Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 949
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 319
Виж Фанфанито, в този сайт съм за развлечение, не ми е целта нито някой да засягам, нито пък да си развалям настроението. Но имам право на мнение, като не ви харесва, ми блокирайте профила и готово

# 1 561
  • Мнения: 319
Пак ще ви чета, но няма да имате моето мнение, много важно. Аз преди да си направя регистрацията тук съм ви чела и съм се смяла с глас на коментарите, за това реших да се включа. Това, че Вокса е интелигентен е очевидно, аз говоря друго

# 1 562
  • Мнения: X
w00x, ама и ти почти нищичко от кухнята на предаването не разказа. Какви са били твоите изисквания и как протекоха интервютата? Май спомена, че са ти показали три снимки на жени, а ти да избереш една...или аз не съм разбрала добре?!

# 1 563
  • Мнения: 20 253
Абсолютно съм съгласна с Цветенце, с изключение на последното. Хич не са ми интересни и загадъчни на мен. В смисъл, не повече от който и да било друг. Според мен се опитват да скрият това, че са тотални въздухари зад претенции за свободолюбивост, интересност и авантюристичност.
На същото мнение съм.
На мен загадка са ми близнаците.

# 1 564
  • Мнения: 9 162
Denicius, изказах молба, а не критика.
Ако някой го дразнят качването на снимки било то на хора, котки, гардероби, зъби, да не ги гледа. На мен поне ми е приятно да видя хора качили свои снимки и забавляващи се(снощи аз реших да правим конкурс на мъжете ни, на шега и да се забавляваме) , на котки (няма лошо, всеки си обича животинчето) и т.н.
Това, че Вокса си качвал и свалял снимки, еми какво му е лошото. Който не иска да не ги гледа. Мен пък ми харесват. Както и на другите дето си качиха снимките и се шегувахме, даже някак по-близки ги почувствах и ми беше приятно.

# 1 565
  • Мнения: 319
Честно ли на кастинга са му показвали снимки на жени? По- добре на гардероби и печки

# 1 566
  • Мнения: 319
Еми и аз бих качила котката, но нзн как. Гардероба няма да го качвам, че ще ми сложат диагноза:sunglasses:

# 1 567
  • София
  • Мнения: 20 221
Denicius, в този форум не се толерират последователните мнения. Всеки пост може да се допълни или коригира до 24 часа след публикуването му.  Peace

# 1 568
  • Мнения: 319
Добрее, незнаех:)

# 1 569
  • Мнения: 36 998
Ако Нико Тупарев чете тук - ще е интересно да покаже младоженци, които си казват "Не" - идея за следващия сезон. Обаче кандидатите за по-следващия ще намалеят, заради страх от отхвърляне...

# 1 570
  • Мнения: 9 162
Е там е проблема, че и аз не мога снимки да качвам. Вчера 2 часа се мъчих от фейса една снимка на Мишо да кача тук дето ми харесва и затова го избирам от посочените и изредени за избор, ама не се получи. Накрая го описах, ама не се прежали никой да я потърси и качи, а аз не умея.((

# 1 571
  • Мнения: 478
w00x, ама и ти почти нищичко от кухнята на предаването не разказа. Какви са били твоите изисквания и как протекоха интервютата? Май спомена, че са ти показали три снимки на жени, а ти да избереш една...или аз не съм разбрала добре?!

Е, нали разказах в началото още. Simple Smile

Изискванията си няма да ги споделям, но аз така или иначе и на тях не можах да ги кажа след начина, по който ми бяха зададени въпросите. Та трябваше в един момент да отговарям с ДА и НЕ на конкретни въпроси. Simple Smile

Показаха ми произволни снимки на модели, а не на участнички.

# 1 572
  • Мнения: 311
Хахах. Нико не чете, но "очите и ушите" ще му предадат, спокойно. Само че тези "вносни" формати обикновено си вървят с книжка-упътване, така да се каже.

# 1 573
  • Мнения: 319
Добре де, ( към Вокса) имаше ли някакъв смисъл, според теб от въпросите им, или каквото и да отговориш все едно. Дали се усеща, че търсят шоу

# 1 574
  • Мнения: 2 015
Denicius, изказах молба, а не критика.
Ако някой го дразнят качването на снимки било то на хора, котки, гардероби, зъби, да не ги гледа. На мен поне ми е приятно да видя хора качили свои снимки и забавляващи се(снощи аз реших да правим конкурс на мъжете ни, на шега и да се забавляваме) , на котки (няма лошо, всеки си обича животинчето) и т.н.
Това, че Вокса си качвал и свалял снимки, еми какво му е лошото. Който не иска да не ги гледа. Мен пък ми харесват. Както и на другите дето си качиха снимките и се шегувахме, даже някак по-близки ги почувствах и ми беше приятно.

Фанфани, стига се обяснява! Който иска да те разбере, досега да е загрял от постовете ти, че си весело, абсолютно незлобливо същество.
Сваляли, качвали снимки- ами това е прекрасно - виждаш позитивни млади, интелигентни хора, домашни любимци..Къде е проблемът, мамка му?!
Ако не бяха снимките, нямаше да видя Вики***/нататък не помня нейма и/. Ами аз съм в ступор - тя  е толкова красива  и стилна, допадаше ми като мнения, сега вече имам цялостната представа как елегантно пише на клавиатурата.
Вокс-ът грам не демонстрира самочувствие, просто е диалогичен, не се връзва, не се сърди. Чест му прави емоционалната интелигентност, която притежава.
Всеки има място на трибуната тук, даже тези, които влизат да изпразнят статичното напрежение.

Общи условия

Активация на акаунт