Русе - 12-а тема

  • 11 703
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 059
Здравейте и от мен в новата тема. Не съм писала скоро защото не бяхме в Русе ама се нядявам сега по често да се включвам

# 16
  • Мнения: 5 577
Здрасти Иса, на море ли ходихте?  Mr. Green




ЧРД на Amoritka!

Много грозно ще прозвучи, ама коя е тя  newsm78 И тя всъщност РД ли празнува или нещо друго? Защото я няма като инфо във форума, че празнува РД  newsm78 Може и да е нагло от моя страна, ама ......

Разбира се, че я няма като инфо, рожденият й ден беше вчера, поздравленията-също.


 doh doh Чак сега виждам датата



Аз затова не честитя като не познавам човека.  Confused

Момичета, аз се оправям, мисля да се включа скоро на кафенце, затова пишете какви са плановете, или някой да се появи на кю.  bowuu

# 17
  • Мнения: 442
оффф, ужасни сте! и сте с къса памет Rolling Eyes
amoritka е наше русенско момиче Wink. беше се включила преди време, още докато беше бременна и после, през април, когато роди момченце валентин. живее в германия сега. добре че съм аз, че да помня  Flutter

# 18
  • Мнения: 1 059
Да водихме малкия на море. На него много му хареса, през повечето време беше във водата, за разлика от миналата година.

# 19
  • Мнения: 4 406
 Исе, блазе ви за морето, аз как искам да си топна дупето в топлото моренце, ама...
от този тридневен маратон с Коце и двама луди племнници съв в остър недостиг на сън и си мечтая за каквато и да е почивка, а плажа ми се струва върха на сладоледа
Племенницата си тръгна за Варна много плешива, доста кичури останаха трофей за Коцето от битки за играчки...

# 20
  • Мнения: 1 059
И аз си мислех че на плажа ще си почина но уви. Почти неможехме да изкараме малкия от водата, а ако успеехме едвам го удържахме завит в хавлията. Е успяхме за малко да седнем да изпием по една студена бира с тати ама само това.

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 16:42 от иса_

# 21
  • Мнения: 946
zdr.na vsi4ki mai4eta!nai posle i az da se vklu4a ve4e i az sam mama imam si mom4ence dnes pravim 1 mesec

# 22
  • Мнения: 811
Ха, стане ли 2 хуквате по кафета  Laughing

zdr.na vsi4ki mai4eta!nai posle i az da se vklu4a ve4e i az sam mama imam si mom4ence dnes pravim 1 mesec

здравей, добре си дошла

# 23
  • Мнения: 442
привет, сонка, добре си ни дошла! честита рожба и ви очакваме заедно на разходка Hug

# 24
  • Мнения: 946
ste se radvam da se zapoznaq s vas v momenta vse o6te sme na karmene no za po edno barzo kafe ne bih otkazala

# 25
  • Мнения: 4 406
добре дошла, Сонка, гледам че цял ден ни следиш, пък не се обаждаш!
заповядай на срещите ни, да се запознаем!

# 26
  • Мнения: 946
of ako znae6 kolko sam bosa v tezi komputarni istorii zatova samo 4etqh pak i dokato se prestra6a,s udovolstvie 6te doida na nqkoq ot sre6tite

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 17:31 от sonka

# 27
  • Мнения: 5 299
Добре дошла Сонка Hug Ще те 4акаме на срещите.

Аз забравих, че утре ще водя Цонка на консултации, ама те са до 10, така че ще дойда тогава. Mr. Green

Ето и днешните снимки!!!

# 28
  • Мнения: 5 577
КАК НЕ ВИ Е СРАМ , СИЛНО  СЪМ ВЪЗМУТЕН И ПОТРЕСЕН!!!  Shocked Shocked Shocked

ДА НЕ МИ КАЖЕТЕ, ЧЕ СТЕ ВИДЕЛИ ДЕБ И БЕБОКА?!?!


Все мрънкам да ми казвате какво изпускам докато боледувам, но не - аз мисля, че имам сериозни информатори насреща си?!
Нечувано, човек да не се разсополиви - край!

# 29
  • Мнения: 442
бейбиту, ще ме умориш ти мене! как можа да сложиш нашите форумски бебоци в раздел `животни`?   Joy

Общи условия

Активация на акаунт