Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 751
  • 758
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 500
Днес бях в магазина и си взех тази прекрасна количка на baby design. Влюбих се просто. Не е от най-леките, но е стабилна и с помпащи гуми + удължаващ се сенник. Това бяха най-важните неща за мен. По пронцип съм фен на полските колички и всички други полски продукти 😆


Имате ли опит с подложките против испотяване? Стават ли също и за столчето за кола? На последак често ми излиза реклама на aeromoov, и не знам дали са ок...

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 23:47 от Aleind.15643

# 571
  • София, България
  • Мнения: 3 587
Честита количка!
Хубави са на Aeromoov подложките Simple Smile всички, които питах, са доволни. Аз взех на Минене за количката, понеже бяха на промоция, но по-натам когато вече сменя кошницата на колата със стол ще купя Aeromoov за него Simple Smile

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Някой беше поръчвал Сайбекс Балиос от чужбина.. От кой сайт дали можете да ме насочите?

Сребърно шаси + сив деним - 480евро - https://www.baby-walz.de/p/cybex-gold-balios-s-denim-kombikinder … 1622766_221116412

 Не че нещо, ама тази я взех по - евтина от БГ, с гаранция и без 3лв/кг доставка, колкото излиза с превозвач. Невинаги немските или английски сайтове са по - изгодни.

За вариантите с черно шаси имах предвид, че аз не съм ги виждала по-евтини другаде. За тези с алуминиевто шаси не мога да кажа, но явно че има и по-добри оферти Simple Smile Отделно, че имам роднини в Германия, които ще се прибират в началото на септември към България и могат да ми я докарат, та ще спестя и от посредник. Но определено, ако трябва да се ползва превозвач тотала ще е различен.

Моят термин е краят на септемрви, според вас има ли вероятност да пак пуснат подобни оферти преди ноември, както някой беше писал по-нагоре?

# 573
  • Мнения: 125
Някой беше поръчал GB Maris от ибей на много ниска цена - 280 паунда за целия комплект. Моля да пише, като пристигне количката да сподели малко отзиви и дали бързо е дошла поръчката, че и мен ме блазни тоя вариант

# 574
  • Мнения: 872
Някой беше поръчал GB Maris от ибей на много ниска цена - 280 паунда за целия комплект. Моля да пише, като пристигне количката да сподели малко отзиви и дали бързо е дошла поръчката, че и мен ме блазни тоя вариант
Аз съм. Поръчах я на 22 юли,на 23 юли беше в склада на превозвача в Лондон, а на 1 ви август пристигна в Пловдив. Ползвах Габиели. Доставката излезе 60 лева. Пристигнала е в 3 кашона оригинално неотваряни.Само това мога да кажа за момента, тъй като още не съм я взела при мен. Не съм от Пловдив и моя приятелка я взе при нея. Не знам кога ще си я взема при мен, тъй като ми Трябва чак декември

# 575
  • Мнения: 6
Момичета, и аз съм си харесала Balios S, някоя от мамите ползвала ли е, да сподели мнение?

# 576
  • Мнения: 320
Момичета, и аз съм си харесала Balios S, някоя от мамите ползвала ли е, да сподели мнение?


Върни се назад в темата и в края на миналата. Няколко пъти съм писала отзиви за нея. Има и на други майки.

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 100
И аз искам да питам няколко неща за Balios S:

1. Предлагат да ми дадат кошче на BeSafe (утре ще разбера кой модел точно), но нещо не мога да намеря инфо дали са съвмесими Relaxed . Някой може ли да помогне?
 
2. Освен в разликите в дизайна между черното и алуминиевото шаси, някакви друга разлика дали има? Ще може ли да се монтира кош за новородено от старата цветова гама върху новото алуминиево шаси? Предполагам, че няма да е проблем, но да питам все пак Simple Smile

3. Чудя се също, ако си взема цвят Denim blue дали бързо ще избелее плата от прането (на седалката по-специално, предполагам, че тя ще трябва да се пере по-честичко?

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 20:45 от marrchela

# 578
  • Мнения: 1 471
Някой поръчвал ли е количка от Алиекспрес? Случайно ми излезе реклама и се загледах в летните и ми допаднаха.

# 579
  • Мнения: 1 038
Не си заслужават ще отиде на митница плаща се ддс и мито ако сумата е над 150 долара главоболието с митници е огромно.
Ддс е над 30 лв ,така че все се плаща.

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 23:46 от Ragga

# 580
  • Мнения: 3 977
Да,отива на митницата,аз една раница от Америка която струваше 40$ за да я освободя от митницата ми излезе 200 лв...

# 581
  • Мнения: 1 471
Май наистина е безсмислено. Сега ги гледам доставка от 80 до 200лв. Тя количката е 80-100лв . И тук имаме летни колички по 300лв 😁
💐

# 582
  • Мнения: 1 104
Здравейте отново! Имам пак един по общ въпрос - между количка с помпащи и непомпащи се гуми кое бихте препоръчали? За София става дума , въпреки че това не знам дали има значение. Smiley

# 583
  • Мнения: 2 170
Здравейте отново! Имам пак един по общ въпрос - между количка с помпащи и непомпащи се гуми кое бихте препоръчали? За София става дума , въпреки че това не знам дали има значение. Smiley
Помпащи , ако можеш да преглътнеш спуквания насред разходки.
Непомпащи, ако не можеш.

# 584
  • Мнения: 1 038
С помпащи количката тежи поне 3 кг отгоре разхождах една в магазина с 2 помпащи гуми не е маневрена хич и тежи повече.По съвет от консултанти май е по -добре без помпащи именно че може да се спука и да се чудиш какво да правиш с бебето навън самичка.

Общи условия

Активация на акаунт