🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 82

  • 27 064
  • 723
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
А къде се дяна братът на Пепе...сина на Марта?

# 541
  • Мнения: 12 450
Предполага се, че са минали часове след операцията, все пак междувременно успяха да оперират и мъжа й, а мозъчната операция трае часове наред.

Дарина е долна, та долна.

Табаков и на мен ми беше забавен тази вечер, на фона на всичките изтрещелци Grinning

# 542
  • София
  • Мнения: 14 824
Последните серии се раздвижиха историите, доста по-интересно стана.

Момичета, в кой сезон участва внучката на Фотев, че моето дете я познавал и иска да я гледа.

# 543
  • София
  • Мнения: 9 563
Йованка,. в пети сезон.

# 544
  • Мнения: 9 628
Моски, ти казваш, че на Табаков му трябва време да порасне. Ако е като Шелдън след 12 години грижа на шестима човека - няма шанс, омекотяване - да, превъзпитаване - не Joy

Момиченцето го имаше и мисля 39-40 епизод или някъде там от 6-ти сезон.

# 545
  • Мнения: 1 560
Ох, аз пак гледах сцените с Ина от миналия епизод и направо сърцето ми се свиваше. Така да ми е мъчно и още да ме държи. Пък знам, че е на филм.
Другата седмица всички ще се разкайват, ама късно. Дано се разбере истината..
Иначе Табаков и на мен ми беше смешен.

# 546
  • Берлин
  • Мнения: 4 611
Дарина е отвратителна просто. Колко трябва да си жалък, за да си използваш така болното дете за емоционален шантаж.
Не знам какво е надробила пак тази змия,но знам друго- шантажът е успешен, когато шантажираният го позволи. Нещо като онова с баницата. Та...ако е към Христо шантажът, той се държи като мекотело,та....

# 547
  • Мнения: 9 628
Промото, Мазов ще откачи. Като казах, че ще се гътне, то буквално било Grinning. А Тасев ще се "сбогува" с Ина ала Захариев и Виолета.
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-otkrad … tornik-2019-04-18

# 548
  • Мнения: 12 450
Значи, никак не ми е жал нито за Мазов, нито за Борис. Да се гърчат сега. Жал ми е само за Ина.

# 549
  • Мнения: 1 560
За Мазов на мен хич не ми е жал също, но за Борис ми е жал. А за Ина най-много. Не го заслужаваше. Това е образът, който направо съсипаха с гадории. Аз я харесвах Ина, въпреки всичко.

# 550
  • Мнения: 9 374
За Борис не мога да кажа, че не ми е жал, той все пак я обичаше. Грешно постъпи като не й прости, когато видя в какво състояние е накрая и обърна гръб, но все пак... Мазов обаче си го заслужава, току виж вземе, че полудее от чувство за вина и стане по-зле и от Стаменова.

# 551
  • Мнения: 4 059
Еееее казах ли, че Мазов ще се приземи сега. Animal Smile Cat
За Ина ми е и на мен тъжно. Очаквах днес да е драмата, тя ще е другата седмица. Днешният епизод ми беше скучен.

# 552
  • Мнения: 9 356
Сериалът е някаква хаотична смес на комични сценки и трилър елементи с криминален нюанс. Сценката в барчето беше много смешна, какво лицемерие и фалшиви усмивки ,игра на котка и мишка между двете "були" и за капак въодушевената Женя, още малко щеше да предложи Грънчарова да кумува на сватбата 😉,а на Пепи направо му се изправи косата като видя компанийката 😂

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 22:03 от araselia

# 553
  • Мнения: 9 374
На Пешко лошо му става като си помисли, че Галя може и да харесва Поли и да иска да се разбират. Grinning Тия тримата изобщо са голяма сцена.

# 554
  • Мнения: 9 628
Само Орлин им трябва да се покаже и ще конкурират Цирк дю Солей Joy

Общи условия

Активация на акаунт