Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 660
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 4 141

азъ, боукы , вѣдѣ, глаголи, добро, єсть, живѣтє, sѣло, земля, ижє, ижеи, гѥрв, како, людиѥ, мыслитє, нашь, онъ, покои, рьци, слово , тврьдо, оукъ, фрьтъ, хѣръ, ѡтъ, ци, чрьвь, ша, ща, ѥръ, ѥры, ѥрь, ять, ю, я, ѥ, ѧсъ, ѩсъ, ѫсъ, ѭсъ, ѯи, ѱи, ѳита, ѵжица, Ϋ, копа, отъ
Честит празник!!! Честит празник и на всички учители и преподаватели!

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 10:43 от vangobi

# 556
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Честит празник, мили приятели!
За мен това  е най-емоционалния празник! Спомням си с благодарност всички учители и дните, прекарани в училище. Това беше любимо време!
Честити бъдете Деско, Ирка, Ничия, Лийче! Прекланям се пред вярата ви, търпението, обичта и всеотдайността ви!

Еми, честит празник на вашето семейство! Попътен вятър и случване на мечтите на твоето дете!


# 557
  • Мнения: 2 844
Честит празник, мили мои! Днес е празникът ,който най- обичам!Прекланям се пред всички наши фиданки, които просвещават децата ни - Деси,Лия,Ничия ,Ирка и ако има още някой когото пропускам!
Върви народе възродени! ❤❤❤❤

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 11:12 от Indji11

# 558
  • Мнения: 28 464

Добро утро мили мои! bouquet
Честит 24 май, честити да са ни Деси, Лия, Ничия, Ирка, мойто мамче и свекър, които са посветили живота си на каузата да учат и просвещават нашите деца! Върви народе възродени....към светли бъднини върви.....! Дано! Praynig

# 559
  • Мнения: X
Честит празник! 🌻

# 560
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Честит 24-ти Май!  bouquet  bouquet

И за мен това е един от най-светлите и любими празници! Прекланям се пред посветилите се на тази свята професия! Достигнала съм до тук благодарение на тях! Heart

Честито и на нашите Деси, Ничия, Лия и Ир!  Heart Eyes  bouquet

Снощи шушка имаше концерт, беше голямо вълненеие за нас! Тяхната група танцува!  Crazy  Heart Eyes

В свекитата сме, муаме ягодки от градината, че и не взех нищо за коне,  Mr. Green Laughing

Мнооого целувки н всички!  Heart Eyes  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 15:31 от Juls14

# 561
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Честит празник на всички!
Като дете на даскалски род, също обичам днешния ден.
На този ден в стаите вкъщи нямаше място от цветя, а майка не можеше да се прибере от гарата до вкъщи сама, ходех да и' помагам за букетите..

Джуле, браво на Шушка! Много мили и ценни са тези моменти Heart

Занатка, страхотна си!

Сиси и Стреличка, вие също!

Тук е 20гр. Слънчево и топличко..
Чак ми иде да се ощипя, че не вярвам Laughing

Хубав ден на всички!

# 562
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Деемс, Heart Heart

# 563
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Джулс, много мило тържество видях Simple Smile били сте в нашия регион, но аз пък бях по центъра Grinning
Деемс, дано се задържи така, да видите и вие слънчице Hug
Само да кажа, че може би няма да съм много активна от утре до другата неделя - не ме мислете Grinning
Скрит текст:
ще отида малко към далечния изток - Виетнам, та сигурно няма да ми остава много време за писане Simple Smile

# 564
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Деси, така го каза, все едно до магазина отиваш Joy

Страхотно пътуване ти желая Hug

# 565
  • Мнения: 28 464
Божеее Десии, какви са тези екзотични дестинации....да си изкараш незабравимо!  Hug
И аз видях Шуши, такава джуфка с лъскавата шапка, най фръцка от всички...! Чаровница! Heart Eyes
Днес цяла сутрин валя, но това не ми попречи като понамаля да хукна по улиците и ей сега да се прибера! С една приятелка пихме бира и панирани сиренца, а въздухът беше свеж и ароматен след дъжда! Flutter Party

# 566
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мимс, как се пият панирани сиренца?  smile3506  Grinning
Благодаря ти Heart Eyes , на мама се метнала,  Mr. Green bowuu  Laughing

Деско и на теб благодаря!  Heart Eyes
Деси, така го каза, все едно до магазина отиваш Joy
Дааа, точно!  Laughing
Хубавко да си изкараш Деска, звучи мнооого екзотичну,  Crazy
Ша разправяш после,  Whistling

# 567
  • Мнения: 28 464
Мимс, как се пият панирани сиренца?  smile3506  Grinning
Благодаря ти Heart Eyes , на мама се метнала,  Mr. Green bowuu  Laughing

Joy Joy Joy Hug Hug
Сега се замислих как се пише правилно джуВка или джуФка, пише че двете форми са дублетни! newsm78
https://kaksepishe.com/djuvka-djufka/

# 568
  • София
  • Мнения: 2 008
Момичета, благодаря ! Честит празник и на вас!
От два дни не мога място да си намеря, по- скоро не мога темата да намеря ... най- сетне успях.
Джули, шушка е страхотна Heart Eyes
Прекрасен ден

# 569
  • Мнения: 2 089
Деси, какво ти стана, до вчера нищо ти нямаше Joy Весело във Виетнам! Да си купиш портмоне от крокодилска кожа. Като го погалиш става на чанта Stuck Out Tongue Winking Eye
Мими, това е като мляко и млеко. Все е вярно. Прати ми малко моренце Kissing Heart
Сватенце, дръж се Hug

Общи условия

Активация на акаунт