Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 49

  • 20 656
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 28 464

На всички - много Hug тук е уникално - екзотично, интересно, но и мърлявичко ...

АААА, значи не е за мен, там и Доместоса няма да помогне! hahaha

Танче, мила моя, пожелавам ти много сили да обгрижваш мама, дано  се справите с болестта, и дано резултатите не са това което смятат! Hug Hug
Да, по твоя проблем с конете ще съм и аз, много ме е страх от възстановяването, защото веднъж вече съм го преживяла и боли адски! Sad

# 601
  • Мнения: 1 617
Танко, кураж! Да са добри резултатите и нещата да тръгнат в положителна посока! Hug
Деси, наслаждавай се! Попивай всичко!  Hug
Мимчо, ще стискам палци на 10-ти - юни или юли? Hug

# 602
  • Мнения: 28 464
Танко, кураж! Да са добри резултатите и нещата да тръгнат в положителна посока! Hug
Деси, наслаждавай се! Попивай всичко!  Hug
Мимчо, ще стискам палци на 10-ти - юни или юли? Hug
Юни, в първия пост обърках датата....
Еми, утре е големия ден, готови ли сте?
Ще имате ли заведение или вкъщи ще посрещате....

# 603
  • Мнения: X
Танче, мила, дано всичко е наред.

Мими, ще стискаме.
Балки, споко, моят куч също беше на толкова като го кастрираха.

Десии, пусни ни 1 снимчица плсс.

И на мен ми е криво, трудно ми е с новата работа, уморено ми е.
Ставам в 6 без 20 и до вечерта не се спирам. Бързам да взимам дете, люлки, пазар, вкъщи да шетам. Не ми стига времето.

# 604
  • Мнения: 1 617
Мимчо, ами...почти...нощта ще е дълга  Simple Smile
На заведение ще бъдем. Да идва утре!
СискоHug

# 605
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Танко, няма да ти казвам колко се вбесих като те прочетох!!! Как е възможно три седмици да са минали и да нямате резултат от биопсията. Аз след една интервенция знаех, че за резултата от биопсията ще чакам до три дни, но още на следващата вечер лично ми се обади опетиращата докторка с резултата. Как е възможно това безхаберие към хората у милата ми Родина!!!! Третират ни като касички и нищо друго. Гушкам те и дано резултатите са добри и мама се оправи.
   Емко, хубави емоции утре. 🤗
   Мим, ще мине, трябвало к това да стане.  Планирай следващата почивка с Телчо и ново парфюмче, за да се разсееш. Гуш и за теб.
    Сиси, и аз се замислям сериозно да започвам работа. Не ми се мисли, аз сега нямам време за нищо, а тогава как ли ще е? Как е Стефко, здравичък ли е?
   Деси, да си здрава и емоциите да да само положителни! 😘
    Балкай, нали бяха две котета? Как е другото, свокнаха ли или още се крият?
    Инджи, мноооого ми е хубаво да те чета. 😘
     Шушка няма как да я видя, Джулс, прати на лични снимчица с това разкошество.  Мими все ми разправя каква кукла била.
    Иринитко, видЕх те у другста тема, и аз се замислям да дода 😉.
     Не мога да ви спомена всички, извинявайте. Чета ви редовно и живея с вашите хубави и не толкова хубави емоции. Ние имахме четири дни почивни и днес казах на Дзверчето, че съм мнооооого щастлива, че е на училище най-накрая. А той ме погледна и каза, че и той бил щастлив, защото ....., имал още само 11учебни дни и след това два и половина месеца С МАМА 😆😆😆😘😘😘😆😆😆.
    И на мен ми беше ту такова 😄😄😄, ту такова 🤨🤨🤨😫😫😫😫😫😫😫😫.

   Айде, банда, лекичка и мекичка, аз да ставам да посготвя и почистя кочинката малко. 🤗🤗🤗

# 606
  • Мнения: 3 347
Танче Hug!
Долче липсваш Kissing Heart.
Вчера имах мини абитюрентче,градинско.Няма как да ви го покажа тук,но мина много добре.След тържеството ни изненадаха,че от утре ,т.е.от днес ги пръскат по малките групи и учителките излизат отпуска...е това беше грозно Neutral Face,за 4 дни става на въпрос,до края на седмицата да са заедно и да се наиграят...та лятото почна,вече Млечко си е с мен,от понеделник и Дюрасела Sweat Smile.

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ирко, днес ми е 4 ден и се чувствам добре. Не изпитвам глад, но и нямам време да съм гладна.
В последно време напрежението ми идва в повече. Направо ми идва да запрашя при Деси, нищо че е мърлявичко. Много нерви, както в служебен, така и в личен план. Опитвам се с добро, нооо...но поговорката, когато подадеш пръст ти налапват цялата ръка е вярна. То всички поговорки са верни.Знам, че ще мине...Мрън.
Еми, желая ви прекрасен празник утре Hug
Сиси, така е с работещите момичета. ТМ не може ли да те отмени в някои от задачите?

