Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 062
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ето с руски субтитри фрага
https://vk.com/video-100681614_456245282

Вики - за Туана - :  )))) хихихи май си права.

Сега успях да изгледам репортажа на Онур - това там е цял целеничък Алихан бей : ))))))

Ама  чок гюзял , много е хубав - тия погледи дето ги заковава само ... да не си му насреща : ))))


Може да е бременна Йълдъз - ама да ги  разведем първо ,че после да имаме пак сватба JoyJoyJoy


Фрага е Nature BoomNature BoomNature Boom  - Еда какъв поглед извади накрая - един път. Май ще отиде да живее при Алихан и Зейнеп.

Последна редакция: сб, 27 апр 2019, 00:52 от BVAR

# 346
  • Мнения: 5 442
Какво предвиждам: Ендер ще има разправии с новия син. Кая и Халит ще се сблъскат на терена на Ендер. Йълдъз ще е следващия гост на ЗейАл- да не им доскучава, а и да репетират да дондуркане на бебе. После цялата фамилия Халитова ще се изреди да иска прошка на Йълдъз и да си получат новото братче. И хайде новият сезон дойде! Лека нощ!

# 347
  • Мнения: 9 530
Моля припомнете ми кога ще е последния за сезона епизод ?
Боже след това цяло лято бозави комедии ни чакат , които аз въобще не понасям ...

# 348
  • Мнения: 5 442
До 31 май всички редовни сериали приключват. После ще се възстановят след 13 септември.

# 349
  • Варна
  • Мнения: 7 505
27.май сме ние Фили
Може да излезе някой интересен летен проект

или по-добре да си починем ,че здраво задълбахме в Ябълката : ))))

# 350
  • Мнения: 9 530
Дай Боже да има нещо летно , ама повечето са комедии от тъпите .Аз харесвам комедии ,ама направени с вкус и мярка , а не в стил Реджеп Иведик !

# 351
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дай Боже да има нещо летно , ама повечето са комедии от тъпите .Аз харесвам комедии ,ама направени с вкус и мярка , а не в стил Реджеп Иведик !

и аз така

# 352
  • Мнения: 41 695
Добро утро на Велика събота! Hug

Да си пожелаем доброта ,светлина и радост!
Много любов и разбирателство с най- близките ни хора!
Да съхраним здрави и щастливи нашите семейства!
Много слънце ,усмивки и спокойствие да радват домовете ни!



Нищили сте по късни доби фрагмана! Wink Имаме още 5 епизода до финала на сезона! Peace
Не знам дали Йълдъз ще отиде при Зейно и Алихан! Thinking Да оставят Зехра и Лила сами!
Тогава Джанер да се нанесе при тях! LaughingТака и така Халит не го долюбва! Laughing

Както закъсняват с фрагмана,така и с новите снимки и озета! Peace









Прекрасна събота на всички!Светли празници! Hug

# 353
  • Мнения: 344
Здравейте момичета ! Фрага малко гаден за Йълдъз, но Ние го предвидихме, че тя ще отнесе негативите, не се притеснявам, при нея всяко зло е за добро .Па ако се залюбят с Кая , уха, а бакалъм , Ендер  ще бъде бясна , а Халит ...нали помнете как ревнуваше Ендер Wink .А Ерим винаги е искал баща си и майка си заедно, що да не се възползва от ситуацията , но колко му е Халит баща СЦ ще кажат Wink .Ако Йълдъз е бременна и не каже на Халит и се ожени за Кая , ще има син за син , те мушмуроците обичат така да си връщат Simple Smile

# 354
  • Мнения: 5 442
О, не. Йълдъз послъгва, но за детето не. Ако го направи ще загуби Зейнеб, а тя и е единственият верен човек в живота. Според мен Халит ще изтрезнее, особено като разбере за Кая и Ендер. Допълнителна емоция ще са му Зехра и Джанер. Халит пък е съвсем сам в залеза на живота. Йълдъз държи на него и го харесва, гордее се с царя. Ще е справедливо да се съберат да си гледат детето. Ендер ще си го получи от сина. Там ще има мъка. Хубава събота! Светли празници!

# 355
  • Мнения: 934
                
          Добро утро Златни Момиченца, easter love001


           Писах, писах и накрая поста изчезна, но знам, че това се случва.
          
            За фрагмана,Йълдъз го отнесе, както и очаквах, Халит от умопомрачение си тръгва, това е пълна глупост, той по-добра от нея няма да намери в есента на живота си. Отива при Ендера," браво на него ". Лигльото Ерим си изиграва козовете. Йълдъз няма къде да отиде другаде освен при сестра си. Горките ни любимци, не могат да останат един ден насаме. Сина на Кучката ще се появи и ще стане драма с Кая. Ще има развитие на отношенията Йълдъз и Кая , пък и ако се загаджат още по-добре, Крилатата кучка ще се гътне от яд. Мисля, че СЦ добре ще го завъртят, те интригите си ги могат най добре.

