Целулит - 10 тема

  • 92 228
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 992
Здравейте,

Моля за отзиви за Velashape 1 , това е най-стария модел - мога ли да очаквам ефект( ако посещавам 2 пъти седмично))  от него предвид че ще съчетавам с Lpg Integral (също 2 пъти седмично)) ?

A относно Venus Legacy -   има ли реален ефект върху стягане и целулит ? А отслабващо действие например в зона корем/ паласки ? ?
Освен Алена, не съм виждала други позитивни коментари за положителен ефект .

Преди два месеца разпитвах тук за Велашейп, Венус Легаси и т.н. за дъщеря ми, която е 52 кг в момента.
Дойде си за месец и искаше да си направи Велашейп. След проучвания и препоръки направи курс от Venus Legacy 8 процедури и 9 LPG (беше взела 2 х10, но и аз реших да видя за какво иде реч).
Твърди, че вижда реален ефект и е доволна. Въпреки че докато е била тук , не е имала възможност да спортува, а често е хапвала и по повечко.
Прави бедра и корем. И на пипане и визуално са по-стегнати .

# 361
  • Мнения: 232
Препоръчайте ми ексфолианти или кремове за целулит

# 362
  • Мнения: 64
Аз съм ползвала най-различни гелове и серуми, но друго, освен общо отслабване (дори и да е излишно в останалата част на тялото) да ми намалява значително целулита, не съм открила. Процедури и професионални масажи не съм пробвала.

# 363
  • пловдив
  • Мнения: 1 092
И при мен най - добре действа спорт в комбинация с хранителен режим.
Това лято правих масажи, но според мен ефекта почти изчезна вече.

# 364
  • Мнения: 7 570
За антицелулитни кремове- Collistar. Ексфолиант-Frank body.

# 365
  • Мнения: 558
За антицелулитни кремове- Collistar. Ексфолиант-Frank body.
Може ли линк към конкретен продукт от който си доволна? Гледах ги, но имат страшно много разновидности...И да споделиш как и колко често си го ползвала и какви резултати си постигнала? Благодаря ти Simple Smile

# 366
  • Мнения: 7 570
Франк боди се продава в Сефора -ползвам го едни-два пъти седмично.

Това е продукта на Collistar ,но не съм го ползвала аз ,много приятелки са ми го хвалили https://www.notino.bg/collistar/speciale-corpo-perfetto-stjagass … -mljako-za-tjalo/

Аз лично си реших проблема с целулита с масажи и спорт.

# 367
  • Мнения: 1 808
Препоръчайте ми ексфолианти или кремове за целулит

Ексфолиант какъвто и да вземеш все ще ти свърше работа. Утайка от кафе (но не се обтривай във ванната/душкабината), захар с преварен зехтин, сода за хляб - също вършат чудесна работа.
Антицелулитни кремове - за всеки е различно, трябва сама да си решиш. Напред в теммата и не само многократно са давани отзиви.

# 368
  • Мнения: 1 907
Момичета чудя се дали да купя масажор от този тип. Моля за вашето мнение. https://www.fitneshrani.com/blog/anticeluliten-masajor във видеоклипа е показан.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 14:13 от Nona M.

# 369
  • Мнения: 587
Момичета чудя се дали да купя масажор от този тип. Моля за вашето мнение. https://www.fitneshrani.com/blog/anticeluliten-masajor във видеоклипа е показан.
Имам го същия, поръчан от Алиекспрес.
Ами не е лош. Като натиснеш малко повече забавя скоростта, не е особено мощен, но то не иска и много натискане май. Добре “разтърсва” и според мен в комбинация с хубав лосион против целулит ще има ефект. Просто аз съм несериозна и го ползвах само 2-3 пъти Grinning
В никакъв случай не давай 70 лв за него! Излезе ми около 30-40 лв. и дойде сравнително бързо.
Това е продавачът, от който го поръчах BGN 17.98  48% Off | Electric Mini Body Massager Full Body Slimmer Leg Massage Anti-cellulite Machine Gear Roller Anti Cellulite Massage Device
https://a.aliexpress.com/WgV4j4LJl
Дори в момента излиза към 25 лв с доставката.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 18:53 от Bonitta22

# 370
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Момичета чудя се дали да купя масажор от този тип. Моля за вашето мнение. https://www.fitneshrani.com/blog/anticeluliten-masajor във видеоклипа е показан.
Имам го същия, поръчан от Алиекспрес.
Ами не е лош. Като натиснеш малко повече забавя скоростта, не е особено мощен, но то не иска и много натискане май. Добре “разтърсва” и според мен в комбинация с хубав лосион против целулит ще има ефект. Просто аз съм несериозна и го ползвах само 2-3 пъти Grinning
В никакъв случай не давай 70 лв за него! Излезе ми около 30-40 лв. и дойде сравнително бързо.
Това е продавачът, от който го поръчах BGN 17.98  48% Off | Electric Mini Body Massager Full Body Slimmer Leg Massage Anti-cellulite Machine Gear Roller Anti Cellulite Massage Device
https://a.aliexpress.com/WgV4j4LJl
Дори в момента излиза към 25 лв с доставката.
Може ли линк към продавача, горния нещо не ми излиза. Благодаря предварително Flowers Hibiscus

# 371
  • Мнения: 576
Здравейте момичета!Искам да се мажа с 2 различни  антицелулитни крема,сутрин и вечер.Въпросът ми е  вечерният крем дали ще попива добре и ще се усвоява пълноценно от кожата,след като сутрин е нанесен друг продукт?
Също след масажа с вендузите ,мога ли да нанасям антицелулитен крем върху маслото направо което е по мен ,или трябва да го попия,измия или въобще как процедирате след масажа с вендузи?
Благодаря предварително!

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ти душове не си ли вземаш? Simple Smile

И в двата споменати случая трябва да се изкъпеш, преди да слагаш антицелулитния крем, разбира се.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 18:06 от Blаck Cat

# 373
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Здравейте момичета!Искам да се мажа с 2 различни  антицелулитни крема,сутрин и вечер.Въпросът ми е  вечерният крем дали ще попива добре и ще се усвоява пълноценно от кожата,след като сутрин е нанесен друг продукт?
Също след масажа с вендузите ,мога ли да нанасям антицелулитен крем върху маслото направо което е по мен ,или трябва да го попия,измия или въобще как процедирате след масажа с вендузи?
Благодаря предварително!

Масажа с вендузи се прави с масло което да не попива веднага(антицелулитното на Алверде и Икаров са подходящи).След масажа с вендузи трябва да се вземе душ,тъй като маслата са доста мазни ,аз лично след масаж с вендузи правя пилиг със скраб или с утайка от кафе смесени с душ гел.
Относно антицелулитния крем вечер,аз най-много харесвах този на Нюкс в кръглата кутия,но го спряха от производство,пробвах един серум на Колистар,но оставя неприятен филм който лепне и не го ползвам.
Аз също съм в търсене на нощен крем против целулит.

# 374
  • Мнения: 684
А някой дали е правил Hifu за тяло? Дали има антицелулитен ефект? 😎

Общи условия

Активация на акаунт