🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 83

  • 26 116
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 560
Янии, мерси за темата! 🌺
Ех, изтървах ги Ирина и Бинев, ще наваксам после.

# 31
  • Мнения: 9 484
И аз не успях да гледам цялото интервю, само чух, че Ирина първоначално е била поканена за ролята на Албена.
Голяма грешка щяха да направят да я сложат залупената щерка на Пешко.

# 32
  • Мнения: 15 204
Благодаря за темата! bouquet

Гледах ги преди малко - Ирина и В.Бинев, толкова земни. Ирина и Ина са много различни, Бинев и Фотев също. Направиха много хубави образи, много истински. Да са живи и здрави и да можем да ги гледаме пак в по - добър сериал.

# 33
  • Мнения: 5 914
Последната седмица нямах възможност да гледам сериала. Моля да ми кажете кои  епизоди да търся и къде. Чета тук, че ги няма в Нова плей.

# 34
  • Мнения: 304
За който не е успял да гледа Ирина и Васил в Събуди се:
Разпитваха Ирина как са я повикали на кастинг, дали са ѝ помагали другите за ролята, как ѝ се струва играта с Наум и Васил Бинев. Размениха си няколко ми ли реплики, че се обичат и че е било удоволствие за тях.
Васил Бинев относно сериала: каза, че все още снима и не знае дали героят му ще бъде убит и че Фотев принципно бил мъжкар, но това, което в момента снимал било пародия (не употреби тази дума, но се изрази в смисъл, че сцените изобщо нямат общо с мъжкарството на Фотев) и че било много трудно да се замисли сценарий за него, след като става въпрос за болница и отношенията в нея.

# 35
  • Мнения: X
И аз не успях да гледам цялото интервю, само чух, че Ирина първоначално е била поканена за ролята на Албена.
Голяма грешка щяха да направят да я сложат залупената щерка на Пешко.
А може би Войнова щеше да стане интересна и харесвана Joy
Хубаво интервю, радвам се, че са ги поканили.

# 36
  • Мнения: 304
Последната седмица нямах възможност да гледам сериала. Моля да ми кажете кои  епизоди да търся и къде. Чета тук, че ги няма в Нова плей.
Това са 22,23 и 24 епизод. Качени са в Нова плей. Коментираше се, че от старите сезони са ги махнали. От този си ги качват редовно.

Хубав ден!

# 37
  • Мнения: 10 797
Аз наскоро гледах интервю с Ирина при Гала, от лятото да е било.Каза, че е работела в бар и казали за кастинга. Явила се за ролята на Албена, много искала да стане, но не и се обадили. След месеци и казали, ако иска да се яви за ролята на Ина. Била болна, с температура. Общо взето много зле се предсавила и била сигурна, че няма да я вземат. Обаче я изненадали като я избрали. Била шокирана. Майка и приятеите и много се зарадвали, но тя не могла, защото  осъзнала каква голяма промяна настъпва  живота и.
КАза, че Март Вачкова много и помогнала.

# 38
  • Мнения: 5 914
Канди, благодаря.

# 39
  • Мнения: 1 358
Яни, мерси за темата!

Ето го интервюто от тази сутрин, за тези, които са го пропуснали.

https://play.nova.bg/video/na-fokus/season-0/na-fokus-2019-04-20-fotevi

# 40
  • Мнения: 9 044
Аничка,благодаря тъкмо бях започнала да го издирвам интервюто.
Страхотни,усмихнати хора.И аз съм на мнение,че Бинев ще се гордее след време,че е партнирал  на Ирина Simple Smile
Доколкото ме осведомиха,Ирина напуска заради новият проект.На който някой качи тук снимки със сватбената рокля и с колегата-младоженец,тя си има приятел-лекар.

# 41
  • София
  • Мнения: 27 175
Яни, благодаря за темата! Simple Smile

Така значи, омаскарили са и алфа образа на Фотев. Скоро ще видим какви лигавщини са му измислили.  ooooh!
На мен най-любопитно ми е какво ще измислят относно болницата и нейното бъдеще и къде в целия този план ще се вмести и Фотев.

# 42
  • Мнения: 9 484
Принципно актьорите гледат да не се изказват негативно за героя си и се стараят да оправдаят дори напълно безумно поведение. За да каже Бинев нещо подобно, какво ли са му измислили.... 

ще излезе, че го чакаме два сезона да се развихри и накрая ще си кажем по-добре да го бяха уморили още първия път 😀

# 43
  • Мнения: 9 619
Аз го разбрах, че ще направи подлярски неща и ще бъдат доста ниски като начин на отмъщение.

# 44
  • Мнения: 1 742
И аз изгледах интервюто.  
И аз останах с впечатление, че Фотев не е доволен от развоя на събитията. Явно от човека с финес и класа ще го превърнат в  долен отмъстител, то сценаристите този сезон май ги   закопават поред на номерата.
Иначе прекрасна Ирина, много успех и шанс й пожелавам за много добри и запомнящи се роли.

А от думите на Фотев за изграждането на образите им, разбрах че ми липсва имено това в Табаков - неговият детайл и нишка в героя, с което е веднага разпозноваем и те хваща(поне за мен само едни научени думи).

Общи условия

Активация на акаунт