Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 714
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Честит рожден ден, прекрасна Иринитке! Обичкаам те!



Емче, прекрасни снимки! Голяма красота!
Успех на бала и матурите.

Стреличке, стискам.

Жгмъцко, бравоо.

Наздраве, бандичка.

# 481
  • София
  • Мнения: 2 008
Прелестна Иринита, все така вдъхновяваща, всеотдайна и любяща! Нека ти и всичките ти  любими хора сте здрави  Heart Eyes

# 482
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз с едно голямо Наздраве, ами сипах си 😜. За здравето на Иринитка и на всички нас, групичка.
Стреличке, тук съм уж, но лудницата е пълна. Благодаря за снимката, страхотни сте със Сис и благодаря, че ни отсрами 😍😘🤗.
Инджи, 😘😍🤗 честита ти снахичка! Много да я гледаш, повече от дъщеричка! Толкова  Драго ми стана, представям си какво ти е на душичката.
Деско, Емче стискам и за матури, за работа и бал. Съмнения във вас нямам, но все пак 🍀🍀🍀.
Ми туй, ама да напиша и Идно меню: о. Запеканка с тиквички (в 15 ч. Вече можех да изям слон) и вечеря две пилешки шишчета и голяма зелена салата с нещУ у чашата за наздраве 😂.
Танко, как сте?
Долче, а вие?
За всички големи целуфани 😍😘🤗

# 483
  • Мнения: 2 089
Ам що па никой не ни почерпи поне един банбон, бееей Blush Joy

# 484
  • София
  • Мнения: 4 141
Ам що па никой не ни почерпи поне един банбон, бееей Blush Joy
И торта няма!😂🤭

# 485
  • Мнения: 28 581
Ам що па никой не ни почерпи поне един банбон, бееей Blush Joy
И торта няма!😂🤭
И макарони...добре, че аз турих....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 486
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ам що па никой не ни почерпи поне един банбон, бееей Blush Joy
И торта няма!😂🤭
Ми щото



Тудорке, бАрем по една Амфорка ни остави, или Черноморецче Joy
Хайде, от здраве да не се отървеш!!!!

# 487
  • Мнения: 5 372
Тудорке, да си жива и здрава и всичко най-хубаво bouquet

# 488
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
     ЕЙ И ТОРТА, ЕЙ И БОНБОНКИ - за здравето на прекрасната ни Иринитка, все така да размята метлата и да разведрява обстановката. Другото ѝ го пожелах лично.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

          

   Инджи, честита ти снахичка! Майчиното ти сърце със сигурност пърха от щастие!
   Чудесни снимни на Стреличка и Сиска; на Емчето от чужбинско - също.
    Курдов и той довтаса, да поздрави рожденичката; и той като мен няма време, милия! Да нямаш и ти снаха, брато, пиши някой ред!
    Стискам палци на Деска, Емка и Стреличка и на всички, които се нуждаете.
   Аз много заета.  Party Party Party. Да, точно така ми е словореда след едночасов урок с американка, учейки я на българска граматика. Пустият ни роден език, нямате си хабер колко е трудно да го обясняваш на дама, знаеща 4 други. Ами и тя самата казва, че това е огромно предизвикателство  Party. И за мен е, уф, като изцедена съм. Моята учителска дейност в бг. училището ни приключи за тази учебна година; наесен ще събирам пиленцата отново - дано се завърнат прелетните птички. Имахме чудесно тържество тази събота, наиграха се дечурлята и като ги питах "Коя беше най-хубавата част тази учебна госина в нашето училище?" - всички викнаха PLAYING!!!  Party Party PartyАми така е, прави са си децата, те си искат игра и забавление; училището и ученето са най-накрая. Доволна съм, поредната единадесета година приключи успешно; дай Боже още много.
    Ставам да поизчистя и чакам да ви чета - всекидневно, по няколко пъти влизам, но нямам време за писане.
   Но не забравяйте - МНООООГО ВИ ОБИЧАМ!  Hug Hug Hug

# 489
  • Мнения: 2 089
"ЕЙ И ТОРТА, ЕЙ И БОНБОНКИ"...
Да, бе! Изпросено Confused

Ирче, страхотно е завършила за теб и децата учебната година. Браво на теб! Да си учител е призвание, а ти си го намерила. Де да бяха повече такива като теб Hug
Инджи, честито и от мен! Какво ли е усещането...

# 490
  • Мнения: 28 581
Вълничкаа, кажи душицо ядеш ли Що праиш, аз не съм спряла! Twisted Evil
Инджи, честито, хубава е снахичката, нежна, видях я у сурат тефтерЯ Heart Eyes

# 491
  • София
  • Мнения: 4 141
Ир, 😘😘😘 ми то и ние така, какво обичаме най- много: Събота и неделя 😂😂😂. Обичам те и силно те прегръщам!
Деми, 😘😘😘 скицо 😘😘😘.
Мимчо, ама тури макароните щот Иринитка  не яде и ще има повече за нас, нали? 😘😘😘

# 492
  • Мнения: X
Инджи, хайде сега и едно бебче, живот и здраве. 😘

Стига за боМбони сте мислилии!

# 493
  • Мнения: 28 581

Мимчо, ама тури макароните щот Иринитка  не яде и ще има повече за нас, нали? 😘😘😘
Мчи да, щото ако я чакаме таз мискинка да почерпи...гладни ще умрем! Joy

# 494
  • Мнения: 2 089
Мимчо, ко да ям? Гладна чакам тука нещо, ама нема, немааа. Гладно спи ли се Joy JoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт