Опити за бебе и закъснение на цикъла

  • 777
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Привет, дами. От началото на годината се опитваме да си направим бебе. Проблема е, че при обикновено редовен цикъл , последните 3 месеца ми закъснява с 5, 9 и 8 дни и цикълът ми все пак идва. Въпроса ми е, дали това е на нервна почва, или настъпва някакъв проблем. Другата седмица ще ида на гинеколог, но ще се радвам, ако споделите мнение.

Мерси!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 58
Здравей, мила!
Ние също правим опити от началото на годината. Аз също забелязах промени в цикъла си от тогава, но приемам и Pregnacare Conception. Бях се запритиснила дали всичко е наред тъй като ми даде страхотни отклонения, за свое спокойствие отидох при гинеколог, който ми обясни, че няма никакви проблеми с мен, просто може да се дължи на промяната на времето, сезона и понякога се получавала промяна в цикъла при хора, които са приемали хормони (аз приемах до 11.2018) докато напълно се регулирал при мен можело да отнеме до 6 месеца след прекъсването на техния прием.
И въпреки това, много е странно, защото декември си дойде сравнително нормално, а очаквах да не е така, заради това, че спрях с хормоните.
Пожелавам ти скоро бебче 💐

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 11:40 от Sunny_Bun

# 2
  • Мнения: 32
Благодаря! Аз не пия нищо, така че промяната няма как да е от прием на лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт