Целулит - 10 тема

  • 92 219
  • 737
  •   2
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 3 053
На 3то мазане такъв ефект?

# 556
  • Мнения: 2 435
На 3то мазане такъв ефект?
И на мен не ми се вярва, но е факт. Но и правя различни упражнения на три части през деня. На три части, защото пазя меки и вече увредени тъкани. Снощи се сдобих с 1-2 синини от собственоръчен масаж Laughing   Ентусиазъм, е поне за масажите се изпари, но вкарах ново упражнение за бананчето, че миналото лято забелязах една бяла резка под дупето около половин сантиметър, след приличен тен. Ще работя само с машинката, нищо че е голяма досада. Head Band

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 21:47 от goddess

# 557
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Сподели, моля, упражнението за бананче, че моите хич не поддават Blush

# 558
  • Мнения: 1 140
Аз от както започнах да се занимавам по-активно с премахването му ( домашни масажи, ексфолиране с кафе, мазане с кремове) , положението стана още по-зле...

# 559
  • Мнения: 2 435
Сподели, моля, упражнението за бананче, че моите хич не поддават Blush
Ох, не му знам наименованието, но заставаш на четири крака и изнасяш крака назад, свит в коляното. Хубаво е да имаш тежест, аз засега съм на 1.5 кг, но смятам да добавя още толкова. Колкото по-бавно го изпълняваш толкова по-добре. Първите две: https://www.pinterest.com/pin/310185493087774150/?nic_v1=1a4Kq%2 … 2YKWZipNDFlOsklwf
Нормалния планк също върши хубава работа за доста части от тялото, нищо не правиш уж, само седиш, но ефекта е уау и за коремчето дори.
https://i.pinimg.com/564x/af/04/4c/af044caa5b869715ed9b7dc25966985f.jpg
Само един съвет, опитай да започнеш с максимум времетраене, естествено без да припадаш. Аз започнах от 60 сек. не спазвах точно програмата, защото съм си мързелива, но сега съм на 180 сек. за около 20 дни.


пп. Това с бананчето е и въпрос на структура мисля. Преди години фитнеса, в който ходех се обслужваше от една мацка, която имаше страхотно стегнато дупе, но и бяла резка след тен, в порядъка на 3-4 см. Нямам представа на какво се дължи наистина.

пп 2. Това е моята цел
https://i.pinimg.com/564x/49/53/d0/4953d0038b8d38158550fee5fbf8bc0d.jpg

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 22:29 от goddess

# 560
  • Варна
  • Мнения: 3 053
Аз от както започнах да се занимавам по-активно с премахването му ( домашни масажи, ексфолиране с кафе, мазане с кремове) , положението стана още по-зле...
JoySS, не се отказвай. При теб целулитът е станал по - видим, защото е излязъл на повърхността заради процедурите, нормално е. Бъди упорита и ще стане. Лошото е, че целулитът се появява буквално за "часове" Disappointed и трябва борбата да се превърне в начин на живот.... И за мен се отнася. След второто раждане имам и по корема, с малко излишно тегло съм.

# 561
  • Мнения: 10 604
Когато бях на 25, и при мен Елансил премахваше изцяло целулита, дори без спорт. След 35 години обаче нямаше никакъв ефект.

# 562
  • Мнения: 1 140
Аз от както започнах да се занимавам по-активно с премахването му ( домашни масажи, ексфолиране с кафе, мазане с кремове) , положението стана още по-зле...
JoySS, не се отказвай. При теб целулитът е станал по - видим, защото е излязъл на повърхността заради процедурите, нормално е. Бъди упорита и ще стане. Лошото е, че целулитът се появява буквално за "часове" Disappointed и трябва борбата да се превърне в начин на живот.... И за мен се отнася. След второто раждане имам и по корема, с малко излишно тегло съм.
Ох, дано наистина това да е причината защото не е приятна гледка, а бюджета в момента не позволява процедури... няма да се отказвам, борбата трябва да стане начин на живот за да има подобрение и поддържане на резултата.

# 563
  • Варна
  • Мнения: 3 053
Това е причината, не се тревожи, задържаната течност се дренира вследствие на механичните процедури и твърдите натрупвания лъсват повече. Просто трябват масажи, масажи и пак масажи и за водата и храненето, движението.. е ясно. Като ходех на масажите, от които съм имала най - голям ефект ми ги почвата отдолу нагоре, от пръстите на краката и нагоре. Прави така.

# 564
  • София
  • Мнения: 1 714
Започнах тренировки от януари, 3 пъти седмично. Включих последния месец и ексфолация с кафе и крем. Целулитът доста се влоши, но продължавам упорито. На 40+ съм и явно ще трябва повече време да се изчистя. Не очаквам напълно да изчезне, но се надявам да постигна видим резултат.

# 565
  • Варна
  • Мнения: 3 053
Magia, а само тренировки ли досега? Без мазане и масажи?
Честно казано, пилингът с кафе е някак за самоуспокоение. Да, ексфолира кожата и тя става по - мека, но не виждам как за някакви си секунди нищожното и без това количество кофеин в утайката ще проникне през няколко см епидермис, дерма и тн и ще си свърши работата. Кремовете на скъпите марки ползват специални технологии за да проникне крема по - навътре, та пак няма ефект и се налагат иглените процедури, та утайката с кофеин...Просто не трябва да се залага изключително на това, искам да кажа. Борбата трябва да е наистина на няколко фронта, за да има ефект. Може би някакъв пилинг и то не всеки ден, контраст душ на краката ит долу на горе с хладка/студена вода, след това увиване с някаква антицелулитна кал, мазане, масаж...

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 09:47 от ivka_smile

# 566
  • София
  • Мнения: 1 714
Съгласна съм за кафето, действа само на повърхностния слой на кожата, става мека и толкова. Не разчитам на него. Засега - само тренировки икрем на Кройтерхоф. Преди години съм правила Велашейп, 3 пъти по 10 процедури. Ефект имаше за кратко, спреш ли - положението става по-зле. Правила съм и LPG, 12 процедури. Ефект 0.

# 567
  • Варна
  • Мнения: 3 053
За lpg то и аз мисля, така, бях с ефект 0. Ръчни масажи +някое oт тези "шейп" разновидности или легаси или криополиза и мезотерапия е комбинацията... Но.. много пари..

# 568
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Аз имам запазена на компютъра антицелулитна диета:
Скрит текст:
Мислите ли че ще има ефект ако я пробвам?

Имам много целулит макар, че спортувам всеки ден и не мога да правя много интензивни масажи защото имам мрежа от капиляри. Просто не зная какво да го правя този целулит - от доста време ви чета и си купих вендузи преди време но ме боли където мина върху разширени вени и не смея Simple Smile

# 569
  • Варна
  • Мнения: 3 053
Лимфодренажен масаж да правите? Да ви вкарват ампула с ултразвук.. Да се мажете с антицелулитна кал и да увиват, продукти с охлаждащ ефект гелове също стават. Да вземате добавки, също.

Общи условия

Активация на акаунт