Хитринки за всякакъв случай - 20

  • 51 621
  • 749
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 797
Прочети добре в интернет. Тогава осъждай. Зад закодираните неща на кърпи Памперс е пълно с такива. Защо не ги разкодираш в, нета и ще видиш какво има?Wink
Аз се интересувам и винаги чета етикетите.
https://shopthebest.eu/blog-article/19/kak-da-izberete-bezopasni … vasheto-bebe.html

# 181
  • Мнения: 2 774
То и аз се интересувам от етикетите, но интереса ми към цената не пада по-долу....средна цена за 50 кърпички - 12,50лв, лятото средно два пакета на седмица, за две деца в продължение на 5год 🙄....ми хич не съм им фен. И от къде този алкохол в бебешките кърпички? То не, че скоро съм купувала на Памперс да речем, но по спомен - те бяха без?

# 182
  • Мнения: 797
Ами има разни подобни на алкохол вещества. Иначе тези без нищо вътре бяха 7.5 като може да ги продават до 10. Вътре по спомен бяха 100-200 броя минимум. Ако намеря опаковка ще ви дам.

# 183
  • Мнения: X
Точно иноксови повърхности се излъскват много добре с бебешко олио.
По-добър резултат има със силиконова гъба за обувки.
Със същата минавам гумените уплътнения на хладилника,
както и маншона на пералнята.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Няколко пъти съм си съсипвала дънки и цветни панталони с мокри кърпички, независимо от марката, различни бяха, така че, ако се изцапате, никога не търкайте с мокри кърпички, обезцветяват и нараняват материята.
Спот много занижиха качеството си, преди премахваше всякакви петна, сега много трудно, често и не се справя с петната от храна по дрехите на детето.

# 185
  • Мнения: 1 050
Здравейте! Търсих във форума, но не откривам отговор - как почиствате под ниските шкафове? Тв шкафа е дълъг 2,50 метра и е на малки крачета от един см. Има всякакви трохи и прах. С прахосмукачката не успявам, тежък е и са пълни всички отделения в него. Идеи?

# 186
  • Мнения: 9 162


Аз имам това идеално е точно за интересни пространства

# 187
  • Мнения: 1 532
Аз да попитам,как се почиства лепило от различни повърхности ,което е останало от рекламни лепенки? Пример на сина ми върху тротинетката ,махна една лепенка и сега ужасно лепне?И едни свещници имам .

# 188
  • Мнения: 13 528
Аз да попитам,как се почиства лепило от различни повърхности ,което е останало от рекламни лепенки? Пример на сина ми върху тротинетката ,махна една лепенка и сега ужасно лепне?И едни свещници имам .
Опитай с олио, може и с разредител.

# 189
  • Мнения: 1 050


Аз имам това идеално е точно за интересни пространства

Много е тясно пространството няма да влезе нещо подобно.
Представям си тънка тръба като накрайник за прахосмукачка.

Лепкави петна - тампон с олио.

# 190
  • Мнения: X
Здравейте! Търсих във форума, но не откривам отговор - как почиствате под ниските шкафове? Тв шкафа е дълъг 2,50 метра и е на малки крачета от един см. Има всякакви трохи и прах. С прахосмукачката не успявам, тежък е и са пълни всички отделения в него. Идеи?
При мен е пиано, което е на метални колелца, единствено почиствам с точилката, на която ползвам мек парцал за под. Ако нямате тънка точилка в къщи, дръжката на моп или четка за под може да се развърти и с нея да се бърше отдолу.

# 191
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Петна от лепенки почиствам с Бинго OV на прах, с нищо друго не съм имала успех до сега

# 192
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Аз чистя под секцията със спрей моп, тънак е, и успява да се навре по- навътре.

Да попитам, как мога да заличат драскотини от алуминиевата рамата на количката ?

# 193
  • Мнения: 250
За тесни места под гардероби и секции ползвам дълга линия с омотан влажен парцал или четка, бърсалка за прах.

Лепилото се чисти с ацетон, ако повърхността позволява третиране. Например стъкло или порцелан. Това с олиото трябва да го пробвам върху пластмаса.

# 194
  • Мнения: 10 051
Сетих се, че и аз се замислях за тънка четка за прах и сега попаднах на
Тази (плоска).
В момента пъхам в тесните пространства от пъстрите и рошави китайски. Оскубват се бързо и ги сменям често.

Общи условия

Активация на акаунт