София - ж.к.Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово и т.н.

  • 28 082
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 495
Ей, момичета, аз от скоро съм тука, обаче искате ли да си организираме едно съботно-неделно кафене, за да се видиме!

Как ви се струва идеята  newsm78
То май всички са на почивка LaughingСамо ние киснем тук Mr. Green

# 16
  • Мнения: 409
Аха....... Mr. Green

И на мен ми направи впечатление, че много не се навърта напоследък народа тука  newsm78

Имат си по-приятни занимания

  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Мамчета от квартала Wink, в четвъртк ще ходим до дом за дечица без родители N7, намира се до автогара Овча Купел. Ако някоя мама иска да дойде и да нагушка петимни за каквато и да е ласка душичка, или пък няма сили да погледне тези дечица в очите (трудно е, ах колко е трудно, но как си струва), но иска да помогне- с играчки, плодове, мляко или лакомства- срещата е 8.50ч. пред магазин 345 на Овча Купел. Rut миналата седмица дойде с Раличка и видя какви слънчица са тези деца, които си нямат нищичко...Моля ви , направете едно дете малко по-щастливо....

# 18
  • гр. софия
  • Мнения: 190
здравеите! живея в борово, бебе дара е на 7 месеца. аз работя и рядко излизам в квартала- основно в събота и неделя.ще се радвам с някого да се запозная или да си пиша.

# 19
  • Мнения: 2 070
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги в темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 20
  • Мнения: 2 584
и ние се прибрахме от кратката почивка,  Hug на всички много се затъжихме за вас, да се похваля малката започна да ходи и скоро ще правим питка, само че сега колежката излиза отпуска и съм на работа до 27.08, след това ще ви пиша да се видим Heart Eyes
п.с. инициативата на Еми е прекрасна, колкото повече мами се включат толкова по добре за децата, не можете да си представите колко ни се зарадваха малките душички, моля ви да се включите и вие Praynig  bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 829
мили майчета,

обърщам се към вас с надежда да ме ориентирате за най-близката детска кухня.

аз живея в кв. Княжево, м/у предпоследната и последната спирка на трамвай номер 5 (грубо казано). знам, че има кухня на Белмекен 13, но дали има и по-близка? и какво ми трябва, за да запиша детенце на кухня (документи и/или бурканчета и пр.)?

предварително ви благодаря!   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 584
мили майчета,

обърщам се към вас с надежда да ме ориентирате за най-близката детска кухня.

аз живея в кв. Княжево, м/у предпоследната и последната спирка на трамвай номер 5 (грубо казано). знам, че има кухня на Белмекен 13, но дали има и по-близка? и какво ми трябва, за да запиша детенце на кухня (документи и/или бурканчета и пр.)?

предварително ви благодаря!   bouquet

има и една частна на Суворов има едно читалище там е, но не съм ходила и не мога да дам повече инфо, ако друга мама от квартала е ходила да пише подробности, мога да отида и да проверя в понеделник и да ти пиша

# 24
  • Мнения: 992
мили майчета,

обърщам се към вас с надежда да ме ориентирате за най-близката детска кухня.

аз живея в кв. Княжево, м/у предпоследната и последната спирка на трамвай номер 5 (грубо казано). знам, че има кухня на Белмекен 13, но дали има и по-близка? и какво ми трябва, за да запиша детенце на кухня (документи и/или бурканчета и пр.)?

предварително ви благодаря!   bouquet

здравей, за съжаление май доста си закъсняла със записването за кухня. Ние записахме нашите бебоци когато бяха на по 2 месеца и сега ще си по1нем от октомври, а една мама е записала неиния когато е бил на 5 месеца горе долу и ще започнат когато бебо е на 1 годинка. Т. е. няма места и се чака, така че тази частната ако те устройва на суворов в читалището май ще ти е най добрия вариант

# 25
  • Мнения: 829
здравей, за съжаление май доста си закъсняла със записването за кухня. Ние записахме нашите бебоци когато бяха на по 2 месеца и сега ще си по1нем от октомври
уф, и за това ли се записва от толкова рано  #Cussing out

закъсняла съм, защото беб досега беше с доста хранителни алергии и аз му готвех, но вече смятам, че може да яде повече неща...

благодаря ви за информацията!

а дали имате идея частната кухня на Суворов колко струва?

поздрави!

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 14:01 от malejna

# 26
  • София
  • Мнения: 2 210
УТРЕ в 8.55 с Рут ще се чакам е пред магазина 345 на Овча Купел, за да идем до домН7. Желаещи??

# 27
  • софия
  • Мнения: 495
здравей, за съжаление май доста си закъсняла със записването за кухня. Ние записахме нашите бебоци когато бяха на по 2 месеца и сега ще си по1нем от октомври
уф, и за това ли се записва от толкова рано  #Cussing out

закъсняла съм, защото беб досега беше с доста хранителни алергии и аз му готвех, но вече смятам, че може да яде повече неща...

благодаря ви за информацията!

а дали имате идея частната кухня на Соворов колко струва?

поздрави!
Частната кухня струва 9.95лв на седмица и записването става веднага.Хубавото е че не искат бурканчета,а храната е в еднократни опаковки Peace

# 28
  • Мнения: 829
майчета, много ви благодаря за инфото за частната кухня.  Hug

а имате ли впечатления дали там готвят добре? (преки или косвени впечатления  Confused)

# 29
  • софия
  • Мнения: 495
Чух от други майки ,че е хубава храната и мисля  и аз да се запиша.Ще си платя за 1 седмица и ако ми хареса ще си взимам от там  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт