🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 83

  • 26 188
  • 728
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 47
Каква музика пускат обаче Joy Все едно гледаме битка от Игра на тронове

# 196
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 016
Каква музика пускат обаче Joy Все едно гледаме битка от Игра на тронове

И аз си помислих нещо подобно. Все едно всеки момент ще избухне някаква страшна деагноза. Тези 11 ароматизатора в колата, липсата на обоняние, парфюмът на Огнянова. Изобщо страшен съспенс. Напрегнах се яко Simple Smile

# 197
  • Мнения: 9 628
Мазов е направо за психиатрия.

# 198
  • Мнения: 48 171
Епизода е досаден

# 199
  • Мнения: 35 195
Чак не вярвам , че Мазов играе така... Много слаба работа.

# 200
  • Мнения: 9 374
Мазов е направо за психиатрия.
Мазов яко го гризе съвестта. Ще вземе да се побърка накрая.

# 201
  • Мнения: 14 846
Мда,все повече ми се затвърди мнението за Мазов-не се справя с тези сцени.
Хинова пък,колко трябва да си влюбена в този негодник,че каквото и да направи,ти да го оправдаваш и да му се мазниш. 🙄Още от предните епизоди ме дразни как се държи с него,не специално за тази последната сцена. Той я прави на маймуна,тя Стефане,та Стефане... 🙄

# 202
  • Мнения: 1 560
Мазов тук много ми напомня Илийчо, само че като че ли в Дървото по-добре го изигра Монев.
Много ми е жал за Боби Sad
Наум добре играе в последно време.

# 203
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 016

Споко, предстои промото.

# 204
  • Мнения: 2 714
Непрофесионалният актьор Наум Шопов успя да се разплаче във всички сцени, които го изискваха, а професионалната актриса Шинова не успява нито веднъж да го направи.

# 205
  • Берлин
  • Мнения: 4 656
Аз ви казвах,че Шопов се разигра. И му се получава добре.
Не ми е ясно защо всички напуснаха залата след съобщението за смъртта на Ина. Така ли се реагира при новината за смърт на човек, с когото си работил или си бил близък по някакъв начин?! И то новина, съобщена от най-близкия на починалия. И Тасев просто си беше там. Не ми е ясно защо Зорница определи загубата като на много близък човек и в такъв случай къде беше, когато този човек имаше крещяща нужда от помощ. Коментарът й към Пенев е принципно точен /да, той е много малък човек/, но не и в ситуацията. Изобщо неуместен. Не каза нищо, което да изисква такава реакция.
Врабчев много ми хареса днес.
Мазов - не мога да го съжаля, не мога и да му повярвам.
Кръстева-Цонев...ми, добре

# 206
  • Мнения: 9 490
Непрофесионалният актьор Наум Шопов успя да се разплаче във всички сцени, които го изискваха, а професионалната актриса Шинова не успява нито веднъж да го направи.

На нея хем образът й е смотан, хем тя самата допринася да не бъде харесвана.

Това с излизането от залата беше много тъпо, наистина.
Аз мислех, че стават да го прегърнат...
А Жекова първоначално беше много дразнеща - Тасев се появява като призрак, а тя подскача около него “вярно ли е това за Фотева”?!? 😒

# 207
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 016
Да, само Пенев и Цонев останаха в залата. В интерес на истината помислих, че Зорница отива да докосне Тасев, да го успокои, а тя мина и замина. Тя имаше повече сцени с Галя, отколкото с Ина.

# 208
  • Мнения: 15 397
Мазов тук много ми напомня Илийчо, само че като че ли в Дървото по-добре го изигра Монев.
Много ми е жал за Боби Sad
Наум добре играе в последно време.
Мислих същото.

Кръстева и Цонев ще се борят за "Любовта лекува".

# 209
  • Мнения: 12 464
Според мен идеята на това, че излязоха, беше, че на тях им стана мъчно и не искаха да тормозят Тасев с мъката си, а да го оставят насаме. В такива моменти няма универсално поведение. Цонев остана при него, Пенев остана, не вървеше и другите да му се качат на главата.

Врабчев е единственото олицетворение на това, че любовта лекува.
Мазов не ме трогна, за разлика от Тасев. Хубава игра, финалната сцена беше много емоционална.

След промото очаквам, че великата комбина между Поли и Деян ще е свързана със смяната на операциите на Поли.
Деян изглежда на косъм да осъмне влюбен в Зорница, а тя - не повече, отколкото беше в Тони Grinning

Общи условия

Активация на акаунт