Hercai/Вятърничав по ATV Тема 3

  • 56 877
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 242
Цитат
Рейян му отмъщава, тръгва си от него и му казва същите думи - Каквото е станало тук, тук остава.
Миран казва, че макар да е искала смъртта му, той е видял очите й, видял е сърцето й, въпреки че е била изпълнена с гняв. Рейян няма да си тръгне, няма да си тръгне!

Момичета, аз не разбрах... Това "тръгване" в пълния или преносния смисъл е казано? И понеже са в болница, това означава ли, че Рейян е в изключително критично състояние и се очаква някакъв фатален изход? Е, със сигурност няма да има такъв, щото сериалът трябва да продължи, но напрежението за главния герой ще е голямо....

# 151
  • Мнения: 22 061
В буквален смисъл си тръгва Рейян. Хубаво му наприказва и си тръгва.
Във фрага казва: Така ще те оставя зад себе си, сякаш никога не те е имало. Сякаш никога не съм познавала Миран Асланбей.
Тогава си принудена/длъжна да ме убиеш.
Ти и без това умря, Миран.

По всяка вероятност, наистина е решила да се ожени за Азат  Thinking

Аз се питам, дали преди това го е заблудила нещо, че да му е гадно още повече  Thinking

# 152
  • Мнения: 21 201
mury9, много добре казано !

Това, че актьора е красив не пречи! Може и да не е толкова красив, но да играе така сърцато като Акън. Даже в началото му намирах кусури като физика. Е, малки де Wink Момчешкото излъчване на Акъм много помага за изграждане на образа. Той на моменти е зрял мъж, решителен и смел. На моменти е едно объркано момче, което не знае как да реагира на новите чувства, което не знае какво е обич и се срамува пред Рейян от постъпката си.
+1.....
SET
https://www.instagram.com/p/BwplQEilAox/
https://www.instagram.com/p/BwplOyjJVvU/
https://www.instagram.com/p/BwpdYBaFIs0/
https://www.instagram.com/p/Bwpdpk9pm_w/
https://www.instagram.com/p/BwpfzlmpGCE/
https://www.instagram.com/p/BwnHGtnJTjy/

Еве, четох при рускините, че след като разбере за Гюна, че му е жена няма да каже на Миран, че знае и в момент, в който той се осмели да разкрие сърцето си пред нея, тя ще го пореже с бръснач.
Така, че е напълно възможно Миран да се е обнадеждил от някое нейно действие.
Аз отказвам no да приема, no че Рейян наистина го мрази неистово като толкова много бе влюбена в него и като понастоящем вижда в очите му, че съжалява с цялата си душа за стореното.
Ето го усмихнат за пореден път.
https://www.instagram.com/p/BwpmzfHBJcb/
Поотпусна се Акън, в началото бе по-стегнат.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 22:34 от Neidjal

# 153
  • Мнения: 22 061
Наде, в туитър излизат много спойлери. Всеки пише какво е видял, какво снимат в момента, ама иди отсей зърното от плявата. Има и фалшиви спойлери. Постоянно мрънкат и на сценаристката, да им кажела какво ще стане Laughing
Както видяхме от фрага, истина се оказаха някои подсказки. Вероятно Рейян няма да тръгне с Азат, ще изчака Миран да се върне, и да "добие кучето" окончателно. Той и без това е жив умрял горкия вече... Язък за момчето, много ми е жал за него бе ExpressionlessStuck Out Tongue

# 154
  • Мнения: 21 201
Наде, в туитър излизат много спойлери. Всеки пише какво е видял, какво снимат в момента, ама иди отсей зърното от плявата. Има и фалшиви спойлери. Постоянно мрънкат и на сценаристката, да им кажела какво ще стане Laughing
Както видяхме от фрага, истина се оказаха някои подсказки. Вероятно Рейян няма да тръгне с Азат, ще изчака Миран да се върне, и да "добие кучето" окончателно. Той и без това е жив умрял горкия вече... Язък за момчето, много ми е жал за него бе ExpressionlessStuck Out Tongue
Точно така, ще стане.
И на мен Еве ми се къса сърцето за Миран, Rolling Eyes а сцената от фрага с двамата още ми е заседнала в гърлото като буца.
 smile3518 smile3518

# 155
  • Мнения: 4 369
Наде, в туитър излизат много спойлери. Всеки пише какво е видял, какво снимат в момента, ама иди отсей зърното от плявата. Има и фалшиви спойлери. Постоянно мрънкат и на сценаристката, да им кажела какво ще стане Laughing
Както видяхме от фрага, истина се оказаха някои подсказки. Вероятно Рейян няма да тръгне с Азат, ще изчака Миран да се върне, и да "добие кучето" окончателно. Той и без това е жив умрял горкия вече... Язък за момчето, много ми е жал за него бе ExpressionlessStuck Out Tongue
Точно така, ще стане.
И на мен Еве ми се къса сърцето за Миран, Rolling Eyes а сцената от фрага с двамата още ми е заседнала в гърлото като буца.

И аз така!
Жал ми е, въпреки гафовете му. Не събра смелост да й каже в прав текст, че я обича. Крещи на Фърат, че тя била видяла в очите му, ама тя искаше да чуе тези думи от него. И с тая негова проста и заблудена жена!!! Защо не й каза, когато го рани. тогава тя от угризения, че е стреляла, щеше да му прости по-бързо.

