Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 097
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 531
В духа на написаното от Танчето да ви кажа моя сценарий или по-точно аз как бих реагирала на думите на такава кучка като Елиф ( Зейнеп въобще не си е променила мнението за нея  ) След думите и за отношенията на Алихан и Хазал , Зейнеп веднага ще се усети и ще каже на Елиф -"О, разбира се Алихан ми спомена за това , но битте -гитте било е отдавна и много преди да ме е познавал '' , после ще отиде при Алихан и насаме ще го ,,вдигне във въздуха '' , та следващия път преди да премълчи такова нещо хубаво да си помисли . На следващия ден ще си поговори откровено с Хазал . Така очаквам и СЦ да постъпят , все пак те са с доста неконвенционални хрумвания . А Кобилата ще я видя при такъв отговор . Зейнеп въобще не трябва да се вижда с нея , ама сериал да има .
Едно ме притеснява - Зейнеп каза на Алихан ,че се бои ,че различията м/у тях ще ги разделят - предполагам през следващите няколко епизода ще се натрупат още такива и нашата ще реши ,че не са един за друг .Но тя от самото начало знаеше ,че са различни , все пак те и двамата много се промениха . Пак да напиша - много бяха смешни Алихан и Хакан , как ги беше страх от Зейнеп Satisfied

# 526
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Здравейте момичета
Не знам до колко вашите сценарии ще съвпаднат с тези на СЦ, но от последната серия в душата ми горчи....Омръзна ми все Ендер да излиза суха от водата, на Алихан от нищото да изскачат бивши гаджета, за които той все не е имал възможност да обясни на Зейнеп и тя да остава, като в небрано лозе...Халит ме изненада с решението за развод, защото причината е смехотворна, а Кая се надявам да прозре същността на бившата си любима и да насочи погледа си другаде.....Честно да си кажа, не ми се иска и този сезон да приключи с раздяла между Алихан и Зейнеп....Нейното семейство не е идеално, но и това на Алихан  не е цвете за мирисане....Той все още има кошмари от детството си нали?

# 527
  • Мнения: 934
         Фили, разбира се,че насаме и аз бих го взривила, но трябва да си малко по-хитър, а аз се опасявам, че нашта девойка е малко наивна и не съм сигурна дали ще направят СЦ така , че да се сети. Такъв номер ще й врътне на оная кобилетина, че свят ще й се извие
          Аз между другото много се опрасявам точно от това нашето момиче да не реши, че разликата между тях е много голяма и да не го остави точно по тази причина.
          
Искам още малко да пиша за Алихан, ами като се жениш за такъв красив мъж трябва да си подготвена около него да се увиват такива отровни бръшляни, с всеки красив мъж е горе долу така, кандидатки много.Въпросът е твоята нагласа каква е Намираш начин да си пазиш мъжа.
Голям смях беше наистина колко ги е страх от Зейнеп, ами те добре я познават, Помните нали когато Алихан й сложи първия пръстен какво й кава в леглото:"Важното е да не се сърдиш и да не си тръгваш"Расърди ли се става страшно.

      Гости искам и на теб да кажа, че и при мен е горчилка, не само при теб.Аз много неща също не приемам, но кой ни пита, дано поне накрая доброто победи злото. Този сезон беше сезонът на Ендер,виж, Алихан и Зейнеп ги дават по 5 минути.

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 20:31 от Tanita53

# 528
  • Мнения: 9 531
От кой момент е тази снимка , знае ли някой ?

# 529
  • Мнения: 4 872
От караокето Joy изрязали са Ендер а.k.а. first Mrs. Tashdemir Wink, а насреща им са Зейнеп, Дюндар и Йелдъз Grinning

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 21:55 от Marsia_K

# 530
  • Мнения: 9 531
Мерси Марси Hug
Не знам защо докато се чудех от къде е снимката се сетих за Джем . Вместо да дават някакви кобили да дразнят Зейнеп ( която всъщност много добре знае какъв е бил Алихан преди и за многото жени минали през леглото му ) , искам да се появи някой като Джем - красив , умен , добър - да го видим тогава мистър Ташдемир Smiling Imp
Колкото и да се прави на американец , колкото и ''свободни отношения '' да е имал , се влюби и си взе за жена момиче , което не е имало друг мъж в живота си .Няма що , как ли би реагирал , ако Зейнеп беше спала с Джем или Дюндар  , или и с двамата? Сигурно нямаше вече да я погледне ... Не знам защо СЦ ни занимават с ревността на Зейнеп , която доста неща му прости ( целия му ''любовен '' живот преди нея , Хира , предположението ,че е спал с Кобретината ) , сигурно неговата ревност ни я оставят за по-късно Satisfied .Липсват ми техните караници и заяждания от края на сезон 1 и началото на сезон 2 , сега СЦ могат да ги ''перефразират '' като караници и заяждания м/у младо женена двийка Smiley

# 531
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Simple Smile
Реших да попрехвърля епизода и останах разочарована, Rolling Eyes ми те съвсем скъсили общите сцени със ЗейАл, Crossing Arms Crossing Arms а другите нито ме вълнуват, нито ги гледам.
Язък, да имат такава екранна двойка в ръцете си и да не умеят да я изцеждат докрай за радост на зрителите.

# 532
  • Мнения: 934
          

           Фили, права си. На мен много ми харесва когато Алихан ревнува, много му отива, но и той много добре го играе. За какъв американец ми пишеш, минал е той покрай американците. Като се  овърти някой около нея и той откача. Балканска история. На времето веднага след 10-ти ноември някъде четох, че над главата на всеки български мъж има по една невидима турска чалма. Ами в интерес на истината  не е много далеч от истината. Те и нашите мъже се правят на много отворени, но  я да ги видиш ако стане нещо от сорта и те откачат.
            И аз искам да го видя Алихан ревнуващ, Много го харесвам такъв избеснял от ревност, сладурче е той.

