Хитринки за всякакъв случай - 20

  • 51 922
  • 749
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 285
Здравейте, искам да попитам как перете възглавници с гъши пух....в пералнята??

В пералнята, но после задължително сушилня.
Ако не разполагате със сушилня, сушене на силно слънце на открито също става, но трябва да се разтръсква на често. Може и с гореща струя от сешоар да се ускори процеса на съхнене, че мокра перушина знаете ли как "ухае"...

# 286
  • Мнения: 294
Благодаря, така и направих....в сушилнята с топки почти 4 часа и станаха пухчета:)))

# 287
  • София
  • Мнения: 225
Привет на всички,моля някой да ми даде съвет как да махна петна от олио по стената(преснички са току що направих белята) Confused

# 288
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
С какво е стената, латекс, тапети?

# 289
# 290
  • София
  • Мнения: 225
Латекс

# 291
  • Мнения: X
Послушай Папи6… талк. И дано помогне.

# 292
  • София
  • Мнения: 225
Добре,благодаря.Да знаете,че вода със сапун не помага хич,пробвах тук там Simple Smile

# 293
  • Мнения: 18 542
Обезмаслител?

# 294
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Талк да попие колкото може, грунд за да не избие петното и една боя за да се скрие. Няма махане такова петно, ще си трябва боя.

# 295
  • Мнения: 274
С ацетон? Той би трябвало да разтваря мазнините. Ама истински диметилкетон, а не това, дето го продават по железариите в пластмасови бутилки с надпис "Ацетон", а вътре какво има - ЕГЗ... Но ацетон със сигурност не е.

# 296
  • Мнения: 1 925
Някой знае ли как мога да премахна засъхнало секундно лепило от пръстите ми ? Сутринта лепях един часовник и се омацах цялата, а пръстите ми сега са супер груби и не ги усещам, а ми трябват Grinning

# 297
  • Мнения: 12 888
Не знам дали някаква мазнина няма да помогне да се отлепи по-лесно от пръстите ти, един вид да проникне под лепилото ако я втриваш. Иначе съм пробвала с пиличка за нокти да го сваля, то нали прави твърд слой, но там трябва да се внимава да не прежулиш и кожата и пак не е идеално накрая.

# 298
  • Мнения: 39 396
Миене, пила.... Скоро ще се оправиш.

# 299
  • Мнения: 8 228
Аз съм махала с ел. пила за пети.

Общи условия

Активация на акаунт