Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 824
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 135
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мишето съм го виждала един или два пъти, беше без колело Grinning
Не бих го нарекла русоляв. За мен е брюнет.
Масажист и рокаджия, перфектната комбинация Heart

# 136
  • Мнения: 4 749
Фани освен да хващаш и ти дайрето 😂

Аз се записвам в списъка не ща го Мишето, ама искам да гледам сеир от 1 ред, ще нося пуканки и бира 🍺🍺🍺

# 137
  • Мнения: 9 138
Още една мераклийка ейййй не може човек да си нарочи някой)) Кат хиени сте ))

# 138
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Още една мераклийка ейййй не може човек да си нарочи някой)) Кат хиени сте ))
Тихомълком една по една газ към Майна сити. Че сега ще дойде нравствена полиция да ни каже какви разгонени недоклатени лелки сме tooth

# 139
  • Мнения: 4 221
Да се включа и аз със разликите в годините 😂макар и малко извън предаването.Еее к'во са едни 20 години разлика.Нека Славчо Трифонов ми стане мъж,пък тогава ще е мисля тая разлика😂😂😂.Малко остаря и той,ма нищо нали ще ми пеее...😂😃😄😄😃😂.Трябваше и аз да се запиша на кастинг,да разбера тайната от бившата за пленяване на сърцето му.🙊🙊

# 140
  • Мнения: 9 138
Вижте сега
човекът не е симпатичен (косата му е критична)
освен това и баничарка си няма (кара колело)
разпилян рокаджия не си го причинявайте, няма го преживеете
пък и масажите са му хард малко, ще ви изпотроши кокаляците
как удряше барабана не видяхте ли
ма направо...не става ви казвам))

# 141
  • Мнения: 2 990
Фани, ти каква си значи Sweat Smile

# 142
  • Мнения: 9 138
Tamarau, аз заради вас се жертвам
да имаме информация от първо лице
не че нещо.... Blush

# 143
  • Мнения: 2 990
Tamarau, аз заради вас се жертвам
да имаме информация от първо лице
не че нещо.... Blush

Имаш пълната ми подкрепа Hug

# 144
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Вижте сега
човекът не е симпатичен (косата му е критична). Ох, тъкмо и аз няма да мия моята всяка вечер
освен това и баничарка си няма (кара колело). Ще ме вози на тръбата и ще си пеем "А някой кара кооолееелоо (PIF). Освен това моята кола я купих точно от неговия квартал
разпилян рокаджия не си го причинявайте, няма го преживеете. Това е творчески хаос
пък и масажите са му хард малко, ще ви изпотроши кокаляците. Аз ходя на Юмейхо...мноого хард
как удряше барабана не видяхте ли И аз имам едно малко барабанче Whistling
ма направо...не става ви казвам))
Mr. Green

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Оле, майко Laughing! Мишето е брюнет. Между рокер и рокаджия има мааалка разлика, той е рокаджия Wink.
Освен колело си има и кола (не, не е баничарка уви). А момчето с опашката да го оставите на мира, че там вече посягате на моето Sweat Smile

# 146
  • Мнения: 9 138
Този с опашката първа го мернах тук и писах. Не е твойто значи, заплюто е вече. После някой писа, че ще е кум. После почнахте да го меркате и вие. Ама моля ви се, ставате нахални вече. Спазвайте реда, моля)))
Ми рокаджия е човека , какъв рокер, сега и мотор ...не че нещо, имах и такъв, ама и той свиреше любителски)) Брюнет викаш, ммммм .Еми айде тоз с опашката ти го давам, нещо на второ четене си викам Мишката ще е, и масажи прави човека,а това си е плюс голям))

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Този с опашката първа го мернах тук и писах. Не е твойто значи, заплюто е вече. После някой писа, че ще е кум. После почнахте да го меркате и вие. Ама моля ви се, ставате нахални вече. Спазвайте реда, моля)))
Ми рокаджия е човека , какъв рокер, сега и мотор ...не че нещо, имах и такъв, ама и той свиреше любителски)) Брюнет викаш, ммммм .Еми айде тоз с опашката ти го давам, нещо на второ четене си викам Мишката ще е, и масажи прави човека,а това си е плюс голям))
Мерси, много мило, че ми отстъпваш... мъжа ми Sweat Smile , а Мишето да идва Юлето да си го пази от вас Satisfied

# 148
  • Мнения: 9 138
Малииии, все на чуждо ще попадна))) Е, нищо де, не се зачита))
Ми я кажи сега за Мишето, гледай ги тези нахалници, какво става, свободен ли е, зает ли е, да палим ли колите, как са масажите, бе всичко....еййй как си траеш само. За малко да ти отмъкнем мъжо))

# 149
  • Мнения: 350
Ахахахахаха, Смърфиетке, какво стана тука...Няма да го пипаме, ама евала Stuck Out Tongue Winking Eye

Абе рокаджия имах предвид, що съм писала рокер и аз не знам Close

Обаче как се смях с Фани и Джулая Joy

Общи условия

Активация на акаунт