The Ordinarу + DECIEM (Тема № 3)

  • 45 605
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 67
Мааалко поизбухнах с поръчки Simple Smile

Първата дойде вчера, снощи се мазах за първи път:
AHA/BHA
Hyaluronic Acid 2% + B5
Glycolic acid (явно ще го ползвам за тялото - гръб и по краката, за пъпки там.)
Squalane cleanser
VIt C suspension 23% + HA
Mineral UV SPF 15

А днес поръчах:
Niacinamide 10% + Zinc
Caffeine solution 5% + EGCG
NMF + HA
Grenactive Retinoid

направо не знам какъв режим ще правя  Mr. Green Laughing

# 31
  • Мнения: 7 356
Има ли доволни от Caffeine solution ?

# 32
  • Мнения: X
Днес си получих продуктите нямам търпение да ги пробвам!

# 33
  • Мнения: X
Засега се намазах с това и съм очарована в началото усещах леко опъване ,а сега усештам кожата на лицето си супер гладка! 😃

# 34
  • Мнения: 1 785
Много съм доволна от крема Natural Moisturizing Factor, чудесно се сработва с много мазната ми кожа и смятам и занапред да го поддържам в наличност. Харесвам също и серумът със салицилова киселина и Marine Hyaluronics.
Утре чакам с нетърпение да ми пристигнe Niacinamide, възлагам му много надежди с оглед добрите отзиви, надявам се да свие поне малко порите около носа ми и да изсветлее едно петно, с което се сдобих наскоро и много ме дразни.

# 35
  • Мнения: 2 804

Имам въпрос относно Rose Hip oil - някой да има идея защо в сайта им е препоръчано да се слага само вечер?

ЕУК ми е буквално на две слагания още и се чудя кой от другите им антиоксидантни да си поръчам - Ресвератрол или Pycnogenol 5%? Някой да има лични впечатления от тези два продукта?

Преди няколко дни останах меко казано изненадана да видя Ординари в местния H&M! Имат си щандче и си ги продават, а аз си ги поръчвам онлайн.

Последна редакция: нд, 05 май 2019, 21:11 от *Serendipity*

# 36
  • Мнения: 2 835
Скрит текст:
А защо Аргелина и ЕУК да не могат да се ползват заедно? Не виждам причина , а о в сайта не е посочено да не може .

Защото от това, което прочетох и разбрах в сайта им от гайда за съвместимост Аргелина съдържа : Products containing Direct Acids, pure Vitamin C (LAA/ELAA), а  за ЕУК несъвместимост : Conflicts   Do not use with highly acidic formulations such as suspensions of ascorbic acid.

Затова смятам, че не е добре да се слагат заедно Simple Smile

Имам въпрос относно Rose Hip oil - някой да има идея защо в сайта им е препоръчано да се слага само вечер?

ЕУК ми е буквално на две слагания още и се чудя кой от другите им антиоксидантни да си поръчам - Ресвератрол или Pycnogenol 5%? Някой да има лични впечатления от тези два продукта?

Преди няколко дни останах меко казано изненадана да видя Ординари в местния H&M! Имат си щандче и си ги продават, а аз си ги поръчвам онлайн.
Точно в гайда за съвместимост гледам и аз  Simple Smile
Не се заяждам , а още по- малко ще убеждавам някого в нещо.... Wink
Аз съм ги ползвала заедно доста време и ми беше перфектно, но всичко е въпрос на избор
От поста ти не успях да разбра какво съдържа Аргелина и защо да е несъвместим, но нищо Wink

# 37
  • Мнения: X
EUK и Аргилерин напълно съвместими.

# 38
  • Мнения: 5 039
Какво е ЕУК?

# 39
# 40
  • Мнения: 2 804
Скрит текст:
А защо Аргелина и ЕУК да не могат да се ползват заедно? Не виждам причина , а о в сайта не е посочено да не може .

Защото от това, което прочетох и разбрах в сайта им от гайда за съвместимост Аргелина съдържа : Products containing Direct Acids, pure Vitamin C (LAA/ELAA), а  за ЕУК несъвместимост : Conflicts   Do not use with highly acidic formulations such as suspensions of ascorbic acid.

Затова смятам, че не е добре да се слагат заедно Simple Smile

Имам въпрос относно Rose Hip oil - някой да има идея защо в сайта им е препоръчано да се слага само вечер?

ЕУК ми е буквално на две слагания още и се чудя кой от другите им антиоксидантни да си поръчам - Ресвератрол или Pycnogenol 5%? Някой да има лични впечатления от тези два продукта?

Преди няколко дни останах меко казано изненадана да видя Ординари в местния H&M! Имат си щандче и си ги продават, а аз си ги поръчвам онлайн.
Точно в гайда за съвместимост гледам и аз  Simple Smile
Не се заяждам , а още по- малко ще убеждавам някого в нещо.... Wink
Аз съм ги ползвала заедно доста време и ми беше перфектно, но всичко е въпрос на избор
От поста ти не успях да разбра какво съдържа Аргелина и защо да е несъвместим, но нищо Wink

Не се заяждаш дребнава си. Щом не можеш да разбереш, използвай гугъл преводач.

А Чек е навътре мноого с придуктите на Ординари, но когато някой попита нещо отговорите й са кратки, високомерни и без никава полезна информация.

Тъпички  сме повечето тук, ще извинявате.
Та освен за ЕУК и Аргелина, можеше да се включите и с компетентно мнение и по другите въпроси  Grinning

# 41
  • Мнения: 12 221
Щом не можеш да разбереш, използвай гугъл преводач.

Не знам колко е полезен гугъл-преводач, но това е съдържанието на арджирълина или  не знам как точно се произнася.
Argireline Solution 10%
Ingredients
Aqua (Water), Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Gellan Gum, Sodium Chloride, Isoceteth-20, Dimethyl Isosorbide, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

И подобно на другите пептиди, не може да се използва с директни киселини и т.н. - както всеки си е прочел. EUК не е от тях.

С друг съвет не мога да се включа, имам и Ресвератрола, и Пикногенола, мажа ги, комбинирам ги, редувам ги и се надявам с тях кожата ми да остарява по-бавно.

# 42
  • Мнения: 2 804
Щом не можеш да разбереш, използвай гугъл преводач.

Не знам колко е полезен гугъл-преводач, но това е съдържанието на арджирълина или  не знам как точно се произнася.
Argireline Solution 10%
Ingredients
Aqua (Water), Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Gellan Gum, Sodium Chloride, Isoceteth-20, Dimethyl Isosorbide, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

И подобно на другите пептиди, не може да се използва с директни киселини и т.н. - както всеки си е прочел. EUК не е от тях.

С друг съвет не мога да се включа, имам и Ресвератрола, и Пикногенола, мажа ги, комбинирам ги, редувам ги и се надявам с тях кожата ми да остарява по-бавно.

Така, извинявам се, аз съм прочела, несъвместимостта на Аргелина като съдържание! Значи, да, правилно, съвместими са.
Аз съм ужасно разсеяна, и чета мега бързо и недоглеждам, но се учудих, че аргелина може да съдържа вит. С, но не задълбах.

Значи Аргелина и ЕУК не могат да се комбинират с директни киселини. Но, заедно могат.
Сега ще си коригирам поста по-нагоре, някой да не се обърка.

# 43
  • Мнения: 5 039
Съвместими са, току що го проверих с мобилното приложение на ТО.

# 44
  • Мнения: 99
Преди няколко дни останах меко казано изненадана да видя Ординари в местния H&M! Имат си щандче и си ги продават, а аз си ги поръчвам онлайн.

Еха, интересно! За кой град става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт