Целулит - 10 тема

  • 92 235
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 558
Някой да е ползвал и да има мнение за това:
https://www.beauty.store.bg/p197435/bioten-cellufight-massage-cr … asazhen-krem.html

# 496
  • Мнения: 1 669
Аз също съм с разширени вени и спрях с вендузите. Не знам дали масажирате ще спомагат за образуването на капиляри. Искам да правя някакви масажи, от обездвижването целулитът се влошава. Sad

# 497
  • Мнения: 296
Здравейте! Следя ви от доста време, на 25г.съм с дете на 2г.и6м. , родих нормално, имам и стрии и целулит под дупето точно, по бедрата. Спортувах вкъщи 2 пъти в седмицата, а откакто сме вкъщи по цял ден с този вирус, тренирам всеки ден. Почвам и масажи с утайка от кафе. Не ми е много целулита, после ако имам време ще се снимам. Ама ме е срам да се съблека по бански. Случайно ми излезна този крем в фейсбук, някой с мнения за него?

# 498
  • Мнения: 5
Алена, видях че си правила твоето lpg  в Skin Line. Предполагам, че си ходила в това на центъра, защото видях, че има и в Младост, а на мен там ми е най удобно... Мисля да си взема пакет от 10 пр., дано има ефект, естественно ще го съчетая с диета, че с този корона вирус и стоене вкъщи... положението не е розово😀. До всички, които сте посещавали Skin Line, може ли да ми препоръчате при кого сте ходили и дали сте доволни, не само за lpg а и за разни процедури за лице. Благодаря ви Simple Smile

# 499
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Само в Младост съм ходила. Милена прави процедурата обичайно, а има и още една терапевтка, която взима по-малко смени. И двте се справят много добре. Процедурата се прави по протокол (има конкретен набор от стъпки и движения с конкретна продължителност, и машината ги визуализира). И двете имат доста опит, и са проф. рехабилитатори или кинезитераевти.

# 500
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета, целулита и за мен е болезнена тема. Аз съм правила основно ръчни масажи, мезо, кавитации - много малко, и фламбе на корем и паласки. Определено от ръчните масажи съм много доволна. Преди година свалих за 6 месеца 18 кг. Правех бързо ходене по 6-7 км. 5 пъти седмично + масажи + следене на приетите калории за деня. Отделно от това имам по 8-9000 крачки само докато съм на работа. Намалени обиколки 20 см. ханш, 16 см. талия, колене с 6-7 см., но на коленете съм правила мезо 2 инжектирания и съм много доволна. Като цяло кожата ми на седалището и бедрата не увисна, прибра се много добре и въпреки, че не е стегната не изглежда зле. В момента боря много малко целулит на седалището. Тренирам 3 пъти седмично - силови тренировки и кардио по 20-30 мин. Отпусната кожа имам само на ръцете над лактите.  Какво бихте ми предложили за ръцете, като апаратни процедури? Масажи същи е правя.

# 501
  • Мнения: 10 604
Фейсбук днес ми предложи тази статия за целулита. Определено е най-дългата и подробна, която съм чела:
https://www.bb-team.org/articles/3847_da-kazhem-sbogom-na-tselulita

# 502
  • София
  • Мнения: 361
zigizagi, много благодаря за линка към статията!

a.l.e.n.a, имам някакъв спомен, че преди време споделихте, че сте останала доволна от постигнатите резултати при криотерапия + lpg + venus legacy, естествено съчетани със спорт, масажи и хранене. Дано не бъркам. Simple Smile В Skin Line ли правихте процедурите?
Благодаря!

# 503
  • Мнения: 5
Само в Младост съм ходила. Милена прави процедурата обичайно, а има и още една терапевтка, която взима по-малко смени. И двте се справят много добре. Процедурата се прави по протокол (има конкретен набор от стъпки и движения с конкретна продължителност, и машината ги визуализира). И двете имат доста опит, и са проф. рехабилитатори или кинезитераевти.
Благодаря ти Алена Simple Smile. Аз преди съм ходила в салон Престиж, но направих само няколко процедури и не бях редовна, а и не пиех вода, което разбрах е ключовото.  А знаеш ли каква е разликата в Lpg M6 и Lpg M6 integral? Защото разликата е цените е двойна, от Престиж и Скин Лайн...

# 504
  • Мнения: 296
Здравейте! Някой с отзиви от крема на Krauterhof ?

# 505
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
zigizagi, много благодаря за линка към статията!

a.l.e.n.a, имам някакъв спомен, че преди време споделихте, че сте останала доволна от постигнатите резултати при криотерапия + lpg + venus legacy, естествено съчетани със спорт, масажи и хранене. Дано не бъркам. Simple Smile В Skin Line ли правихте процедурите?
Благодаря!

Първо правих мезотерапия - най-вече за бананчето под дупето и брича, след това 1 крио - да довърши малкото останало. След мезотерапията, обаче - трябва да се правят легаси или LPG - за да може да се разнесе в-вото, и  да се дренират отоците. Всичко правих там, да и съм доволна Simple Smile

Само в Младост съм ходила. Милена прави процедурата обичайно, а има и още една терапевтка, която взима по-малко смени. И двте се справят много добре. Процедурата се прави по протокол (има конкретен набор от стъпки и движения с конкретна продължителност, и машината ги визуализира). И двете имат доста опит, и са проф. рехабилитатори или кинезитераевти.
Благодаря ти Алена Simple Smile. Аз преди съм ходила в салон Престиж, но направих само няколко процедури и не бях редовна, а и не пиех вода, което разбрах е ключовото.  А знаеш ли каква е разликата в Lpg M6 и Lpg M6 integral? Защото разликата е цените е двойна, от Престиж и Скин Лайн...

Не мога да кажа, но можете да попитате в салона, вероятно знаят, и ще Ви отговарят. Скин лайн много внимателно подбират техниката.

# 506
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Дали  сред четящите и пишещи тук има ли някой, който може да препоръча мезо в Бургас?

# 507
  • Мнения: 86
Здравейте! Следя ви от доста време, на 25г.съм с дете на 2г.и6м. , родих нормално, имам и стрии и целулит под дупето точно, по бедрата. Спортувах вкъщи 2 пъти в седмицата, а откакто сме вкъщи по цял ден с този вирус, тренирам всеки ден. Почвам и масажи с утайка от кафе. Не ми е много целулита, после ако имам време ще се снимам. Ама ме е срам да се съблека по бански. Случайно ми излезна този крем в фейсбук, някой с мнения за него?



В момента го използвам + соли за тяло и ръкавица. Загрява много и след него кожата е адски мека и гладка. Ще пиша след 10 дни, тъй като го използвам едва от 4.

# 508
  • Мнения: 7 570
Питах масажистката ми дали има смисъл да си взема загряващото масло, което тя ползва и ми отговори, че има ефект или след масаж , или след много горещ душ. Не знма дали е валидно за всички продукти, но може да е от полза.

# 509
  • Мнения: 96
Момичета, съжалявам ако ви разочаровам, но мазилата според мен няма да ви махнат целулита. Това е поредната излишна покупка. Крема би могъл да направи кожата по- мека, нищо повече.
Вложете в мезотерапия за тяло, Венус Легаси и криолиполиза. Това са топ 3 процедури според мен. Първо за да го отстраните вие трябва да го разбиете в дълбочина. Е как ще стане това с "мазилце"?

Общи условия

Активация на акаунт