🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 82

  • 27 080
  • 723
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 490
Това беше една от най-малоумните сцени. Принципно съм разочарована от линията Огнянова-Табаков, всичките им моменти са много шантави, в лошия смисъл...
На кой идиот ще му хрумне, че може зряла жена, лекар, да седне на работното си място и влюбено да блее по снимка на бившия?!?
Не бива да е умрял.... много фалшиво.

Толкова ли забиха, че не могат да им измислят забавни диалози, които да имат връзка с реалността?

Предполагам Мелани има предвид, че ще я запомни като претендент за най-тъпа сцена 😄

# 631
  • Мнения: 9 628
Врабчев е абсолютен  рентген, винаги усеща кой кого харесва и с кого се е скарал Grinning

# 632
  • Мнения: 9 183
Даниела,благодаря за линка.Приятно интервю,ето това е гласът на Вергов Heart Eyes
Христина може  и да не я харесвам като сценарист,но пък много симпатична жена е.
А Пепе,такава харизма има това дете,толкова сериозно отговаря,бонбон.
Сега е ред да поканят Иринчето.
Вергов май и в рубриката на Деси Цонева го мернах някъде,това от днес ли е,пак съм пропуснала?

# 633
  • Мнения: 2 123
Гъбаркам се, естествено.

Ванилия, благодаря. Чудя се на Дона?

# 634
  • Мнения: 766
Страшно тъпа я правят Огнянова не знам за кой път. Сценаристите здрава гаргара си правят с нея. Сцената беше направо неадекватна.

# 635
  • Мнения: X
Гъбаркам се, естествено.
Ванилия, благодаря. Чудя се на Дона?
Ох, Слава Богу....щото сцената е малоумна и се шашнах ахаххаха
Абе петък е, майтап радарът ми не работи Joy

Цветелина - Огнянова я мразят. Както всички женски образи в сериала хахах

# 636
  • Мнения: 2 123
Като някаква кръпка и като от нищото. Зорница с влажен поглед съзерцава, кого...???

# 637
  • Мнения: 9 374
Страшно тъпа я правят Огнянова не знам за кой път. Сценаристите здрава гаргара си правят с нея. Сцената беше направо неадекватна.
Дори и без Банков в сериала, отново правят заигравка по тая линия. Ей това е прекалено вече.

# 638
  • Мнения: 2 123
Гъбаркам се, естествено.
Ванилия, благодаря. Чудя се на Дона?
Ох, Слава Богу....щото сцената е малоумна и се шашнах ахаххаха
Абе петък е, майтап радарът ми не работи Joy

Цветелина - Огнянова я мразят. Както всички женски образи в сериала хахах

Аз се втрещих от въпросът ти. Обърка ме явно?

# 639
  • Мнения: 9 490
Вярно всички жени ги изкараха от патица нагоре...

Единствено Виолета беше адекватна, макар и гаднярка.
Въпреки, че и тя по едно време залитна влюбена-загубена с големия Алексиев, но спряха преди да я омаскарят.

# 640
  • Мнения: 1 767
Като някаква кръпка и като от нищото. Зорница с влажен поглед съзерцава, кого...???

Това е за да не забравим главната звезда в сериала, а и го дават в надписите накрая(да си оправдае участието....)

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 641
  • Мнения: X
Аз се втрещих от въпросът ти. Обърка ме явно?
Явно. Сега да не се обидиш нещо Kissing Heart

# 642
  • Мнения: 2 123
Аз се втрещих от въпросът ти. Обърка ме явно?
Явно. Сега да не се обидиш нещо Kissing Heart

Smile

# 643
  • Мнения: 5 328
Чудя се, защо са решили единствени двама забавни персонажи - Хинова и Мазов, да превърнат в омразни? Ако след всичко, което направи Мазов, ги съберат като двойка, първо трябва да покажат как правят лоботомия на Хинова.
Явно не гледам много внимателно този сериал, но всички тъмнокоси героини, освен Фотева , заради инфантилизма си са ми с еднакви физиономии. Не мога да ги различа ))).

# 644
  • Мнения: 7 053
На мен ми се стори, че ще измислят нещо с Боби и Мирослава.
За Пешко и аз си го помислих и може би неслучайно не са обяснявали защо Поли не може да има деца.
Това със самоубийството снощи беше направо дъното 😂 а като видя съвета на Старейшините-Цонев, Жени, Кръстева и настръхвам.
На мен лично Табаков ми харесва или по-точно как Юруков гради  ролята - сцените с него са ми много забавни.

Общи условия

Активация на акаунт