Целулит - 10 тема

  • 92 161
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 361
Mila_alex, съгласна съм на 100% с Вас! Благодаря!

# 511
  • Мнения: 2 583
Аз тук не виждам някой, който да разчита само на мазила. Всички ги комбинират с ръчни масажи или други процедури, но Благодаря, че ни просветлихте!
Можете да сте спокойни, че изпълнихте гражданският си дълг!

# 512
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Едва ли някой разчита само на мазила,много ясно,че трябва комбинация с процедури.
Отдавна ви чета,да ви споделя и аз от какво видях ефект,макар,че доста бавно се случват нещата ,но се случват.
Млечни никакви,много вода,ръчни масажи с мед през ден,мазане с елансил и отделно LPG два пъти в седмицата в срок от три месеца всичко това и няколко процедури мезо.И да има ефект,според трябва постоянство и никакво сладко,никакво.Плодовете само до 14 часа и то без грозде и банан,имат много захар.
При мен това подейства,въпреки ,че с водата бях много скарана,мисля,че тя най много помага,но без да се прекалява 1,5 на ден ми е достатъчна.Мисля да пробвам някои други процедури,които са по нови сега.

# 513
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Здравейте момичета!
Започнах масажи с вендузи и имам няколко въпроса към по-опитните.
Какъв вакуум правите? Максимално позволяващия вендузата или спрямо чувството, което изпитвате?
Стягате ли крака при масажите или е отпуснат?
Свивате ли крака в коляното или правите масажите при изправена стойка?

# 514
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Кракът отпуснат, вакуумът - максимален, но докато свикнеш - може да е болезнено, и не давай зор. Нека постепенно се случва всичко.

# 515
  • Мнения: 454
Здравейте, някой ползвал ли е стягащ клин/ антицелълитен по време на тренировка  и има ли ефект от него?

# 516
  • Мнения: 96
Здравейте, вчера направих мезотерапия Revital Celluform отстрани под дупето или т.н. брич.
Сега местата са подути. Казаха ми да го масажирам или да отида на LPG, за да се разнесе продукта качествено.
Сложих Revital Celluform.
Ще дам отзив има ли ефект.

# 517
  • Мнения: 307
Здравейте, изчетох доста за сухото четкане, но не видях някой дали го комбинира със силиконови вендузи. Та въпросът ми е, ще ми навреди ли ако ги правя едно след друго ? Смятам да правя сутрин 10-15 мин. сухо четкане и около 40 мин.(20 мин. на крак) масаж с вендузи. Боря целулит на всички фронтове, спорт,  масаж, повече вода и тн....Ще съм благодарна за съвет на по-вещите от мен 🙂

# 518
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Няма да да навреди Simple Smile

# 519
  • Мнения: 558
Здравейте, изчетох доста за сухото четкане, но не видях някой дали го комбинира със силиконови вендузи. Та въпросът ми е, ще ми навреди ли ако ги правя едно след друго ? Смятам да правя сутрин 10-15 мин. сухо четкане и около 40 мин.(20 мин. на крак) масаж с вендузи. Боря целулит на всички фронтове, спорт,  масаж, повече вода и тн....Ще съм благодарна за съвет на по-вещите от мен 🙂
Всичко, което раздвижва кръвообращението и лимфата е плюс в борбата с целулита, а и като цяло е полезно за тялото. Не знам обаче, дали не трябва да са в обратна последователност - първо вендузите, после четкането, за да се дразни по-малко кожата...

# 520
  • Мнения: 307
Здравейте, изчетох доста за сухото четкане, но не видях някой дали го комбинира със силиконови вендузи. Та въпросът ми е, ще ми навреди ли ако ги правя едно след друго ? Смятам да правя сутрин 10-15 мин. сухо четкане и около 40 мин.(20 мин. на крак) масаж с вендузи. Боря целулит на всички фронтове, спорт,  масаж, повече вода и тн....Ще съм благодарна за съвет на по-вещите от мен 🙂
Всичко, което раздвижва кръвообращението и лимфата е плюс в борбата с целулита, а и като цяло е полезно за тялото. Не знам обаче, дали не трябва да са в обратна последователност - първо вендузите, после четкането, за да се дразни по-малко кожата...
Вендузите ги правя с бебешко олио и кожата няма да е така суха и може да се загуби ефекта . Не знам и аз 🙂

# 521
  • Мнения: 13
Ако въпреки всичко искате да сваляте килограми или да премахвате целулит, то пробвайте с много вода - лятото може и 3-4 литра да са малко... Е, ще трябва да си търсите по-често тоалетна за малка нужда, но здравето ви ще се подобри драстично. Ще се нахранвате със съвсем малко храна. Сега се сещам, че и сестра ми ми беше казала преди време, че пиенето на големи количества вода й е помогнало да отслабне. Но ако някоя от вас успее да намали или премахне целулита си, то не казвайте на половинките си кой ви е казал как да намалите целулита си, защото сигурно ще поискат да ме убиват с камъни! Simple Smile))

# 522
  • Мнения: 22 842
Пиенето на такива големи количества водя не е безобидно и никак не е препоръчително.

# 523
  • Мнения: 296
И защо да не е препоръчително? Мъжът ми лятото пие по 4-5л.вода и нищо му няма.
П.С. Не е заяждане, просто ми стана интересно, ако може да обясните Simple Smile

# 524
  • Мнения: 1 140
Аз съм слаба, храня се здравословно, спортувам и обожавам да пия вода и съответно пия доста. Целулит имам... реално съм изпълнила всичко, което се очаква за да НЯМАШ целулит, но уви имам... мажа се и с антицелулитни кремове от скоро. Единствено ми остана да пробвам ръчните масажи или LPG, или да се примиря...

Общи условия

Активация на акаунт