# 156
  • Мнения: 22 061
Е тя беше взела да му прощава, ама това "Аз съм законна жена на Миран Асланбей" я върна в първи клас Laughing

# 157
  • Мнения: 21 201
Е тя беше взела да му прощава, ама това "Аз съм законна жена на Миран Асланбей" я върна в първи клас Laughing
Абсолютно вярно.
Не знам, нееее знам, така са ми влезнали под кожата РейМир, че болезнено изживявам тяхната трагична история, направо луда работа. ooooh! #Crazy Joy
Дано не се стигне до сватба с Азат както уж сценаристката писа, че в противен случай, ще е мъка на макс за гледане гърчещия се в агония Миран. Cry
Подпись: "Отец способен успокоить свою дочь одним голосом..."


Охххх, не е за смях, Rolling Eyes но понастоящем си обърнаха ролите.


За сетен път казвам, но дано и на Миран бей Sunglasses пооправят бретона като на Акън.

# 158
  • Мнения: 4 369
Е тя беше взела да му прощава, ама това "Аз съм законна жена на Миран Асланбей" я върна в първи клас Laughing

Да де, ама щеше и за съпругата да му прости в този момент

# 159
  • Мнения: 21 201
Е тя беше взела да му прощава, ама това "Аз съм законна жена на Миран Асланбей" я върна в първи клас Laughing

Да де, ама щеше и за съпругата да му прости в този момент
Дори и да не му бе простила поне щеше да е по-снизходителна, а сега е като бръснач, направо реже до кокал.
NEW/И двамата публикуваха нови снимки в инстовете си(той черно-бялата с цаките, а тя тази) и се лайкнаха.

https://www.instagram.com/p/BwpXvj1gSwr/

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 23:41 от Neidjal

# 160
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Хмммм значи аз си представях ,че тя отива на люлката и иска да скочи, а той я хваща през кръста както първия път и я спира. Това преди да видя фрага - така си ми седеше като идея в главата. Защото след като втори път бяха там за пикника, реших ,че ще има и трети.

И сега от фрага - значи тя отива там , за да се сбогува и да остави там, това което беше почнало, там да го погребе.

Много добро предположение ,че е останала и го е изчакала и да у е казала, че е и да е имало някакъв шанс за тях , вече е окончателно унищожен : )

Не знам какъв ход има Миран - ако тръгне да се развежда  с Гьонюл - тя ще се самоубие и пак ще тежи на Реян на съвестта.

# 161
  • Мнения: 22 061
Боби, хич не му е лесно на нашето момче Laughing

# 162
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Цитат


песента e Gide gide bir Söğüde dayandım

Скрит текст:


Gide Gide Bir Söğüde Dayandım Dayandım,
O Söğüdün Allarına Boyandım Gelin Boyandım.
Ben O Yare Dağlar Kadar Güvendim Güvendim,
Güvendiğim Dağlar Elime Geldi Elime Geldi.

   Ölem Ben Ölem Ben,
   Kurban Olam Ağzındaki
   Dile Ben Gelin Dile Ben.


[...]

# 163
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Боби, хич не му е лесно на нашето момче Laughing

Smiling Imp Еви : )))
Нека да не му е лесно. Stuck Out Tongue

# 164
  • Мнения: 5 813
Добро утро,
Снощи рускините се поправиха, ето го по-правилният /вероятно/ и със сигурност по-логически свързан превод на думите на Миран, докато с юмрук травмираше рамото на Фърат:
"Несмотря на то, что она хотела моей смерти, я увидел то, что было скрыто в ее глазах.
Несмотря на то, что она была полна ненависти по самое горло, я увидел ее сердце. Рейян не уйдет!"

На БГ - "Независимо, че тя искаше моята смърт, аз видях това, което беше скрито в очите й. Независимо, че беше изпълнена с омраза, аз видях сърцето й. Реян няма да си тръгне!"

На мен това ми звучи много по-адекватно на досега случилото се. Когато в къщата Реян се обърна и му каза, че е видяла в очите му съжаление и извинение, според мен вече е била съставила план за отмъщение и го подведе, за да го успи, че се е укротила и после да му забие ножа /преносно, не я бъркам с Гьонюл/, както той на нея.

Не го съжалявам аз Миран, малко му е даже. Мъж ли е, удари го между очите. И да не е виновен, докато му мине синината все ще сгафи нещо.
И Реян я разбирам напълно. Когато една жена бъде излъгана по толкова жесток начин, едниственото средство да възвърне поне малко от себеуважението си е поне веднъж да излъже лъжеца. Да не забравяме, че тя постъпва по-благородно то него - унижението му е само между тях двамата, а не семейството му и цялото село да разберат, че е отхвърлен.

Работата с кърпата на люлката аз я виждам по следния начин. От всичките патаклами накрая Реян е решила да замине за Истабул на спокойствие. Отишла е на люлката, за да се сбогува с миналото. Докато се люлее е със завързана коса. На тази люлка умряха невинността й, мечтата й да бъде свободна и любовта й. За това като слиза от люлката връзва черната кърпа като жалейка по блаженопочившите.

Другите елементи на фрага не се и напъвам да ги подреждам в логическа последователност. Оставям си удоволствието да ме изненада серията.

Общи условия

Активация на акаунт