Кой какво сервира вчера?Кой какво ще готви днес?

  • 23 541
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 949
Принцеси с кашкавал и шпек+домат, краставица и маслини.
Пилешка супа, Хачапури, Мъфини с горски плодове + кисело мляко.
Охлюви в масло с пресен лук и девесил, Картофени кюфтета със сирене и млечно чеснов сос, Зелена салата, Печени ябълки с канела+сладолед

# 91
  • Мнения: 11 767
Боб яхния, суджук на скара, пукани люти чушлета, ягоди за десерт.

# 92
  • Мнения: 12 000
Преди няколко дни загубихме много близък в семейството и готвенето беше на заден план, но малко по малко нещата си идват на място, живота продължава.

От онези дни, боб яхния, кюфтета пържени, пиле с ориз и супа картофена от бульона, разни сладки, салати- левурда с яйца и зелен лук, левурда със зеле, зелена салата.
За днес- пържени филии със сирене и мед, кафе и айрян, за обяд има суджук на яхния с печени чушки, прясно мляко с банан и чия, стана нещо като крем, салата зеле с левурда и краставица, ябълки и киви и едни пържени тиквички ми се мотат из главата.

despicable Peace

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 09:45 от Slawena

# 93
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Slawena, съболезнования!

Закуска: бананови палачинки с пудра захар и ягоди
Обяд: постна картофена яхния
Вечеря: наденица със зеленчуци на фурна

# 94
  • Мнения: 6 691
Slawena, и от мен-съболезнования!
От тези дни-пържени картофи със сирене, шопска салата и пържени кюфтета.
И най-вкусната бисквитена торта-с млечно-маслен крем , смесен с крема сирене и заквасена сметана.Между редовете и отгоре се слага разредено с малко вода сладко от боровинки. Става уникално вкусна, прилича на сладоледена торта. Най-трудното е да не я нападнете,  преди да се и охладила 4-5 часа.

# 95
  • Мнения: 949
Пържени филийки + добавки
Леща яхния с пушен бекон, Таратор, Чесново хлебче с кашкавал.
Свински дроб по селски, Шопска салата.
Мелба.

# 96
  • Мнения: 4 859
Slawena,съболезнования Hug
Ние два дена обикаляхме по болниците със свекър ми докато му поставят диагноза,и навън се хранехме.

За днес
Закуска-баница-пица на руло (яйчена смес,лютеница,пушено и бяло сирене,кашкавал и бекон),мекици от готово тесто с пудра захар,компот от дюли,капучино
Обяд-патладжани с домати,чесън,босилек и пармезан на фурна,мусака с кашкавалена заливка,млечна салата и зелена с репички
Вечеря-пържена цаца,панирани рибни филенца(треска),баварска картофена салата и зеле и моркови 

# 97
  • Мнения: 12 000
Мир на душата му / свекъра/!

За днес- закуската, за дребос шоколадови топчета с прясно мляко, ние минахме само с кафе с мляко. За обяд и вечеря- картофена яхния, скумрия на фурна само със сол и лимон, картофена салата, салата зеле с чесън, копър и краставица, пържени тиквички с млечен сос, козунак, общо взето това е, но в каква последователност ще се яде ще е според апетита и желанията.

# 98
  • Мнения: 11 767
Скрит текст:
Slawena, моите съболезнования.

За днес в уока ще действам с нудъли от боб мунг, кълнове, пилешко и разни зеленчуци + яйце + сладко кисел сос и терияки сос.
Една салата с краставици, моркови, кълнове и сусам.
За десерт - ягоди с домашно кисело мляко.

# 99
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Закуска: гофрети и мекици с шарена сол, лютеница, крема сирене и кремвирш
Вечеря: омлети и зелена салата с домати и козе сирене

# 100
  • Мнения: 7 963
Обяд таратор.
Вечеря боб в гърне - мъжът ми е майстор, шопска салата - дъщеря ми изяви желание да направи, кебапчета на скара - аз и единият син ще сме майсторите.
Сладолед за десерт.

# 101
  • Мнения: 949
Мекици + добавки.
Пилешка яхния, Таратор, Мляко с ориз.
Панирани пилешки хапки, Телешки бургери, Гриловани тиквички с млечно чеснов сос, Салата айсберг с краставици и млечно чеснов сос.

# 102
  • Мнения: 11 767
Бърза вечеря ще е днес. Яйца на очи, беконче, кашкавал, маслини, пържени чушки сиврия, зелева салата и за десерт - ягоди с кисело мляко.
За закуска ще направя някакви сандвичи.

# 103
  • Мнения: 12 000
закуска- кус-кус с масло и сирене
за обяд и вечеря, заешки бутчета приготвени като агнешко със все зелинии и маринати. Гарнитура- броколи и бейби моркови задушени, гъби сотирани с много магданоз, зелена салата с репички и краставици, десерт крем с бисквити и ликьор амарето, стана доста ароматен, изтървах алкохола Whistling

# 104
  • Мнения: 4 859
Закуска-пържени филийки,мед,сладко от ягоди,сирене,луканков салам,кисело мляко,кафе и чай
Обяд-печено агнешко със спанак,пресни лук,чесън,магданоз и джоджен,фалшива дроб сърма с гъби,друсани пресни картофки,памук погача,салата от мариновани пресни краставици и зелена с репички
Мелби с ванилов сладолед,шоколадови пурички,захаросани череши и шоколодав топинг
Вечерта сме на имен ден

Общи условия

Активация на акаунт