Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 77

  • 68 959
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 8 413
Здравейте  wavey wavey wavey
Честит Празник!



Сцената с кучето предизвика голям фурор  smile3521Баръш и Бурджу както и останалите артисти цяла серия се раздадоха ,на Дила сълзи не и останаха сигурно,Кузгун изкара по едно време най- жалния си поглед обаче рошкото се появи наклони глава , изръмжа ииии стана любимец на всички  smile3521Ама пък наистина много красиво куче и в добавка  Баръш и се получи страхотна сцена  smile3521 Малко фенско творчество smile3521



Скрит текст:

изостанала снимка от началото на сезона от сцената в бара



две нови с Баръш и Бурджу ,тя май участва в някакъв проект ,има и видео

https://www.instagram.com/p/Bx0QFZ9FG8W/



И няколко снимки на Баръш с тия фенки дето му бяха направили подарък и клипче с децата артисти които го поздравиха



другите в спойлера ,че са доста .

Скрит текст:










Последна редакция: пт, 24 май 2019, 16:25 от Eny87

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 305


 Изнамерих тази снимка. От долната страна са имената на Дила Билгин /фамилията ме впечатли/, Бехрам Адъвар, Кузгун Джебеджи и Ферман Коруоглу. Другите не успях да прочета. Май ще е някаква сватба.

# 587
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Изнамерих тази снимка. От долната страна са иемата на Дила Билгин /фамилията ме впечатли/, Бехрам Адъвар, Кузгун Джебеджи и Ферман Коруоглу. Другите не успях да прочета.
На сватба са ги поканили Joy Поне от това съдим, че са живи и здрави, щом ще се веселят за здравето на младоженците Grinning

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 305
Колко ли ще се веселят???? Нали Бехрам каза, че вече не е нужно ГГ даса женени, а Кузгун се притесни, че Дила ще я убият, ако не е женена за него? Май май ще тръгне да я спасява.

# 589
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Колко ли ще се веселят???? Нали Бехрам каза, че вече не е нужно ГГ даса женени, а Кузгун се притесни, че Дила ще я убият, ако не е женена за него? Май май ще тръгне да я спасява.
шегувам се Grinning
Логично би било сега Кузгун да поеме някой куршум, да са квит...

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 305
Рени, и аз така мисля. Освен това трябваше да изгладят покривката.....

# 591
  • Мнения: 809
Най-накрая се сетиха за нас Simple Smile



Колко ли ще се веселят???? Нали Бехрам каза, че вече не е нужно ГГ даса женени..
Аз така и не разбрах защо беше нужно да се женят. Само за да не убие Дила ли?

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 12:53 от paterina

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 305
Патерина, когато тя провали първата доставка /не му изпрати камиони и той използва бусове, преправени на линейки/, Дервиш му каза, че Бехрам е наредил или да я убие, или да се ожени за нея. Кузгун не й каза каква точно е причината, а само че трябва да се оженят.

# 593
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Гарванът 16. Епизод Трейлър - Финала на Сезона - Бг Субтитри

# 594
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много напрежение в следващата серия.

Не разбрах кое беше момчето до Юсуф на снимката, която Кузгун намери в къщата с бара. Това къщата на Ферман ли е? И Ферман е бащата на Кузгун, така ли? Демек Юсуф? И да разбирам ли, че всъщност Юсуф не е бил честният полицай, ами е бил и той от подземния свят?
Съвсем се обърках. Много заплетено. Само да не излезе, че Ръфат е бил полицай под прикритие, че съвсем ще се оплетат конците...
А Кузгун наистина го чакаха в тази къща, нали кафе му бяха оставили.
Бехрам предвижда ходовете на Кумру, Кузгун - тези на Селчук,Ферман - на Кузгун, а Дила си извика ключар и преспокойно си влезе в къщата на Бехрам.

Понеже три пъти я прекъсвах серията, три дни я гледам, та някои неща съм пропуснала явно- примерно кога Кузгун е забелязал, че пръстенът липсва на пръста на Дила.

Не ми се иска да се изгуби нишката на любовта и Кузгун и Дила се превърнат в банални отмъстители.

# 595
  • Мнения: 8 413
Здравейте  Hug Hug Hug
Синан мерси за превода!
Светле когато бяха при тяхното дърво и Дила отмяташе на пръстите си прегрешенията на Кузгун ,тогава той видя ,че пръстена не е и е на пръста.
Рени и аз това си мисля ,че ще стане-Кузгун ще се метне да предпази Дила от куршумите и така хем ще и покаже ,че е влюбен в нея хем пък и дядо му дано на края да вземе да се осъзнае и да спре да тегли внука си към пропастта .



