Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 757
  • 758
  •   1
Отговори
# 180
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Здравейте!
Спряла съм се на 4 колички и се чудя коя от тях е най-практичка, ще бъде удобна за бебето и не е паянтова.
Това е първата - Кика Бу
https://visvitalisbg.com/product/kikka-boo-kombinirana-kolichka- … eaves-31001010107
Харесва ми, че се сгъва доста компактно, но самата количка като изработка ми се струва по-подходяща за пролетно или лятно бебе, отколкото за зимно, каквото ще бъде нашето. Цветът ме кефи максимално, но ме притеснява, че не е достатъчно изолирана.

Това е втората - Кангаро S-line
https://cangaroo-bg.com/products/product_id/4759/%d0%ba%d0%be%d0 … -line-3-%d0%b2-1#
Харесала съм в зелен цвят, като цяло искам да е 3 в 1, матрачето е дебело, от вътрешната страна на сенника има звездички в различни цветове, бебето ще се заглежда и ще му бъде интересно, изглежда ми плътна, но ме притеснява сгъването, самата рама не се сгъва компактно и заема място, а аз съм с малък багажник и в сгънато състояние изглежда пречупена.

Това е третата - Кангаро Нобъл
https://www.hippoland.net/cangaroo-kombinirana-kolichka-3v1-noble-all-in-one-siv
Изглежда ми удобна, харесва ми и като дизайн, и това, че е 3 в 1, отново се сгъва компактно и е с голям багажник.

Това е четвъртата - Лорели Римини
https://visvitalisbg.com/product/lorelli-kombinirana-kolichka-2- … -siva-10021051838
Срещам ги доста из нашия град, майките определено ги купуват, но чувам противоречиви мнения. Тук е само 2 в 1, а на мен със сигурност ще ми трябва и кошница, която да се прикача към рамата. Четох отзиви, че на някои им се развалил ципа на покривалото на зимния кош след кратко ползване, не се сваля нищо за пране, гумите скърцали.

Днес гледах представяне на една количка на Чико, но ми казаха, че не били здрави, а наистина доста ми хареса, ето тази, но е скъпичка
https://www.hippoland.net/chicco-j0105-1-kombinirana-kolichka-3v … -beige-079146-140

Бъджетът ми е около 700 лв. Държа да е 3 в 1, да не е с помпаци гуми, да има амортисьори, с дебело матраче, по възможност да може да се пере, да има дъждобран и хубав багажник.
Ще съм благодарна за отзиви  Hug

# 181
  • Мнения: 2 170
Според мен първата и последната най-добре се връзват с изискванията ти!
Четвъртата не е 3в1, третата нещо не ме грабва с този кош 6+месеца, който не се сваля и върти, другата....за нея няма какво да кажа😁

# 182
  • Мнения: 1 472
Най-добре да отидеш в реален магазин и да ги сравниш, сгъване, сменяш кошове, мсневреност и така ще придобиеш за себе си представа, коя ще ти е най-функционална. В Хиполенд ги има

# 183
  • Мнения: 118
Честно нито една не не грабва. Аз като нещо по-евтино, 3 в 1 и здраво гласувам за полските колички. Nio, Buba .. имат всичко необходимо + добавени удобства. Само трябва да хвърляш по един поглед на килограмите защото тенденцията е да са малко по-тежки. За мен лично съм се спряла на това - https://moebebe.com/bebeshka-kolichka-vogue-moonstone-nio?utm_so … 7grAoKm6TnPG4eqQs

# 184
  • Мнения: 42
Здравейте,
Следя темата от известно време, тъй като ни предстоят много покупки, но ние вече си поръчахме количка миналата седмица от намаленията на Raya toys. Наистина е важно човек да отиде на място да тества и види количките, които си е харесал в интернет на първо проучване, защото има огромна разлика. Аз например исках да видя няколко марки и то по няколко модела и на място като ги разгледахме и сравнихме, повечето директно отпаднаха и не ни харесаха. Набележете си няколко модела, идете в някой магазин и тествайте. Може са си харесате и някой модел на място и после да си го проучите в интернет и тук. Simple Smile

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен, следя темите от доста време и тотално съм се побъркала вече Laughing За сега съм се спряла на 3 модела: cybex balios s, peg perego book 51 и jane muum, но не с матрикс коша. За последната се чудя заради сенника, разбрах че бил по-малък, но пък е лека количката... Като цяло искам да е много лека и маневрена количката, да не е с помпащи гуми и да си има изцяло легнало положение на лятната седалка. От всичко прочетено май това са трите най-леки избора или се бъркам? Отделно се чудех повечето опции са 3в1, а на нас столче за кола няма да ни трябва, та се чудя не би трябвало да не е проблем за перегото и муума да се вземе без коша за кола нали

