Хитринки за всякакъв случай - 20

  • 51 428
  • 749
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 28 137
И аз никога не мия буркани с етикети в миялната, точно от тук го научих, много хора са се оплаквали, че лепилото задръства машината!
Но може ли да ми кажете на сухо ли мажете етикета на буркана с памук напоен с олио?
Освен това искам да попитам с какво махате остатъкът от лепило не само от буркани, но и от всичко, купено на което са пляснали етикет с неизмиваемо лепило! Отлепям го и после почват едни мъки, със спирт, вода и какво ли не, а лепилото само се разтяга напред назад по повърхността?

# 631
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
Момичета кажете как да махна петна от пот и дезодорант на цветни дрехи?
Даже и след пране стой като мазно петно и не мирише приятно.

# 632
  • Мнения: 13 490
Момичета кажете как да махна петна от пот и дезодорант на цветни дрехи?
Даже и след пране стой като мазно петно и не мирише приятно.
Спрей на Сано против котлен камък. Назад в темата съм дала линк.

# 633
  • Мнения: 28 137
Момичета кажете как да махна петна от пот и дезодорант на цветни дрехи?
Даже и след пране стой като мазно петно и не мирише приятно.
Спрей на Сано против котлен камък. Назад в темата съм дала линк.
Този ли?
http://preparatite.com/prahove-preparati-sano.html/sano-antikalk-1l-html

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 22:09 от mimi.7299

# 634
  • Мнения: 2 714
Момичета кажете как да махна петна от пот и дезодорант на цветни дрехи?
Даже и след пране стой като мазно петно и не мирише приятно.
Аз пръска с Меглио, ще е добре ако видим този Сано спрей.

# 635
  • Мнения: 13 490
Момичета кажете как да махна петна от пот и дезодорант на цветни дрехи?
Даже и след пране стой като мазно петно и не мирише приятно.
Спрей на Сано против котлен камък. Назад в темата съм дала линк.
Този ли?
http://preparatite.com/prahove-preparati-sano.html/sano-antikalk-1l-html
Да, напръскваш, разтриваш и переш. Ако има повече наслагвания по дрехата, следващият път пак.

# 636
  • Мнения: 39 048
Аз пръсках с обезмаслител- без резултат. Имах препарат против котлен камък(друга марка, не Сано), пак нямаше ефект. Оня ден мазах петната с верото Тест. На някои дрехи има супер ефект, но на други- никакъв.

# 637
  • Мнения: 1 531
От магическата смес веро, сода и кислородна вода ефект 0 при няколко опита.На детето две тениски ,на мен на една бяла риза ,само леко поизбледня петното ,но те са отдавна захабени .На блузка с шоколадов сладолед пресен ,пак  не се изпра.Само при мен ли не се получава с изпирането на петната?
Дори на кучето на леглото станаха допълнителни  жълти петна (където си търка очите сутрин има кафеви петна и с нищо  не се изпират ) ,но вероятно са се получили защото е цветно леглото и.

# 638
  • София
  • Мнения: 10 516
Нямам петна аз. Много рядко пръскам със Спот - ако е от манджичка.
Пера с Персил и Омо (сега съм с немско Омо, хич не съм възхитена, но всичко ми изпира-сладоледи, плодове, кал, малката доста седи на земята, а все със светли дрехи я обличам).

# 639
  • Мнения: 1 249
От магическата смес веро, сода и кислородна вода ефект 0 при няколко опита.На детето две тениски ,на мен на една бяла риза ,само леко поизбледня петното ,но те са отдавна захабени .На блузка с шоколадов сладолед пресен ,пак  не се изпра.Само при мен ли не се получава с изпирането на петната?
Дори на кучето на леглото станаха допълнителни  жълти петна (където си търка очите сутрин има кафеви петна и с нищо  не се изпират ) ,но вероятно са се получили защото е цветно леглото и.
И при мен опитът беше неуспешен!

# 640
  • Мнения: 300
Привет!

Търся съвет с какво да изчистя металния механизъм за бутилки - олио, оцет. Стои гадно захабен, там където жлебовете влизат един в друг при вадене и прибиране. И вътре в самите жлебове с какво остро и тънко мога най-лесно да бръкна и почистя? С клечка за уши не стана, тел за чинии, не влиза, с нож мога да надраскам повърхостта. За препарати - пробвах с Мелио и Циф... не постигнах търсения ефект. Търся нещо по-вълшебно.Simple Smile

Мерси много!

# 641
  • Мнения: 9 776
Привет!

Търся съвет с какво да изчистя металния механизъм за бутилки - олио, оцет. Стои гадно захабен, там където жлебовете влизат един в друг при вадене и прибиране. И вътре в самите жлебове с какво остро и тънко мога най-лесно да бръкна и почистя? С клечка за уши не стана, тел за чинии, не влиза, с нож мога да надраскам повърхостта. За препарати - пробвах с Мелио и Циф... не постигнах търсения ефект. Търся нещо по-вълшебно.Simple Smile

Мерси много!

Пробвай да подържиш по-дълго в концентриран разтвор на Тест гел ако имаш в къщи.

# 642
  • Мнения: 2 819
Привет!

Търся съвет с какво да изчистя металния механизъм за бутилки - олио, оцет. Стои гадно захабен, там където жлебовете влизат един в друг при вадене и прибиране. И вътре в самите жлебове с какво остро и тънко мога най-лесно да бръкна и почистя? С клечка за уши не стана, тел за чинии, не влиза, с нож мога да надраскам повърхостта. За препарати - пробвах с Мелио и Циф... не постигнах търсения ефект. Търся нещо по-вълшебно.Simple Smile

Мерси много!

Само в тази част на въпроса мога да ти помогна - с клечка за зъби и навито малко памуче, надявам се че ще може да влезе. Аз така почиствам най-тесните места на уредите.

# 643
  • Мнения: 13 682
От магическата смес веро, сода и кислородна вода ефект 0 при няколко опита.
Бели дрехи съм изчиствала с вода и сода. Намокря се петното, поръсва се сода, втрива се малко и се слага на слънце.

Моят въпрос е как да почистя засъхнали петна върху мозайка и плочки, оставени от майстори бояджии и непочистени веднага? В една друга тема ми предложи - с оцет. Някой друг пробвал нещо друго и доволен от резултата?

# 644
  • София
  • Мнения: 1 544
Привет!

Търся съвет с какво да изчистя металния механизъм за бутилки - олио, оцет. Стои гадно захабен, там където жлебовете влизат един в друг при вадене и прибиране. И вътре в самите жлебове с какво остро и тънко мога най-лесно да бръкна и почистя? С клечка за уши не стана, тел за чинии, не влиза, с нож мога да надраскам повърхостта. За препарати - пробвах с Мелио и Циф... не постигнах търсения ефект. Търся нещо по-вълшебно.Simple Smile

Мерси много!
Аз бих ги сложила с гърлата на долу в дълбока тенджера с вода, оцет и сода, да поврят малко и да киснат до сутрунта.

Общи условия

Активация на акаунт