# 608
  • Мнения: 5 354
Танче, стискам палци за мама Praynig
Емка, приятно изкарване утре.
Ирко, с две котки съм, но едната ще бъде кастрирана.
И като стана въпрос за котките, вече се виждам в чудо с какво да ги храня. Купих им висококачествена храна без зърно и с високо съдържание на месо, но нещо организмът им не може да я понесе и я повръщат Sad От известно време е така и се наложи да даря пакета в близкия зоомагазин. Водих едната на преглед и питах за проблемите с храната, посъветваха ме да давам специална храна за стомашни проблеми. Дадоха ми пробна опаковка на Роял Канин, но ми стана лошо от съдържанието - много зърно, неясен процент месо и много консерванти и захар, изобщо ужас doh Да не говорим, че се пристрастяват към храната и не искат да ядат друго. Фиданките с котки да знаят изход от тази ситуация?

# 609
  • Мнения: 27 500
Тан, стискам палци скоро да имате яснота и адекватно лечение!
Ще стискам палци и за другите неща...
Балки, моята котка обожаваше черен дроб, пилешки.
Сиси, дано свикнеш поне донякъде с този ритъм.
На мен ми е доста зле, но не искам да ви натоварвам. Все пак, добре е да знам, че сте тук и ви има....
Мамекс, Емка, снимки ще има ли?
Ир, Hug

# 610
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
На мен ми е доста зле, но не искам да ви натоварвам. Все пак, добре е да знам, че сте тук и ви има....
Ир, Hug

  Хич не си го и помисляй - никого не натоварваш. Нали за това се създаде тази тама - освен да слабеем / дебелеем, да споделяме и да си помагаме. Ако имаш нижда да си излееш болката или радостта - тук сме поне да те изслушаме. А може и да помогнем - я със съвет, я с нещо друго. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

# 611
  • Мнения: 3 347

Днес влиза майстор вкъщи,трябва да ми замаже спалнята,омммммммм Rolling Eyes.Хубав ден Kissing Heart!

# 612
  • Мнения: 2 084
                                          Добро утро Heart Eyes
Танче как е възможно толкова дълго да не е готов този резултат. Възмутително е. Гушкам те много. Дано няма нищо страшно.Hug
Сисони прехвърли ако е възможно част от задачките на ТМ, медалите няма да ги раздават скоро Hug
Долче права е Ир - нали сме за това тук да споделяме и радостни и тежки моменти. Целувам те, ако искаш пиши на лични Hug
Балки успех с отглеждането на котките, за съжаление не мога да дам адекватен съвет.
Иринка знам, че ще справиш. Дано да е цената на по-малко нерви Hug
Миме ще стискам на 10-ти Hug
Мамексче дай някоя снимка на юнака Heart Eyes
Емче всичко ще перфектно не се притеснявай, чакаме снимки.Kissing Heart
Деска приятно на тази екзотична дестинация, мърлявкото го остави. Сигурно има много интересни места Heart Eyes
Дано не пропускам някого, но с един акъл толкоз. Прибрахме се вчера, вечерта приятели бяха организирали сбирка
в едно заведение, много беше хубаво. Болят ме крачетата от дългото ходене пеша. Поставих собствен рекорд - 12,5 км за един ден.
Кафе и много целувки от мен Heart Eyes Дано да има за всекиго по нещо

Успешен и безоблачен ден, за мен днес е понеделник Hug

# 613
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Благодаря ви милички, гушшкам ви всички.

# 614
  • Мнения: 2 844
Привет!:heart_eyes:
Емка Heart Eyes да имате едно неповторимо, незабравимо събитие тази вечер!
Долче Heart Eyes ако понбе малко ще ти олекне, ако споделиш - направи го, не ни натоварваш, много те гушкам Hug
Мамекс Hug Heart Eyes да ви е здрав и расте щастлив абитуриента, няма да усетите кога и как ще минат следващите 12 години Kissing Heart
Ир Heart Eyes много ми е хубаво , когато пишеш повечко, увлекателно го правиш Heart Eyes
Деска Heart Eyes зареждай, остави мърлявичкото , сигурно има много екзотика и различност!
Стреличка Heart Eyes как е понеделнишко днес при теб? Sunglasses
Днес звънях на  ресторанти в Добрич да разбера, аджеба дали някъде предлагат веган - ястия - и съм много щастлива, че има такива - да можем да отидем  и на ресторант  Hands Plus1
Прекрасен ден ви пожелавам, бандичка любима Heart

Общи условия

Активация на акаунт