Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 666
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 943
Здравейте, какво ви е мнението за количките на Moni и Cangaroo за новородено? Общо взето бюджетът ни е до към 500 лв. Кое си заслужава за тези пари?

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 19:34 от CatGirl

# 76
  • Мнения: 118
Здравейте, какво ви е мнението за количките на Moni и Cangaroo за новородено? Общо взето бюджетът ни е до към 500 лв. Кое си заслужава за тези пари?

Ако нямате задръжки относно нещата 2ра ръка, може да намерите доста хубави колички/дори 3в1/ за 400-500 лв. Мнение за количките не мога да дам, за съжаление.

# 77
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но ще попитам- имаме количка Cybex Balios S и досега в нито едно отношение не ни е разочаровала, но ни предстои пътуване в чужбина за около седмица и се чудим можем ли с нея да минем пътуването в самолета или ще трябва да взимаме друга от така наречените "летни" колички? Тоест някой от вас летял ли е в самолет с количка над 9 кг и всичко наред ли беше Simple Smile Ако според Вас няма да свърши работа, препоръчате ми от среден към висок клас такава лятна. Спряла съм се на GB Qbit засега

Аз имах количка среден клас, на Mother care, и пътувах с нея в чужбина няколко пъти. Ами ожулиха я, и малко беше чукната тук и там. Стана ми неприятно, но нямаше какво да направя.

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 12:04 от Stephy

# 78
  • Мнения: 943
Нямам нищо против количка втора употреба, но бих взела от позната или от магазин. За съжаление там, където живея няма такива варианти.
Сега загледах и Kikkaboo Madrid. Някой дали има отзиви за нея?
https://www.hippoland.net/kikka-boo-kombinirana-kolichka-3v1-mad … -one-beige-110107
А също и за Dizain Baby Viola?
http://baby-expert.eu/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B … -viola-2v1-grafit

# 79
  • Мнения: 2 891
В Хиполенд ще има Луд петък тази седмица в магазините и онлайн. 25% са си 25%.

# 80
  • Мнения: 202
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но ще попитам- имаме количка Cybex Balios S и досега в нито едно отношение не ни е разочаровала, но ни предстои пътуване в чужбина за около седмица и се чудим можем ли с нея да минем пътуването в самолета или ще трябва да взимаме друга от така наречените "летни" колички? Тоест някой от вас летял ли е в самолет с количка над 9 кг и всичко наред ли беше Simple Smile Ако според Вас няма да свърши работа, препоръчате ми от среден към висок клас такава лятна. Спряла съм се на GB Qbit засега

Аз имах количка среден клас, на Mother care, и пътувах с нея в чужбина няколко пъти. Ами ожулиха я, и малко беше чукната тук и там. Стана ми неприятно, но нямаше какво да направя.
Взехме втора употреба GB Qbit и добре направихме, защото ни я изцапаха и прокъсаха леко след като я бяха хвърлили по лентите (обаче пък писах на компанията и ни възстановиха сумата за количката). Това с новата ни количка ако беше станало, щях да се побъркам. Но GB qbit се оказа страшно удобна и маневрена, 80 км бутане за 5 дни направихме и просто е като перце! Изобщо не съжалявам, че я взехме за лятна Simple Smile

# 81
  • Мнения: 870
В петък ще има 25 % на всичко в хиполенд. Има и колички.

# 82
  • BG
  • Мнения: 2 217
s.ganeva, браво на Вас! Малко се сещат да пишат на компанията-превозвач, за да поискат обезщетение (на мен дори не ми хрумна). Flowers Hibiscus

# 83
  • Мнения: 2 891
Някой има ли поглед върху количките Moon? Има ги в Дундьо.

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 09:29 от jj okocha

# 84
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Здравейте, някой има ли наблюдения за invictus v plus? https://www.bebe-best.com/bebeshki-kolichki-2-v-1-invictus-v-plu … ited-flowers.html

# 85
  • Мнения: 2 891
В =https://comsed.net/news/-30-%D0%B7%D0%B0-30-%D0%B3%D0%BE%D0%B4% … D0%B5%D0%B4Комсед пък целия уикенд ще е с 30%.
Аз чакам нещо такова в магазини, в които има Easywalker, ама няма засега.

# 86
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте, какво ви е мнението за количките на Moni и Cangaroo за новородено? Общо взето бюджетът ни е до към 500 лв. Кое си заслужава за тези пари?
Здравей,
Една близка майка в парка е с Мони. Не бих ти я препоръчала. Но все пак, ако се чудиш много - огледай “механизмите” на Монито и сама ще се откажеш Stuck Out Tongue Winking Eye Ако търсиш по-евтин вариант погледни моделите на Кика бу. Според мен са много по-добре от Монито.

# 87
  • София
  • Мнения: 87
Здравейте! Някоя мама има ли мнение за количките на Буба и по-точно Буба Форестер ще прикача снимка от Емаг. Изглежда много добре и на живо лека и масивна, 3 в 1,хубави цветове имат. Моля ако някоя има опит да пише. Благодаря!


Малко старо е първото питане, но в името на следващи търсения - ние взехме Buba Solo миналата година. Аз лично съм много доволна, минавала съм по разбити тротоари (с липсващи плочки заради ремонт), навирала съм я в гористата част на Борисова градина по пътеките при разходка на куче и като цяло върши работата за която я взех - проходима е.
Негативните неща са че на мен поне ми е трудно да сменям кошовете. Налага ми се да ги "откопчавам" и издърпвам отделно от двете страни и това е неприятно, но не е нещо, което се прави всеки ден. Другото е че е доста голяма дори и сгъната. Имаме голям багажник, но е драматично, ако искам да има други неща в него.

Като цяло си я харесвам много, въпреки че я ползвам само за по-дълги разходки. Ако трябва да се свърши нещо нося бебе в слинг. Което няма общо с количката, просто ми е по-удобно.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 18
В =https://comsed.net/news/-30-%D0%B7%D0%B0-30-%D0%B3%D0%BE%D0%B4% … D0%B5%D0%B4Комсед пък целия уикенд ще е с 30%.
Аз чакам нещо такова в магазини, в които има Easywalker, ама няма засега.

Здравей,
в магазин Бебемакс има намаление на Easywalker Harvey2и Charley до края на м. Май. Не е 30%, но все пак е нещо. Имат и он-лайн магазин. Ние поръчахме тази количка още първите дни на месеца, като ни казаха, че около 3 седмици ще чакаме за доставянето и, т.к. най-бързо се взема този цвят.

# 89
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Леле цветът е много готин наистина Heart

Общи условия

Активация на акаунт