# 186
  • Мнения: 267
Момичета може ли мнение за тази количка https://visvitalisbg.com/product/bebe-stars-bebeshka-kombinirana … in1-jean-360t-181

# 187
  • Мнения: 217
Здравейте и от мен, следя темите от доста време и тотално съм се побъркала вече Laughing За сега съм се спряла на 3 модела: cybex balios s, peg perego book 51 и jane muum, но не с матрикс коша. За последната се чудя заради сенника, разбрах че бил по-малък, но пък е лека количката... Като цяло искам да е много лека и маневрена количката, да не е с помпащи гуми и да си има изцяло легнало положение на лятната седалка. От всичко прочетено май това са трите най-леки избора или се бъркам? Отделно се чудех повечето опции са 3в1, а на нас столче за кола няма да ни трябва, та се чудя не би трябвало да не е проблем за перегото и муума да се вземе без коша за кола нали

Бих те посъветвала щом си се спряла на рези три модела сега да отидеш да ги видиш и на живо, за да усетиш коя ти пасва на твоя ръст и критерии. Когато аз избирах трите ги имаше във Вис виталис и можех да го съпоставя. На Пег перего лично на мен не ми харесва дръжката. За Джейн и Сайбекс със сигурност може да ги вземеш 2в1, Пег перего незнам, тъй като ми отпадна като желание. Новия Джейн муум 2019 има ципчета на сенника на седалката и на коша за новородено, които се разкопчават и сенника става по-голям.
Аз избрах Сайбекс и взехме кошница пак на Сайбекс + изофикс. Единственото неприятно е че всички аксесоари се купуват отделно(чанта, дъждобран, адаптери, комарник) и са на доста “хубави” цени.

# 188
  • София, България
  • Мнения: 3 587
Права е Anesi. И трите колички са добри и са горе долу един клас. Отивате е магазина с мъжа и гледате коя ще ви е удобна. Защото аз и преди съм казвала, че на Перего точно дръжката ме спечели Simple Smile Така че хора всякакви, трябва да си ги усетите. Могат да се купят без кошницата.

# 189
  • Мнения: 1 472
Peg perego 2в 1 се предлагаше в Примапапа

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Благодаря за съветите Anesi, gqa и Purple_Peanut Simple Smile . Да веднъж бяхме във Вис виталис, но ММ пита коя е най-добрата и естествено новия приам ни показаха за скромните 4000 Laughing. Ще отидем пак нямам търпение дано успеем скоро. Напоследък ММ ми мрънка да вземем нещо по обикновено, но няма да стане... все пак аз ще обикалям в повечето време не той и искам хубава количка, естествено да не е много скъпа (иска ми се нещо до 1000 макс 1300лв. с включени каквито е възможно екстри).

# 191
  • Мнения: 872
Към момичетата със Cybex balios s. 2в1 комплекта има ли покривало за крачета на летния кош? Или ако се купува отделно откъде. Аз засега гледам cybex balios s, peg perego и maclaren daytripper. Бебето ще е зимно, и искам количка която да искара до последно. Мисълта ми е и летния кош да е удобен и  лек и за по голямо дете, за да не се налага да купувам после сямо лятна количка.

# 192
  • Мнения: 1 554
Летния кош няма чувалче. Продава се, където и самата количка отделно. Моето бебе ще е есенно-зимно, мисля че Балиоса е добър избор. Но с кош за новородено. После от пролетта ще си ползваш вече летния кош. Според мен не е нижно чувалче, аз ще го ползвам с одеалце просто. Удобна е количката с всички кошове на нея, но определено има и по-леки, ако търсиш само лятна количка. Примерно Сайбекс Easy е само лятна количка и в сравнение с Балиоса с летен кош е доста по-лека. Но комбинираните колички са направени да носят всякакви приставки и затова шаситата са по-тежки по-принцип.

# 193
  • Мнения: 3 730
Аз също гледам balios S и Peg Perego.Държа да е 2в1,защото столче за кола съм си харесала отделно и да е по-лека.Тези дни ще отидем да ги видя и на живо,че не се знае дали реално ще ми харесат.

# 194
  • Мнения: 872
Чувалче или покривало ще ми трябва за следващата зима, когато ще е живот и здраве на около годинка.

Общи условия

Активация на акаунт