Изгледах серията  на руски и сега вече ми станаха ясни някои работи.
Останалото в спойлера ,че стана доста дълго.
Скрит текст:
Не знам за кой да ми е по гадно за Кузгун ли за Дила ли  newsm78Много сълзи изплака това момиче и колко самотна беше  smile3518А като свършиха сълзите дойде време за отмъщение което ще и донесе със сигурност много нови проблеми защото Бехрам Адъвар не е вчерашен и както  предполагаше ,че Кумру няма да стои мирна и  предпочете да и пусне следа и да я доведе до истината ,че и е дядо така и за Дила знае ,че тя няма да остави нещата просто да минат ,а ще го намери на всяка цена.Сигрно е научил ,че Дила знае кой е Дервиш и я очаква ,за да я убие или пък кой знае може това да нещо което не е разбрал защото както Дила каза той я подценява та може и заради това да не е разбрал за посещението на Дила в къщата от миналото .Ще видим как ще го измислят сценаристите тоя момент .
Кузгун горкия се намира в много лоша ситуация.Осъзнава  какво е направил , колко е виновен и че вече е почти или направо невъзможно  да бъде с Дила.В живота му няма надежда ,няма щастие ,а желанието за отмъщение и болката и празнотата така и не си тръгват въпреки че  отмъщава на враговете си и те един по един си отиват от този свят.Дила каза на Кузгун много тежки думи ,че той не може да изпитва нищо друго осен ненавист и омраза.Мдаааа ,а защо ли не може да изпитва други чувства а  newsm78дали не е защото 20 години благодарение на тях  е успял да оцелее  smile3511
Бехрам Адъвар ааах този човек колко ме дразни понякога  smile3511Значи като погледне Кузгун с блеснал поглед и като му каже гордо ти си моя внук ,моя наследник направо ми идва да го хлопна с нещо по кратуната  smile3511Ще рече човек ,че ще му прехвърля благотворителната си организация или ,че ще му остави в наследство едно име от което човек да не го е срам или да не го е страх да го произнася  smile3511И какъв е тоя мерак да го направи като себе си  newsm78Все едно Бехрам е цъфнал та и Кузгун да повлече след себе си .Не се ли насити тоя човек на кръв ,на се ли насити на лошотия не се ли усети ,че е сам като куче ,че сина му го е изоставил ,даже си е сменил фамилията и не е искал да има нищо общо с баща си  та сега така напъва да направи Кузгун свой наследник и най-вече да го направи като него .
Фрага на последния епизод интересен.Кузгун най-накрая каза на Мерием мамо и тя милата не знае на кой свят се намира от щастие.Али излензал не излезнал от ареста пак подхвана неговата си ,обаче защо ли Бехрам го накара да отвлече Мерием  newsm78Дали не  е  отишла при него да го заплаша нещо или пък дядо иска окончателно да накара внука си да  прекрачи границата и да стане лош.
Бехрам обаче ми се струва ,че пропуска нещо важно и това е че Кузгун през всичките тези години и въпреки всичко лошо което му се е случило продължава да изпитва обич и да е милостив и да не вземе на края вместо да стане наследник на дядо си да му скрои номер и да го прати в затвора  newsm78


Изгледах и 22 епизод на Сблъсък.
И тука прибирам в спойлер
Скрит текст:
Лелеее тоя Джансъс направо вече не се трае .Голяма гадина е ей  smile3511Миличката Зейно си изплака очите и какво тъжно видео послание направи за Кадир  smile3518Много ми харесва Елчин в ролята на Зейнеп много  smile3521
Интересно как някои от лошите станаха добри изведнъж  newsm78ама айде добре  ще  му повярвам на сценариста ,че е възможно това да се случи.А някои  пък от лошите  станаха прекалено лоши .Джансъс не че някога е бил читав обаче в последните два епизода  направо като се откъса от веригата та като завилня няма спирка бе  smile3511Или кво си вика чакай като за последно да дам всичко от себе си и грандиозно да изкофтя положението .
Вели пък вече очаквам едни ангелски крилца да му излезнат на гърба от толкова доброта .Демир горе долу се придържа в нормални граници и си е лош колкото е необходимо само дето не го разбрах това дето отвлече Джемре и много бързо го хванаха Кадир и другите  newsm78Защо трябваше да се подхваща изобщо тая линия не разбирам ,но добре ,че я прекратиха бързо .
Айде стига толкова писане ,със сладките малка и голяма Зейно  завършвам поста си

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 19:41 от Eny87

# 596
# 597
  • Мнения: 628
Темпи благодаря единственна в тази група слагаш по нещо за Елчин

# 598
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Момичета, помогнете да гледам филмчето Време за щастие. Не го намирам в нета. В чужбина съм и не мога да отворя Вбокс.

# 599
  • Мнения: 9 540
Момичета, помогнете да гледам филмчето Време за щастие. Не го намирам в нета. В чужбина съм и не мога да отворя Вбокс.

Ако имаш регистрация, оттук можеш да си го изтеглиш Wink

http://data-bg.net/index.php?page=torrent-details&id=c88da79 … 203cebb169c8c1126

А тук да гледаш онлайн Wink

https://vk.com/video393649415_456239018

Общи условия

Активация на акаунт