Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 702
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 28 563
Мале, щерката ще спи до обед, и ние с мама ще ги почваме! Simple Smile
Адорейшън не знам до къде я докара диетата, но аз днес ще карам на плодове и от утре спирам диетата, резултатът е 2 кг, вода! Sad
Айде по едно кафенце и от мен!

Последна редакция: сб, 27 апр 2019, 10:41 от mimi.7299

# 196
  • Мнения: X
Весели празници! 😍



# 197
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Весели празници, момичета и момчета!
Аз се чувствам скапана след 60 часова работна седмица и нищо не ми се прави. Съседите българи ще правят парти и ще се натресем там. 😁
Занатке, браво. Дерзай! Имам приятелка, която професионално се занимава с това и има бутик за плетени играчки. Вади си добри пари. Аз още съм на без хляб, без ориз и картофи, обаче вчера ядох шоколад за енергия. Ще се тегля другата седмица, тая не ща😂

# 198
  • София
  • Мнения: 4 141
Светли празници, приятели! Здраве и късмет на всички от сърце желая! 😘😘😘
Аз тези дни къде съм чела, къде не 😉, но ще ме прощавате 😍😍😍. Козунаците са ми готови, яйцата и те, а агнето блее още от ладилника😂. Тези дни диета няма, кот ни се хапва ще хапваме, Асан една душа носи и ако не я гледа го изоставя! На килограми не съм мръднала, а искам още малко, но ще паднат 😜.
Ами, освен да ви кажа, че ви обичам и нищо друго няма значение! 😘😘😘😘😘

# 199
  • Мнения: 1 617
Бандичка, светли празници! Бъдете здрави и благословени! Hug Hug Hug

# 200
  • Русе
  • Мнения: 4 774
И аз съм готова с козунаците и яйцата Simple Smile Утре на обед - у мама Simple Smile
Аз ще се опитам да съм режимна, само трябва да се сборя с  ... мама Grinning
Светли празници, бандичка!

# 201
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Аз боядисах 3 яйца. Стигат 😁
Направих пуйка с пресни картофи с чесън, масло и розмарин😁. Агнешко не ям. Ще пийна и кайсиева ракия. Ще съ отпусна днес малко, ши прощавати.

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 259
Добър вечер нережимни Blush Нормално е да се отпуснем поне за ден .Утре ще съм ужасно греховен,но когато се ходи на гости при мама е така Joy 

Едно козуначе спретнах за празника .Пожелавам на всички приятно изкарване ,много усмивки и бъдете здрави! Flowers Rose

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 863
Ооооо, Миленчо, ти градски ли се оказа  Grinning Много хубав козунак си направил!

Хепи Белла, три ица само?!  hahaha

Деси, Емка, Вангоби, не сте показали ицата  Laughing Hug

На мен Мими снощи ми показа на Вайбър едно разкошно агнешко, и сега аз ще ви постна моето с ицата. ММ го няма пак, а детето утре е рожденик и ще си го празнува по младежки, та днес против каноните седнахме двамата на агнешко, гарнитура, салата, Ф и подобни  Laughing
Весели празници, девойки и тук-таме момчета!  Hug
Скрит текст:

# 204
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Хеллоуу   Crazy

Да драсна два реда, докат шушка и баща й четат приказки,  Whistling

Белооо мъри, добре, че не си боядисала две яйца, щот щях да си помился, че си се объркала с нящу друго,  Mr. Green  Joy  Heart Eyes

И ний буйдисахми ица, а шушка ги доукраси с маркер,  Crazy

Деско  Hug , и всички, не се борете с мама, свеки и други. Просто приемете, че е прекрасен семеен празник и ще си хапнете разни нережимни нещица. После продължете напред. Аз така правя от седмица,  Joy

Страхотни вкусотии сте показали!  Heart Eyes

Занатке, браво!  Hug

Светъл и уютен празник пожелавам! Heart

# 205
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Джулоу,😂😂😂😂

Как ви засяда на масата с Ей туй


# 206
  • Мнения: 2 844
Честит празник,бандичка любима!Да ви е светло и топло на душите,мир и любов!Бъдете здрави!🙏😘❤

# 207
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Честито взкресение Христово! Бъдете здрави и много щастливи!
Джуле, покажи дооправените от Шушка Ица, представих си я мамината красавица Hug
Лийче, поправям се - ицата и козунака (моя)
Скрит текст:
Бела, човек трябва и да си почива. Три Ица стигат Hug

# 208
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Христос Возкресе! Да сте живи и здрави и много любов

# 209

Общи условия

Активация на акаунт