Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 8

  • 46 378
  • 789
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3
Здравейте!Моля за малко помощ ,че не ми е ясно.Имам пратка която от 13.11.е в едно и също положение.Не мога да разбера нищо.Продавача когато ми прати проследяващия номер ми е писал ,че за 20 дни ще пристигне.RV231324571CN

# 151
# 152
  • Мнения: 3
Благодаря!

# 153
  • Мнения: 182
Здравейте, някой да е получавал нещо от сингапурските пощи скоро ? Направо ми писна и повече няма да поръчвам с тях нищо, какво е това забавяне след като изпратят нещата за България и всичко спира до там и се почва едно безкрайно чакане 😩 Последно си платих 12лв за доставка с тях и чак ме е яд сега, уж за по-бързо, апък то...

# 154
  • Мнения: 253
Здравейте,  поръчах преди месец от AliExpress и днес пише - "БЪЛГАРИЯ 1900 РСЦ СОФИЯ Пратката е получена". Въпроса ми е какво е това "1900 РСЦ СОФИЯ" и от къде мога да я получа? Имате ли представа дали ще бъде препратена към пощенски клон, понеже написах като адрес София 1000.

# 155
  • Мнения: 5 246
Здравейте,  поръчах преди месец от AliExpress и днес пише - "БЪЛГАРИЯ 1900 РСЦ СОФИЯ Пратката е получена". Въпроса ми е какво е това "1900 РСЦ СОФИЯ" и от къде мога да я получа? Имате ли представа дали ще бъде препратена към пощенски клон, понеже написах като адрес София 1000.
Да, споко. РСЦ е сортировъчен център.

# 156
  • Мнения: 2
Здравейте,някой да знае нещо за този сайт, страх ме е да не е фалшив https://www.venionline.com/

# 157
  • Мнения: 5 246
Здравейте,някой да знае нещо за този сайт, страх ме е да не е фалшив https://www.venionline.com/
Фалшив е.
Отдолу има лого, че може да се плаща с PayPal, но при симулиране на поръчка такава възможност няма. Плащане с PayPal ти гарантира, че ако не получиш поръчаното, ще ти върнат парите и тези измамници затова не предлагат плащане с PayPal, но се опитват да вдъхнат доверие като пльоснат логото на PayPal някъде по сайта. Цените и безплатната доставка са типични китайски номера.

# 158
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте! Имам номер на пратката RB848368958SG, но от 16.11.2019 няма никакво раздвижване. Проверих и в пощата - не са чували за нея. Писах на търговеца да извърши своя проверка за движението на стоката - нямам отговор. Опитах да вляза в http://parcelsapp.com/ - никакъв "отговор". Само боб не съм хвърляла още........Как да разбера къде е пакетът ? Помагайте, моля!!!

# 159
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Никак . Тръгнала е за БГ . Само Господ знае сега къде е . И боба няма да помогне . Когато дойде време за диспут действайте . Или увеличение или връщане на парите . Весели празници . Наздраве

# 160
  • София
  • Мнения: 736
Аз пък получих съобщение, че имам пратка, която “подлежи на митническо оформяне”, но тя е на стойност $18 и не виждам какво има да ѝ се оформя.
Та, някой идея има ли каква е процедурата в такива случаи?

# 161
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Аз пък получих съобщение, че имам пратка, която “подлежи на митническо оформяне”, но тя е на стойност $18 и не виждам какво има да ѝ се оформя.
Та, някой идея има ли каква е процедурата в такива случаи?
При вашия случай се получава това , но това няма значение . Всяка пратка може да се задържи при съмнение . Пък и митницата си има някакви техни тарифи .
Скрит текст:

# 162
  • Мнения: 68 629
LVS.... номера...пристигнали са в Белгия. Помня че често се случва. Чакам си още...нали?
Да пиша ли на изпращача или алито че не това е страна на получаване, или нямаше нужда...

# 163
  • Мнения: 2 371
LVS.... номера...пристигнали са в Белгия. Помня че често се случва. Чакам си още...нали?
Да пиша ли на изпращача или алито че не това е страна на получаване, или нямаше нужда...
Няма нужда. Следят се http://www.bpost2.be/bpostinternational/track_trace/find.php когато е в БГ излиза друг статус.

# 164
  • Мнения: 68 629
Благодаря.
В сайта на белгийските пощи не е отразено като пристигнало...

А в др.търсачка ми го дава че е в Лиеж.

Последна редакция: пт, 27 дек 2019, 17:49 от teta75

Общи условия

Активация на акаунт