🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 83

  • 26 135
  • 728
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 12 406
Роси, кой е говедото?

Майче, и аз така мисля - на работа са и всеки се опитва да се справи с мъката както може.

# 226
  • Мнения: 9 057
Перличке,ама разбира се има такива,които ползват и такива,които не.

# 227
  • Мнения: 9 374
Такива дълбоко драматични сцени в ОЖ трудно ще се видят, те са по-скоро за турските сериали - там ги има колкото щеш. Grinning Tук при смърт на пациент или колега най-много да ги видим как седят, гледат втренчено, пуснали една сълза и толкова.

# 228
  • Мнения: 47 990
На мен ми стана смешно как санитарят влетя в операционната да раздуха клюките. Доста глупаво.

# 229
  • София
  • Мнения: 9 558
Ми аз не очаквам всички да реват, но есе пак си мислех, че най близките и хора ще покажат някаква емоция. Аз обаче не видях такава освен у Цонев. Мазовото беше истерия.

Моски, например Мазов. Ти кой помисли, че визирам?

# 230
  • Мнения: 9 374
На мен ми стана смешно как санитарят влетя в операционната да раздуха клюките. Доста глупаво.
Аз пък се чудя бива ли наистина такава глупост? Влизаш в операцията на някого и изтърсваш това. Не му е мястото и времето, нито специално за такава новина, нито за каквато и да е, не беше на живот и смърт. Точно като клюка си беше.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 22:14 от yanitsa.s

# 231
  • Мнения: 4 059
А Врабчев излязъл от операционната и преминал през цялата болница с маската и ръкавиците и след това завърнал се? Animal Joy Cat

# 232
  • Мнения: 9 621
Като не могат да се разплачат, да им дадат да режат 2-3 глави лук и ще си поплачат, ако пък нямат капки Grinning

Галето ми се струва, че ще разбере за Пешо и Поли. Имаше една доста злобна физиономия, докато го прегръща.

# 233
  • Мнения: 5 478
Защо имам усещането, че това със завещанието на Ина всъщност не е нейно дело...

# 234
  • Мнения: 304
Да, имат роднинска връзка. 🙂
Христина Апостолова и Милошев са чичо и леля на Павела. Изразих се, че им е кака, братовчедка е, но пак си им е кака.☺

# 235
  • Мнения: 2 714
Защо имам усещането, че това със завещанието на Ина всъщност не е нейно дело...  
Имаше сцена, в която Ина изпрати от кабинета си нотариуса.

И нещо от Ралица

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 22:26 от Little Pearl

# 236
  • Мнения: 9 485
Ясно е, че няма как да ронят крокодилски сълзи и да вият опечалено, особено при професия, която иска висока концентрация и самообладание.
Обаче все пак аз особена тъга не усетих.
Не ми хареса излизането на Кръстева и Огнянова от залата, не ми харесаха и след това с пациентите.
Разбирам, че явно идеята е да се усамотят с болката си и да не натоварват Тасев, обаче въпреки това не ми допадна тази сцена.
Можеше просто да сведат глави мълчаливо.

За Мазов също сте коментирали. Истерия, притеснение, припадъци, но не усетих съжаление и разкаяние при него.

Йоско също много тъпо нахлу в операционната, като някой глашатай да раздуха клюката.

# 237
  • Мнения: 9 621
Моски, ми така е. Някои, които в началото стоически преживяват случилото после ги избива и обратното. Няма правилен универсален начин за реакция. А като си на работа и хора зависят от теб трябва колкото се може по-бързо да се стегнеш, пък вкъщи да се наревеш на спокойствие.

# 238
  • Мнения: 5 478
О, ясно, забравила съм за сцената с нотариуса явно. Аз малко вече търся под вола теле, ама с този сценарий... Joy

# 239
  • Мнения: 12 406
Роси, никого нямах предвид, затова попитах. Ами Мазов е играчка плачка. Това е да действаш без да се замислиш за последствията. И като те застигнат, се сриваш, защото осъзнаваш какъв идиот си бил.

За мен поведението на Зорница при пациента беше напълно показателно за мъката й - треперещият й глас, стаените сълзи, които в един момент рукнаха... Не всеки може да се строполи като Мазов все пак Grinning

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 22:42 от Mosquita

Общи условия

Активация на акаунт