Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 50 032
  • 764
  •   1
Отговори
# 660
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Не, той е първи пост просто.

# 661
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Тя се шегуваше  Peace

# 662
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Момичета, някой с лични впечатления за Румба 960. И цена от 400Е добра ли е?

# 663
  • Мнения: 6 279
Самоцитирам се от същата тема..
Аз имам 960, взех я от испанския амазон за малко над 400 е. Цената е чудесна.
На мен не ми се струва шумна кой знае колко, но нямам база за сравнение. Шуми де, но не е дразнещ шума. Приложението е удобно. Аз я пускам преди излизане от вкъщи и ми праща съобщения после че е готова или че контейнера й е пълен (не го чистя всеки път). Не знам какво се случва ако нета спре..предполагам че няма да е достъпна.
За блъскането-леко е според мен, килими си чисти супер.

# 664
  • Мнения: 64
Здравейте,искам да си купя робот ilife но не знам на кой модел да се спра.Не държа на моп.С паркет и плочки сме,и един килим.Имаме прагове около 2 см.Моля да ме посъветвате какъв модел ilife да си взема,и от официалния им сайт в бг,как стои въпроса с гаранцията

# 665
  • Мнения: 175
Здравейте,искам да си купя робот ilife но не знам на кой модел да се спра.Не държа на моп.С паркет и плочки сме,и един килим.Имаме прагове около 2 см.Моля да ме посъветвате какъв модел ilife да си взема,и от официалния им сайт в бг,как стои въпроса с гаранцията

Имате ли бюджет? Хубав модел на ilife , най-новият, е този   - a9s. Той е с умна навигация, има моп(който е на по-различен принцио от другите роботи с моп). Може да си го ползвате и без моп.
https://www.aliexpress.com/item/32975104946.html?scm=1007.22893. … 6b96a7cbe7af7ac22

Но ето този модел на xiaomi е подобен(да не кажа по-добър) и по-евтин - 369 долара

https://www.aliexpress.com/item/32958072820.html?scm=1007.22893. … 6b96a7cbe7af7ac22

Поръчвате от Испания или Полша, доставката е безплатна, имат си 2 години гаранция от ЕС....и идват бързо

# 666
  • Мнения: 64
Бюджета ми е ограничен,затова съм се спряла на тези два модела.Моля който има някой от тези два модела на ilife да сподели мнение

# 667
  • Мнения: 175
Бюджета ми е ограничен,затова съм се спряла на тези два модела.Моля който има някой от тези два модела на ilife да сподели мнение


Кои са двата модела ?

# 668
  • Мнения: 2 644
Да се похваля, имам нова придобивка Румба 981 купена онлайн от ЕС за 500 евро, което е добра цена за тази машина. Още не съм я изпробвала на целия апартамент, но се надявам, че ще остана доволна. Направи ми впечатление малкото резервоарче за боклуци, което не ми е ясно как ще събира целия прах от целия етаж, щом се напълни до половината само с чистене на малката ми кухня.

# 669
  • Мнения: 468
Да се похваля, имам нова придобивка Румба 981 купена онлайн от ЕС за 500 евро, което е добра цена за тази машина. Още не съм я изпробвала на целия апартамент, но се надявам, че ще остана доволна. Направи ми впечатление малкото резервоарче за боклуци, което не ми е ясно как ще събира целия прах от целия етаж, щом се напълни до половината само с чистене на малката ми кухня.
Честита придобивка! И аз съм със същия модел от има-няма месец. Вероятно, поне по мои впечатления, следващите пъти количеството ще намалява. Особено ако чисти всеки ден. Имате ли килими? От тях смуче доста прах, поне при нас е така. У нас кмаме 2 - един с къс и един с по-дълъг косъм.

# 670
  • Мнения: 162
Здравейте, включвам се за да Ви кажа, че Braava jet 240 е 131 € в испанския амазон.

# 671
  • Мнения: 2 644
От всички чета, че пускате роботите си да чистят всеки ден. Аз до сега си чистих по веднъж на седмица с обикновената прахосмукачка, но след новата придобивката се чудя колко често трябва да я "впрягам"?? Нещо ми се струва много всеки ден... това с някаква друга замисъл ли се прави?

# 672
  • Мнения: 2 131
Almirra, кагото започнеш да пускаш робота всеки ден ще видиш какво се събира, но чисти контейнера след всяко почистване на робота, за да видиш количеството прах, мъх и др., което генерира вашето домакинство+външна среда за ден.
Така сама ще си прецениш дали искаш всекидневно почистване.
Доколкото си спомням и за живота на батерията е добре всекидневно роботчето да работи.

# 673
  • Русе
  • Мнения: 7 794
За да е чисто. Нормално семейство с две деца сме. Чисти всеки ден и обикновена прахосмучка не съм пускала у дома от поне 5 години.

# 674
  • Мнения: 4 207
Аз не я пускам всеки ден.
Четирима сме, но през деня не сме в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт