✨Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ✨тема 18

  • 14 841
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 472
Heart Blue Heart


Hearts

Hearts


Flowers HibiscusЦВЕТИ* няма химия..нямааа..музика никаква
артистите както казваш не преживяват..какъв супер хит е не знам..
много са им голЕми зъбите..за първи път виждам събрани талкова зъбати
на едно място..но това е !!

# 661
  • Мнения: 14 165

Здравейте, момичета!


Не планирайте щастието. Бъдете щастливи днес!


Сезон 2, епизод 36




- Достатъчно! Не мога! Стига толкова, стига! Не се побирам в кожата си!
Скрит текст:

- Не, не вярвам, аз не вярвам! Ако иска да пусне сто новини и хилада да пусне, каквото и да ми говорят няма да повярвам! Заради мен го прави! Напук! Не можа да ме спре по друг начин и стигна до там. ... Само, за да ме държи настрана попадна в лапите му! Не мога да повярвам! Не може да е толкова сляпа, не може да е толкова глупава! Тя е наивна! Умът й не стига за подобни игрички! Каквото и да прави е от обида. Онзи го е измислил, питал я е дали иска да се отърве от мен и е казал: Ето, ето ти идеалната възможност. Онзи негодник ме е използвал.


- Ийт, осъзнай се, нека си поговорим! ... И с какво право търсиш сметка на Нур, кажи ми? ... Нур жена ли ти е или любовница? Тя е бившата ти жена, бившата! ... Теб какво те засяга, какво? ... Първо се успокой, помисли преди да си се разбеснял. ... Само те питам, зададе ли си въпрос защо Нур постъпва така? ...
- Но тя ме обича, обича ме ...
- Братле, ти наказваш ли я задето те обича? Ти си ми брат, на твоя страна съм, но дори аз се изморих. А тя какво да направи, какво предлагаш, кажи, хайде, кажи?


- Ти си единственият виновен! Разбра ли ме, ти си! Ще сложиш фактите пред себе си и ще си помислиш защо това момиче, което те обича толкова е принудено да постъпва така? И след това като мъж, по-скоро като човек ще си помислиш защо е нужно да ти правят номер? Не ме гледай така, сякаш ще ме изядеш! Всичко се случва в този живот, ти се разведе с Нур, разбра ли ме! Тя е свободна вече, а и Санджактар не е случаен човек ...


- Добре, Нур те обича, все още сте влюбени, но това достатъчно ли е, за да сте заедно. Ами ако е дала шанс на онзи, за да се спаси от теб? ... Моля те, послушай ме, поне веднъж мисли преди да действаш! ... Нямаш право да се месиш на Нур! 

- Не мога да преглътна номерата! Ти искаш истината! ... Не може да е истина!




# 662
  • Мнения: 3 376
Здравейте, момичета.


Сигурно след час ще се наредя пред монитора за повторенията на трите серии, а колко работа имам в къщи, и все отлагам. Успокоява ме мисълта, че не съм само аз така.













# 663
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Здравейте, момичета!



И аз загледах "Сълзите на Джанет", въпреки, че се бях зарекла да не го правя.  Някъде четох, че било голяма драма, но с хепи енд. Не ме грабват особено актьорите, поне за момента.
Днес едва ли ще успея да гледам повторението, направо им изгубих следите.




# 664
  • Мнения: 7 360
Здравейте момичета! Днес е събота и всичко е позволено, най-вече да се забавляваме.


''Когато преминаваш през трудни моменти и се питаш къде е Бог,
спомни си, че учителят е безмълвен по време на изпит''
Киану Рийвс

Е, те издържаха всички изпити.
Велви може и да мислиш, че нямаш дар слово, но не е така. Разказът ти е вдъхновяващ, приканвате да отидеш и видиш сам, Благодаря!

# 665
  • Мнения: 14 165
    Тежки епизоди вървят  и днес при повторението на "Сега и завинаги". Напрежение, динамика, стрес - този сериал е толкова въздействащ и ме грабва всеки път, когато го гледам! Перфектната игра на Толга и Амине заслужава адмирации. Останалите актьори също имат своя принос за вълнението, което ме обхваща всеки път, когато гледам епизодите!  


Скрит текст:

- Направих това, което трябваше, но не трябваше да е толкова трудно? Не знам защо продължаваме да се обичаме с него? Защо е така, Елмаз, какво да правя, какво?


- Изморих се, Елмаз, наистина се изморих! Когато гледам Ийт и болката в очите му толкова ми е трудно да продължа напред, не мога!


- Аз не мисля за Иджлял, а за Мерт и за бебето! Съвестно ми е! Нямам избор! Решила съм го, въпреки Ийт, независимо дали ми вярва, заради Мерт и бебето, заради съвестта ми, това ще приключи!


 
"Ами ако аз й давам всичко, което ти не можа да й дадеш? Не си се замислил, нали? Спокойствие, щастие, ти не знаеш, не знаеш какво е това, но тя може да е избрала мен, а не теб, защото аз й давам спокойствие, а не хаос като теб."


"Ами ако е дала шанс на онзи, за да се спаси от теб? ... Моля те, послушай ме, поне веднъж мисли преди да действаш!" ...



Последна редакция: сб, 18 май 2019, 18:26 от Emiliya

# 666
  • Мнения: 7 360
Една лека следобедна закуска, предвестник за спокойна и хубава вечер


А за днешните епизоди ще сложа в скрити едно стихотворение на Никола Герджиков, мен лично ме натъжава и не е от най-подходящите неща за събота вечер затова отива в срит текст.
Скрит текст:
Дали все още има гласове,
които да си шепнат като луди?
Дали ще има още часове
с отблясъка игрив на изумруди?
Дали ще има още грехове?
Дали и още слънчеви заблуди?
Дали все още духат ветрове?
Душата ми оглозгана се чуди...

