпитвам ужасен ужас от лекари..
🙂🙂🙂
Ами прилича ми на бременност. И аз имах леко зацапване и двата пъти. И при мен закъснее ли, бременност е. Имам много точен цикъл. Но направи тест и се похвали.

# 29
  • Мнения: 99
Здравейте, не знам дали тук е темата относно съмненията ми, но все пак ще ги напиша.. ако греша извинете ме и моля да ме насочите към правилната.. Таа.. първо ще ви дам малко информация-начална дата на последна менструация-03.04.19г; дължина на цикъл-28,29,30 дена; предполагаема овулация засечена с тест 17.04 ; сношение с мъжа.. 16 и 17.04... та да минем към въпросите.. не знам, но имам някво странно усещане от неделя на сам все се прозявам, спрях на фитнес да ходя, защото се притеснявам вътрешно.. ( а за какво ли...) нямам апетит, или не мога да стана от леглотоо до 10 11ч на обяд или деугата крайност будя се адцки рано като днес например 5:45 при положение че заспах в 12:30 вечерта,усещам придърпване или по скороо напрежение?доло ниско не мога да кажа ляв или десен яйчник, по скоро матката ниско доло концентрирано в центъра.. болки в гърди нямам освен болезнени зърна, понякога са ми се разранявали от ддаден вид сутиении, но в момента само от допира на дрехата имам чувствителност, пия половин литур вода и пишкам от 11 на обяд до 15ч 5 пъти,нямам и абсолютно никакъв апетит... Искам и да подчертая че нямам пр.менстр. болки, винаги си ме боли в деня на М, точно когато ми дойде и се почва кръста и корема. Забравих да добавя,че имам някво малко неразположение и в кръста не бих казала болка по скоро напрежение.. Тааа минали са 7 дена от овулациятаа, рано е за тест било то касетка или кръвен, знам че лекари в този сайт няма, ноо просто искам да си споделя ей такаа особено с жени които се чудят Съм ли? Не съм ли? дали това са първоначални симпт. дали е рано... или пък съм по чувствителна и усещам.. Като цяло за първи път използвам тест за О просто от любопитсво иначе усещам саматаО.. Стана малко дълго моля да ме извините, прочела съм Тоооолкова много теми в този сайт- кой казва невъзможно е толкова рано да се усети, други казват можеее и вечее наистина се объркахх ,а толкова многоо да го желаяяя😞😞😞 Благодаряяя🌷

Общи условия

Активация на акаунт