Целулит - 10 тема

  • 90 508
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 107
здравейте, някой знае ли с какво е заменен червеният крем на евелин ? или някой така добър кто него  в този ценови диапазано


Скрит текст:

# 481
  • Мнения: 1 135
здравейте, някой знае ли с какво е заменен червеният крем на евелин ? или някой така добър кто него  в този ценови диапазано


Скрит текст:
Аз си го купих преди няколко дни точно този, които си показала, но в магазина бяха два червени като другия беше в почти същата опаковка, но беше с червена чушка.
Аз съм доволна от крема, честно казано затопля доста!

# 482
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
И сега ти верно се регистрира за да ни успокоиш в нашите драми с целулита Laughing Каква загриженост драги зрителки.

Да! И затова!
Вие, жените, сте част от моя народ!
Живеем в 21 век!
Недопустимо е народът ми да тъне в невежество и това да му пречи на щастието!
Т.е. проблемът е, че когато жените са притеснени, угрижени, стресирани или подтиснати не са щастливи!
А когато не сте щастливи ... не сте красиви!!!
Само ако знаехте каква радост е за мъжете
да виждат около себе си само красиви(т.е. щастливи) жени,
не бихте изобщо повдигнали подобни въпроси...
Бъдете здрави и щастливи
(та дори и да имате целулит,
пак казвам - той не ви прави
по-малко привлекателни за  мъжете...) !!!
Въх, от  доста време не съм се вясвала в темата и виждам че се появил проповедник,или е психолог. Кви са тия привилегии!
Аз се хванах за масажьора Касада тия дни. Мисля през ден да третирам.

# 483
  • Мнения: 1 270
здравейте, някой знае ли с какво е заменен червеният крем на евелин ? или някой така добър кто него  в този ценови диапазано


Скрит текст:
Аз си го купих преди няколко дни точно този, които си показала, но в магазина бяха два червени като другия беше в почти същата опаковка, но беше с червена чушка.
Аз съм доволна от крема, честно казано затопля доста!

И аз си го купих скоро. Има го в ДМ. Аз не мога да кажа че прави нещо вълшебно. Аз се боря с целулит отдавна а съм слаба и още не съм намерила нещо страхотно като продикт. Ще помажа още една опаковка и ще видя дали ще махне нещо.

# 484
  • Мнения: 438
Аз също се боря с целулита. Утайката от кафе заглажда доста добре. Ще си взема и вендузи. Иначе най-голям ефект, неочакван за мен, видях когато постих, без грам упражнения.

# 485
  • Мнения: 260
Тези "бъркочи" с кафе, зехтин и т.н. могат ли да се правят в бурканчета и да си ги ползваш, а не всеки път да си правиш ? Питам понеже знам, че за някой маски и други такива домашни красоти не е хубаво да престояват и за максимален ефект трябва да се позлват на момента?

# 486
  • Мнения: 1 270
Тези "бъркочи" с кафе, зехтин и т.н. могат ли да се правят в бурканчета и да си ги ползваш, а не всеки път да си правиш ? Питам понеже знам, че за някой маски и други такива домашни красоти не е хубаво да престояват и за максимален ефект трябва да се позлват на момента?

Аз си направих готова смес и седя около месец и нищо и нямаше. А дали е имало ефект повече ако се забърка на момента не знам. То като цяло при мен специално нямаше много ефект комбинацията зехтин и кафе.

# 487
  • Мнения: 10 514
По повод постенето - при мен ефект има спирането на всички млечни.

А има ли сред вас дами, които да са с фигури тип ябълка или банан и да имат целулит? На мен ми се струва, че тези тип Круша са най-засегнати от тая напаст.

# 488
  • Мнения: 34
Здравейте!
Бременна съм в 7 месец, структурата ми е такава-трупам само ханш бедра дупе, никъде другаде. Качила съм 10кг само там!
За след раждането живот и здраве си записах вашите добри практити. Въпроса е докато родя живот и здраве има ли как да си помогна, вендузите ок ли са в този период?

# 489
  • Мнения: 7 352
Аз ходя на масаж с вендузи, питах за една бремеена приятелка и категорично отказа да я вземе , каза че след раждане може да започне масажи- ако е родила нормално поне след месец, а след секцио-минимум два месеца.

# 490
  • Мнения: 152
Някоя от вас пробвала ли е този крем на Евелин и ако да, доволна ли е? Разбрах, че червения е харесван, но за този не видях мнения.

# 491
  • Мнения: 1 270
И аз се интересувам ако има някой, който има наблюдения за кремовете Евелин. Искам да си взема цялата поредица.

# 492
  • Мнения: 22 521
Аз червеният термо на Евелин не мога да го издържам.Пари ми ужасно и ми е много дискомфортно.

# 493
  • Мнения: 541
Мислите ли че домашните масажи с груби уреди предназначени за борбата с целулита ,могат да влошат положението с разширените капиляри на краката ? Забелязах ,че са ми се получили на единия крак разширени капиляри , не вени но пак не е приятно , като видими паяжини са..

# 494
  • Мнения: 7 352
Да , най-вероятно е от масажите.

Общи условия

Активация на акаунт