# 667
  • Мнения: 10 472
Gift Heart Revolving Hearts



Nature SparklesУфф..пуснете нещо хубаво с Иит и Нур..или някой друг..
не ми се гледат тъжни неща и разплакани лица.. това че го повтарят по някоя ТV
трябва ли пак да ги коментираме тежките и трудни за гледане епизоди
..виждам че на никоя от нас не ни е приятно
защо си го причиняваме тогава..!?
Disappointed RelievedNature Zap


Revolving Hearts

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Revolving Hearts


# 668
  • Мнения: 14 165

      Цеце, благодаря за следобедната закуска и чудесното стихотворение от Никола Герджиков.


      Софи, подхвърли идея - какво да пусна, за да кача градуса на настроението. А тъжните и разплакани Нур и Ийт Козан веднага ще  прибера в скрит текст, но ще продължа да пускам такива моменти, защото са изпълнени с много силни чувства, а диалозите с дълбоко съдържание.

      

Скрит текст:
- Не откъсваш поглед от мен! Боли те, когато и мен ме боли! Кого заблуждаваш?

      
- Нур, не съм дошъл да ти търся сметка или да те притискам! ... Целта ми не е да ти крещя! Слушай, може би няма да ми повярваш, но ако не ме обичаш толкова, колкото аз обичам теб, ако съм прекалил и сме приключили, ако, ако ти и онзи човек сте, ако ... ако ти наистина го обичаш, аз ... няма да ти бъда пречка в живота. ... Исках само това да ти кажа. .... но ето, ето то е ясно като погледна тези дълбоки очи, струва ми се, че ще полудея. Как да преглътна тази игра?

      

- Нур, гледаш ме и очите ти се насълзяват! Казвам ти, че не съм звяр, който ще ти навреди и това те разстройва! Как да не побеснея в такъв момент? Как да повярвам в онази глупава игра, която играеш само, за да се разделим!
- Може да плача или да умра, но не те искам, Ийт, не те искам в живота си!
- Недей, не ме искай в живота си! Какво е животът! Аз съм сърцето ти! Ще ме изхвърлиш от живота си, да, а от сърцето си ще можеш ли да ме изхвърлиш от него? Става ли с една дума, толкова ли е лесно, а? Не ти е лесно! Във всяка твоя сълза аз виждам своя образ!

      


- Млъкни, стига вече, замълчи!
- Ще спреш с тази игра! ... За последен път ти казвам, ще прекратиш тази игра...

- Глупачка, глупачка защо стоиш тук, защо още плачеш? Керем беше прав, така не бива, НЕ ТРЯБВА ДА ПЛАЧА ОТ ЛЮБОВ!

# 669
  • Мнения: 10 472
Blue Heart Blue Heart



Flowers BouquetЕМИ* моля те.. не искам личното ми виждане и желание  което споделих
да се приема по начин в който  публикуваното да се пуска в спойлер*



Revolving Hearts

Revolving Hearts

Blue Heart Heart


# 670
  • Мнения: 7 360
Еми, когато имаш време и  настроение за гифчета, може ли тези две крачки да им направиш гиф


Тази високо вдигната глава, гледайки всички от високо, осанката сякаш всичко в него говори - Аз съм Ийт Козан и победих, а това е мечтата ми- любимата ми жена и аз пак се женя за нея, за да сме щастливи.

# 671
# 672
# 673
  • Мнения: 14 165

   

      Софи, Цеце, изпитвам огромно удоволствие, когато ме подсетите да пусна нещо, свързано с Ийт и Нур Козан. Обожавам ги двамата, но не винаги съм в кондиция и не мога да "зацепя" какво да пусна, а съм направила толкова много гифчета!


      


„Любов от пръв поглед? Не, не е така. Имахме буря от пръв поглед! От този ден до последния ... до последния, тази буря не преставаше да бушува. Ние преживяхме всичко - битки, примирие, падания, възходи, започвахме всичко отначало, когато те мислеха, че всичко е завършило,  правихме нови възходи, когато те мислеха, че умираме, задъхвахме се. Принудиха ни да преживеем всичко това!

За някои нашата история беше приказка, други си мислят, че това е позор. Може би животът беше просто сън и бяхме събудени. Наистина ли се събудихме? Казаха, че всичко е приключило? Наистина ли всичко  свърши? Така свърши? Това ли е наистина краят? Вярно ли е, че свърши?“
 


   

# 674
  • Мнения: 7 360
Еми, Благодаря! Този последен епизод е един от любимите ми /говоря за оригиналния, а не отрязъците на БТВ/, има от всичко в него и то по много.
И понеже не знам по какъв начин да се отблагодаря за труда, който полагаш за нас, ще сложа две четиристишия на Омар Хаям- един от любимите ми поети. Той е роден преди 970 години, но всичко което е писал е много актуално и за днес.

В един прозорец гледали са двама.
Единият видял дъжда и кал.
Другият – зеленината, пролет и небето синьо.
В един прозорец гледали са двама.

Напомня ми точно за Айтюл и Иджлял - Нур и Ийт


Колкото по-ниско е душата на човек,
толкова по-високо вирнат е носа му.
Носа си разпростира той дотам,
дорде душата му не е дорасла.

Това пък е най- точното описание на Айтюл и Иджлял

Общи условия

Активация на акаунт