# 533
  • Мнения: 9 531
Здравейте. Simple Smile
Реших да попрехвърля епизода и останах разочарована, Rolling Eyes ми те съвсем скъсили общите сцени със ЗейАл, Crossing Arms Crossing Arms а другите нито ме вълнуват, нито ги гледам.
Язък, да имат такава екранна двойка в ръцете си и да не умеят да я изцеждат докрай за радост на зрителите.
Наде Hug , тъпанари , а много добре знаят кой им задържа рейтинга 2 -ри сезон . А те - онази бездарна актриса , която става да си пее само маанетата Imp

# 534
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Здравейте. Simple Smile
Реших да попрехвърля епизода и останах разочарована, Rolling Eyes ми те съвсем скъсили общите сцени със ЗейАл, Crossing Arms Crossing Arms а другите нито ме вълнуват, нито ги гледам.
Язък, да имат такава екранна двойка в ръцете си и да не умеят да я изцеждат докрай за радост на зрителите.
Наде Hug , тъпанари , а много добре знаят кой им задържа рейтинга 2 -ри сезон . А те - онази бездарна актриса , която става да си пее само маанетата Imp
Hands Plus1
Въобще не можа да ме трогне в ролята на "скърбяща" майка....Виж ехидния смях и чопленето на нокти и се получава, но за тях не се иска актьорско майсторство... Smirk

# 535
  • Мнения: 1 156


Здравейте и от мен Hug Hug Hug

Защо ли всички стигнахме до едно мнение.

Права е Neidjal за прекрасната и талантлива екранна двойка - Зейнеп и Алихан /Севда и Онур.
Скъсяването на сцени със ЗейАл, за сметка на пишман артистката Ендер май прави лоша реклама на филма и рейтинга като по чудо все още се държи на прилично ниво.

Изсмуканата от пръстите пресилена ревност на Зейнеп за минали любови на Алихан ми се вижда доста елементарна и не на място. Тя не трябваше да реагира по този начин пред кобилата, а трябваше с усмивка да потвърди, че знае за тази връзка. Е тогава Елиф ще си глътне кафето заедно с чашката, а не да се смее ехидно.
По късно, в къщи може да си реагира както иска.
Но за това, че не се споделят навреме и се  премълчават важни неща, може да има разрив в отношенията им.

Друго си е да си нахаканата Ендер. Силна влиятелна, върти на малкият си пръст всички - от великия бизнесмен Халит, до малкият лигльо Ерим. Само няколко думи за пиенето на кафе от Йълдъз и Кая и развода е сигурен.
Само не знам как ще удържи Халит дъщерите си, като останат сами от безличните кандидат зетьове.

До края на сезона остава малко и едва ли СЦ ще измислят нещо по различно до сега.
В общи линии втори сезон за мене беше по слаб с вмъкването на луди персонажи, отвличане, сватби по принуда и много пълнеж.
Дано лятото се окаже ползотворно за създаване на по добри сценарии от СЦ.

Спокойна нощ на всички  bouquet bouquet bouquet

# 536
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey да стигна и аз да напиша нещо по нощите, макар че гледам с едно око и полузаспало : ))))

Фили , как може да не знаеш от къде е снимката ?! Laughing Какъв фен си на Ябълката Stuck Out Tongue Winking Eye
Да се оправяш по-бързо и без усложнения Hug

И аз като вас не понасям напъните актьорски на Шевал. Точно така - най-добре й се получава чопленето на нокти, за което не се искат актьорски умения. Хич и мен не може да ме трогне с опитите за грижовна майка;

Нашите ги изтикаха на заден план.

Smiling ImpSmiling ImpStuck Out Tongue Closed Eyes два ужаса : )))


Хазал



# 537
  • Мнения: 41 750
Добро утрооо! Wink Hug Hug



Благодаря на всички за коментарите! bouquet bouquet bouquetНие си чешем езиците,но дано СЦ се вземат в ръце и измислят нещо свястно!До кога с тези бивши приятелки на Алихан? Peace

Да видим днес ще ни пуснат ли нещо ново! Thinking









Приятен слънчев петък! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 538
  • Мнения: 4 872
Добро утро!

Ето ги моите два ужаса Trollface : Страстна, похотлива, задоволена Ендер






# 539
  • Мнения: 934
           

                 bouquet  Момичета , Кокичета , Добро утро и на вас.


                   Марси , Злати благораря ви много за кафенцата, винаги си ги търся сутрин и си ги пия с голямо удоволствие.

                    Голям ужас с тези Мушмороци, верно да вземат да измислят нещо читаво, но не мисля, че по отношение на ЗейАл ще е .Пак ще ни полеят с ледена вода.. Напоследък съвсем ги игнорираха нашите любимци, направиха ги треторазрядни актьори и съвсем ги натикаха в ъгъла. Гледаме си Ендер и това е "Великата Главна Героиня". Не знам как не се усещат, че сме фенове на Севда и Онур и те правят сериала, а не Шевал. Вчера го писах, че нито е някаква актриса, нито е млада и какво съвпадение нито е чак толкова хубава. Какво да й гледам на тая, стойките ли? #2gunfire
                      Момичета не искам повече да си развалям настроението с тази нечистоплътна личност. И без това съм бясна. Доколкото помня от 3-ти сезон се сменя спонсора на сериала, ох дано се отървем от тоя навлек, бактън бе. Twisted Evil
                        Тук е слънце и денят има изгледи да е прекрасен, имайте и вие слънце в душата. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт