Целулит - 10 тема

  • 92 302
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Честно да ви кажа, не мисля, че какъвто и да е крем би имал ефект, освен омекотяване на кожата, ако се маже само крем и не се прави нещо друго.

Разбира се, че няма ефект. Аз го повтарям и пиша това, но няма кой да чете.
Крема ще направи кожата по-мека и заедно с утайката от кафе ще излющи горния слой и толкова.
Целулит изцяло не се маха още повече щом е излязъл веднъж.
За да се контролира положението и да се подобри визията има няколко точки :
1. Стриктно хранене с чиста храна.
2. Детокс и периодично гладуване.
3. Масажи - ръчни и апаратни процедури.
4. Да не се носят тесни дрехи.
5. Много движение - плуване, разходки, кардио на гладно.
6. И за да изглежда тялото оформено - мускули трябват. ( тренировки с тежести, кондиционни тренировки, body pump и т.н. )
7. Няма крем, който да поправи съединителната ви тъкан. Няма. Само парите ще си давате.
Всичкото това го спазвам и все пак  нямам нищо против , да си дам парите за някой крем който ми изглажда кожата .

# 691
  • SF
  • Мнения: 21 172
Купих си вендузите от Самоздрав. Докарах си жестоки синини. Това нормално ли е или си правя прекалено злобни масажи. Спуках и няколко капиляра. Болките са жестоки и едва ги издържам. Направих си 3 "процедури". Имам чувството, че съм извадила целулита на повърхността и сега е още по-видим. Дали е така или си гледам синините и те ме заблуждават.
Колко поредни масажа трябва да направя? Не издържам на болките. Правя ги за двата крака общо около 20-30 минути. Много ми е трудно да ги правя от задната страна на бедрата. На Д-то пък съвсем не ги правя, защото не знам каква поза да заема. Масажирам само по бедрата. Ще се радвам, ако мога да го разкарам от там.
Ако имате някакви идеи и препоръки, ще ми е интересно да ги прочета и приложа.

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 00:51 от Esmee

# 692
  • Мнения: 1 140
Относно LPG - срещам препоръки, че 10 процедури ще са достатъчни за премахване на целулита. Има ли хора направили толкова процедури, който да потвърдят така ли е?

# 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Относно LPG - срещам препоръки, че 10 процедури ще са достатъчни за премахване на целулита. Има ли хора направили толкова процедури, който да потвърдят така ли е?

Зависи от целулита.

Купих си вендузите от Самоздрав. Докарах си жестоки синини. Това нормално ли е или си правя прекалено злобни масажи. Спуках и няколко капиляра. Болките са жестоки и едва ги издържам. Направих си 3 "процедури". Имам чувството, че съм извадила целулита на повърхността и сега е още по-видим. Дали е така или си гледам синините и те ме заблуждават.
Колко поредни масажа трябва да направя? Не издържам на болките. Правя ги за двата крака общо около 20-30 минути. Много ми е трудно да ги правя от задната страна на бедрата. На Д-то пък съвсем не ги правя, защото не знам каква поза да заема. Масажирам само по бедрата. Ще се радвам, ако мога да го разкарам от там.
Ако имате някакви идеи и препоръки, ще ми е интересно да ги прочета и приложа.

За дупето - права с единия крак вдигнат/стъпил на стол (сгънат в коляното) - и масажираш вдигнатия крак - аз така масажирах бедро и дупе. Подобно на това, но без такъв наклон на тялото:



Не бива да се травмираш. Действай по-леко, по-нежно, и по-малко време в началото. Около месец ще мине, и няма да има нито болка, нито синини. Прави по-слаб вакуум, не спирай да движиш - докато има вакуум, защото спреш ли някъде, докато има вакуум - там става синина. Когато започваш -  засмуквай на по-грубо място - аз винаги засмуквах на дупето или задната част на бедрата, защото вътрешната е по-нежна, и повече се посинява. Но аз имах синки само в началото, докато хвана как и какво да правя.

И обилно мазнина - аз ползвах готварско олио. До един момент му добавях етерични масла, после чисто.

# 694
  • Мнения: 10 263
Esmee ти ако от вендузите изпитваш болка, ела да видиш с това endermology каква работа. Аз със сълзи на очите бях шесте сесии. Нещо не можах да свикна до края и ефект не видях. 45-50 мин масажи  и все тая. Но аз не знам с целулит ли се боря или с отпусната кожа. Но не съжалявам.

# 695
  • SF
  • Мнения: 21 172
Почвам се!
Благодаря ви за напътствията. Днес ще ме боли, защото бедрата ме болят и без да ги масажирам. Синини колкото искате!!
Днес и да искам няма как да съм по-груба.
Възможно ли е от 3 сеанса да съм изкарала целулит на повърхността и да е по-видим? Преди да започна като че ли бях по-хубава!

# 696
  • Мнения: 2 418
Възможно е!И аз бях така,а сега се харесвам повече ,че и кожата е по-гладка.Нямам синини и спукани капиляри,но пък не правя голям вакум.Доволна съм!!!

# 697
  • SF
  • Мнения: 21 172
Едва го издържах и тази вечер беше малко по-кратко. 20 минути общо за двете бедра. Не пия много вода. Далече съм от 2-3 литра вода дневно и ям шоколад.
И спагети ядох днес.
До края на месеца планирам и някакво море. Дано да минат синините. Иначе е ясно, че ще се разхождам по бански и целулит.
В момента също ме боли. Кожата ме боли. Имам и усещане за иглички по бедрата, а минаха 2 часа от масажа ми. Няма да се отказвам. Имам и хубаво масажно олио. Но хем съм грозна сега, хем ме боли.

# 698
  • Мнения: X
LPG може ли да се прави всеки ден?

# 699
  • Мнения: 2 418
До колкото знам не,допустимото е веднъж седмично.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 462
LPG може ли да се прави всеки ден?
Прави се 2-3  пъти седмично.  По един път процедура само за поддържане .

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 722
А вендузите, колко често ги ползвате ?

# 702
  • Мнения: 3 576
Каква апаратна процедура бихте ми препоръчали за силно изразен и видим целулит?
И има ли смисъл да започвам сега в средата на лятото или да изчакам напролет.

Най-проблемната зона ми е над колената, където буквално се виждат бабунки, а не съм пълна - съвсем нормално телосложение.
Гледам Вела шейп, Венус легаси, Криолиполиза... кое би имало ефект при мен и откъде да започна?
Масажите не са ми опция сега, т.к ставам цялата в синини

# 703
  • Мнения: 812
А вендузите, колко често ги ползвате ?
Лично аз три пъти седмично,като веднага след масажа пия вода, за да се спомогне  организма да изкара токсините.

# 704
  • Мнения: 218
Здравейте, поръчах гела, серума и антицелулитния душ-гел на Krauterhof, но може ли насока в каква последователност да ги ползвам конкретно гела и серума? И вие имали ли сте ефект от комбинацията им?

Общи условия

Активация на акаунт