        Днес е Велика събота, ден на надежда,че Светлината ще победи тъмнината, че Доброто ще победи злото,Вяра в един по Справедлив свят. Бъдете ми живи и здрави, весели и щастливи, да имате един безоблачен живот вие и всички ваши близки. Нека Бог ви благослови Момичета, вие го заслужавате. newsm51 :

# 356
  • Мнения: 6 591
Здравейте, мили ябълкови дружки! doh

В навечерието на празника бъдете живи, здрави, щастливи и благословени!
Да има спокойствие и светлина в семействата ви! easter


Дочакахме най-после фрага и какво стана, пак сме на джанката…
За реакцията на Халит никой от нас не се учудва. Когато малкия лигльо поиска нещо от него, той просто оглупява. И изобщо не крие от останалите си деца, че сина му е най-важен. А Емирчик така добре си го усеща вече, че не е истина и си  възползва на макс. Но и това не го прави щастлив.
Сигурно дребния е казал на татко си, че не иска да живее заедно с дъщерята на човека, който го е ранил и така се озовал при маман. А тя докато въздиша по Кая ще трябва да се задоволи с Халит. Да идва Ийит и да и си заживеят щастливо предлагам. А Йълдъзка ще я направим кралица на Кая. Чичо Халитко обаче дълго няма да издържи Ендера.

Халит е разумен мъж и колкото и да вика и крещи, като стане нещо, винаги помага и оправя кашите на всички по домова книжка. Така ще стане и с Йълдъз. И да има и да няма бебе, бързо ще му мине, а и тя няма никаква вина в случая. Даже ще се наложи да се извинява. Те двамата вече доста си паснаха и Йълдъзка много добре си го усеща и в доста моменти успява да го манипулира и да си постига целите. Сигурно ще преживее горчиви моменти, но и този път ще съумее да се измъкне невредима от ситуацията. Тя наистина иска да бъде негова съпруга и не е лошо да му роди и едно детенце и да се кротнат и двамата.

Ендера хич не я мисля, тя сама си е заложила бомби в миналото и сега те ще се върнат като бумеранг при нея. Иска ми се да видя физиономията на Халит, когато разбере, че е имала паралелна връзка с Кая и с него, че Кая е мислел Ерим за свое дете /а то не е изключено и да е/ и че известно време е тъкала на два стана. Като се появи и първородния, направо не ми се мисли как ще се оправя тая кучка крилата. Ама нека първо Йълдъзчето да разбере и да докладва на Краля, а Ендера да мине в обяснителен режим. Ше  й гледаме сеира.

Днес или утре чакам с нетърпение епизода на български да си го изгледам за разкош и да си направя кеф. От него най-много ми хареса и на мен момента с двете сестрички, даже сълзичка пророних. Много са ми мили техните отношения. Независимо какво е направила другата, дали е сгрешила, винаги са си опора една на друга и се обичат истински. Любовта към сестрата е като любовта към детето, никой не може да й въздейства тя е безусловна. И аз си имам сестричка и тя ми е най-близкия ми човек.

Ще повторя колажа на Боби Hug от този момент, защото е прекрасен.


Време е да излязат и снимките и озета  и най-после да си видим и нашите сладури. Какво ли са им намислили и на тях? Със сигурност няма да ги оставят без премеждия, но ще има и хубави моменти заедно след сватбата-изненада.

Прекрасен ден! Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 357
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug



Между подготовката наминавам и в темата! Wink

Все още не са пуснали новите снимки и озета! Peace

Днес режисьорката ни Neslihan Yesilyurt /Неслихан Йешилйюрт е рожденничка! bdbaloni
Да е жива и здрава и да има още успешни проекти като ЗЯ! newsm10

това е пуснала Еда Едже.....
En tatli ve en iyi yonetmen 😍 İyiki dogmussun 💕 ve iyiki Edanin hayatina girdin ❤
 nice mutlu senelerin olsun 🌟 Seni cok seviyoruz Nesliiiii 🎈 @nesliyesily



    

# 358
  • Мнения: 9 530
Здравейте дружки Grinning Heart Eyes
Весели празници на всички Flowers Hibiscus
Очаквах с нетърпение почивните дни , ама ме тръшка настинка или вирус , и аз като мама Божка - да си с....на късмета Joy
Нищо изненадващо , но аз мисля ,че Йълдъз няма да напусне палата на Халит , той все пак го купи за нея , мисля ,че Халит ще се върне при нея . Не вярвам да идържи с Кобрендера и нейните стойки , а и тя вече не го иска , старата любов започна да се възражда .Малко ми е неприятно ,че се настани в дома на Алихан , но той при всички случаи нямаше да се върне със Зейнеп . А кучката крилата как си умира от злоба за брака на ЗейАл , защото той е богат , красив и много влюбен в Зейнеп .

# 359
  • Мнения: 4 872
  Не вярвам Кая да се събере с Йелдъз. Тя ще си е с Халит, макар и да имат трудности отново. А той е влюбен в Ендер. Кая имам предвид.  Явно тя е неговата сродна душа, след като се връща след толкова време , без приятелка, без семейство, без дете , и пак с нея се занимава. То постановки за вечеря, целувки, то страст, то чудо ... даже и синът ѝ си припозна. Голям льольо го направиха, а влезе със заявка да е непоклатим мъж с  характер.

Доколкото разбрах Ендер не е имала паралелна връзка с Халит, а си е пренасочила апетита към него, след като се е разбрало, че Кая заминава отново и явно няма да я бъде работата с него. Просто Халит не е знаел и все още не знае за техните отношения нито за предишните, нито за сегашните и съм сигурна , че няма да му се  харесат Trollface И двете такива Smiling Imp

Общи условия

Активация на акаунт