Какъв жляб ядем?

  • 1 818
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Само нарязан купувам аз  Mr. Green, бял или добруджа  Laughing, но не го ям Naughty

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да вярно е за боите, познавам хора, които ги произвеждат. Основните им поръчки са от хлебопроизводители и безалкохолни.

# 17
  • Мнения: 1 120
Не ям хляб, а за децата купувам само бял.

# 18
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз това за черния хляб съм го чувала,но пак си го купуваме.У нас само свекъра яде бял хляб,и за него се купува отделно.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Слагат и не си поплюват - просто няма такова производство, че и внос на ръж, например, в България...

Това ме подсеща за една случка, разказана ми от познат, който имаше пекарна...
Та, както и всички останали, като станал модерен черния хляб, и те взели да слагат оцветители в бялото брашно и търговията вървяла страхотно. Докато един ден някакъв дядо не му казал: "А бе, момче, много ви е вкусен хляба, ама защо като си правя попара и водата ми става черна, а?"
Е, спрели да продават черен хляб, но колко са като тях???

# 20
  • Мнения: 3 091
В къщи жляб не ядем, ама хич! поради здравословни съображения.

# 21
  • Мнения: 1 925
Нищо чудно ние сме в България, и като нищо може да слагат боички в черния хляб. Ние ядем бял, по-скоро мъжо, аз почти не ям хляб.   Peace

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз купувам заводски Добруджа.

# 23
  • Мнения: 3 164
до скоро консумирах само черен и производните му, но все повече не ми харесваше.от скоро почти не ям никакъв хляб, но като се случи предпочитам бял топъл Grinning мъжа ми понякога ми е донасял хляб от германия(черен), е нищо общо с нашенския няма-вярно, че е сбит и тежък, но вкуса му е супер.а и той казва , че там е доста скъп .

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
У дома купуваме най-вече "Слънце и луна" хляб, забравих кой му беше производител (Класанов май се казваше, има много хубав вегетариански ресторант).
Вкусни са и черните хлебчета на Унипек.
Лично аз не съм много по хляба, да си призная.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Нарязан! Не мога да режа хляб и не мога! Не го и ям...

# 26
  • София
  • Мнения: 15 466
А за белият пък казват, че слагат в едно и също брашно избелител за брашно и така от едно брашно се прави и черен и бял хляб.

# 27
  • Мнения: 1 080
Обожавам хляб! Ям всякакъв стига да е пресен.

# 28
  • Мнения: 333
Много черен с най-различни семки - сама си го правя, имам машина за хляб.

Общи условия

Активация на акаунт