Концерта на Ерос - отзиви!

  • 2 387
  • 40
  •   2
Отговори
# 30
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Лили ние с мъжът ми също бяхме на първа линия, но в другия край на сцената и ме е яд че не слезна и при нас. Завиждам ви много че сте го опипали  Mr. Green

# 31
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз си бях нахлупила шапката и си пазар мястото, дори да сте били до нас нямаше да ви видя.

# 32
  • Мнения: 3 153
п.п. На всеки концерт виждам по някоя форумска мама-на Депеш видях Маргарита, а днес мернах по терена Сайонара и Лили:)
Ми що не се обади??????? Близо ли сме били една до друга трите???? Хм жалко, че не сме се видели??? Или си ни видяла преди или след концерта???
Ами явно сме били близо и пред сцената, но те видях на излизане в тарапаната и не ми се щеше да крещя, че и без това така задушевно си се бутахме всички, докато излезем Crazy Иначе Сайонара я видях отдалеч с мъжа й се отправиха някъде към седалките:)
Явно на концертите си ходим обичайните заподозрени Peace От сега обявявам присъствие и на Симпли ред, живот и здраве!

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Явно на концертите си ходим обичайните заподозрени Peace От сега обявявам присъствие и на Симпли ред, живот и здраве!

И аз, и аз  Laughing

# 34
  • Мнения: 5 140
Брат ми и снаха ми също бяха на концерта и са били супер възхитени, особено снаха ми, яко си е попяла и потанцувала, все пак е бивша възпитаничка на 105-то в паралелка с италиянски, няма как да не го харесва Ерос.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 798
Уау, имало значи фенове !!!
и аз бях на концерта, егати как не сме се засекли, аз никой не видях / и ние бяхме отпред/. Ама то точно отпред си беше голяма навалица, та не чеудно , че не сме се засекли с никой...
А концерта беше невероятен...нямам думи да опиша...абе ВЕЛИКО беше, това е!
/леле,като се сетя колко подскачах, не знам това бебе как оцеля..../

# 36
  • Мнения: 214
И аз бях, и скачах, и пях!
EROS FOREVER!!!
Кви подгряващи, кви пет лева! Човека е професионалист отвсякъде - глас, музикални изпълнения, ВИЗИЯ... Звука наистина беше по-добър от на Депеш /sorry, ама е така/ Най-важното е, че и той се накефи максимално, нищо, че не знаехме /някои от нас/ текстовете - публиката беше върха!
Абе, щом сме такива мами-меломанки що не си направиме колективно ходене по концертите?
Следва SIMPLY RED - 01.09. /петък/ - Зимния дворец. Много съжалявам за Billy-тo IDOL, ама чак Каварна...?!

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 00:08 от Emiliika

# 37
  • София
  • Мнения: 6 798
Аааа, молим много, да се запише, че знаем текстовете, някой хора днес нямаме глас.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 544
AnMary , Дуци добре сме си ние по Надежда не го гледахме но го слушахме  Crazy което пак си е нещо  Peace хареса ми  Hug

# 39
  • Мнения: 7 430
Много ми харесва ЕросЧо Hug...благородно Ви завидях Wink ...особено на Лили за "опипването" Mr. Green

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Да се похваля-и аз ходих на концерта.С една приятелка се навихме и пътувахме от Бургас специално.Беше приказно изживяване,може да ми завиждате, позволявам ви великодушно! Joy Joy Joy Flutter

Общи условия

Активация на акаунт