Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 8

  • 47 204
  • 789
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 8 783
Егати, отивам в пощата снощи и от 5 пратки от Китай, само една е обработена (имам известие в имейла от 29.01) ..........

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 1 726
това нормално ли е - на 4-ти да ти е пуснат от Китай и на 7-ми да е в България, а и аз не съм от Шумен (става дума за стока от 29 цента)

# 287
  • Мнения: 840
ся демек изгорях с парите нали?

# 288
  • Мнения: 43
ся демек изгорях с парите нали?

Ако е изпратено имате срокове за доставка след които може да отворите диспут а ако не бъде изпратено в определения срок , поръчката се закрива автоматично и парите ви се връщат по сметката.....

# 289
  • Мнения: 5 345
ся демек изгорях с парите нали?
Можеш да отвориш диспут и ще ти върнат парите.

# 290
  • Мнения: 43
това нормално ли е - на 4-ти да ти е пуснат от Китай и на 7-ми да е в България, а и аз не съм от Шумен (става дума за стока от 29 цента)


Според мен има съвпадение на тракинг номер и товарителница на Еконт....иначе не виждам защо Еконт ще цъфнат на китайска пратка Simple Smile

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 1 726
и аз си мисля че е съвпадение, особено за сроковете, но как интересно се връзват датите, а и в сайта на еконт пише че номера е невалиден или грешен, може и да е някакъв бъг

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 21:38 от musicdoubl3

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 1 726
на поръчките ми които не са пратени, удължиха срока за изпращане - за след  20 дена

# 293
  • Мнения: 8 783
Имах две неизпратени поръчки и сега ги отказах с опцията ,, Вече не искам този артикул’’ дали продавачите ще ми ги одобрят и ще ми върнат скоро парите кой знае .....

Много лошо с този вирус как се развиха нещата .....

# 294
  • Мнения: 36 949
Току що погледнах поръчките си - срокът за шипване на двете е удължен - беше 14 дни, сега е 20; може и пак да се увеличи.
Аз все пак мисля да не ги отказвам още. Ще си чакам.
Вирусът май го има от повече от година, просто до сега се е пазел в  тайна.

# 295
  • Мнения: 43
Имах две неизпратени поръчки и сега ги отказах с опцията ,, Вече не искам този артикул’’ дали продавачите ще ми ги одобрят и ще ми върнат скоро парите кой знае .....

Много лошо с този вирус как се развиха нещата .....

Аз също отказах преди седмица някъде всичките. Всички ми одобриха отказите... На тях също не са им много ясни нещата...

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 1 726
Току що погледнах поръчките си - срокът за шипване на двете е удължен - беше 14 дни, сега е 20; може и пак да се увеличи.
Аз все пак мисля да не ги отказвам още. Ще си чакам.
Вирусът май го има от повече от година, просто до сега се е пазел в  тайна.
аз няма да ги отказвам, за да мога да следя какво става

а и пак ви промиват мозъка, високата смъртност не може да се скрие - просто са допуснали заразата в някакво производство (слаб контрол)

# 297
  • Мнения: 518
Здравейте!Имам пратка с номер RX143113308DE,която е ,,заспала" в София от 7-ми февруари-имате ли представа,дали трябва да се обаждам някъде за да се раздвижи или да продължавам да си чакам?

# 298
  • Мнения: 69 319
Чак пък заспала..7.02 е петък. Събота и неделя не работят.
Какво точно изписва в бгпощи- къде е-в разпр.център, на следваща стъпка ли е...

Ето

# 299
  • Мнения: 518
Чак пък заспала..7.02 е петък. Събота и неделя не работят.
Какво точно изписва в бгпощи- къде е-в разпр.център, на следваща стъпка ли е...

Ето

 
  Пише,че е в национален разпределителен център,София,това е последното инфо от 7ми..

Общи условия

Активация на акаунт