Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~119~ тема

  • 37 282
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: ))) а нищо не пречи Васе, само го споменах така Wink Stuck Out Tongue Winking Eye

Само един откъс от сериала с Фефа мернах, не ме спечелиха да го гледам.
Енгин го гледах във Фатмагюл и един игрален с Онур Туна и мацката от Курт Сеит и Шура ( т.е. С Русия в сърцето)

# 721
  • Мнения: 10 486
Боби, и аз го гледах този. Фарах Зейнеп Абдулах се казва мацката Peace Гледах му и този с Бергюзар - Една любов, два живота

# 722
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Имах предвид, че не съм гледала нищо от сериала му с Фахрие.

От това, което видях, ..., нищо не си изпуснала hahaha

# 723
  • Мнения: 22 042
Гюнайдън Nature Sun With Face

Поредна клюка от падругите Sunglasses

Халит-Туба-Неслихан, съответно като жена и любовница в Код Вавилон Head Band
Бих гледала с интерес Smiling Imp

# 724
  • Мнения: 10 486
Добро утро Hug Hug Hug
Еве Hug Heart Eyes

Абе, то още нищо не се знае за Вавилона...те и жена му сложиха, и любовница Joy Joy Joy

# 725
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Добро утро и от мен!
Хах - добре са го намислили подругите - Туба и Несли, ама не мисля ,че ще се случи тая работа : )))

Васе, мерси за името. Пак няма да запомня за по-дълго. Ако я гледам някъде може тогава да успея Innocent


Ние Вуслат нещо спряхме да го коментираме. Имало там промени в екипа.
Скрит текст:
"Воссоединение/Vuslat" продолжает нести потери!!!
Сериал канала TRT1 с Кадиром Догулу и Деврим Озкан в главных ролях на этой неделе покинула режиссер - Зелиха Орман. Напомнаем, что до этого из проекта телекомпании A23 Medya, которая занимается производством этой теленовеллы ушла продюсер Эдже Бейтер. А вот сценаристка - Бетюль Яйсаган по-прежнему остаётся в составе съемочной группы. А жаль... так как по мнению многих зрителей именно сюжет этой истории хромает на обе ноги и требует свежих творческих сил.





Това ще да е било зад кадър : )

Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 10:35 от BVAR

# 726
  • Мнения: 10 486
Боби, не я ли гледа и в Кьосема... като се сетиш за Абдулах от нашия Вуслат...ще се сетиш и за Фарах Joy Joy

# 727
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Не го гледах Кьосем, Васе! Ооо добра асоциация с Абдулах Hands Plus1 и Зейнеп от Ябълката, остана само Фарах да запомня ( звучи ми като фараш (метална лопатка за въглища) JoyJoyJoyJoy )

# 728
  • Мнения: 10 486
Не го гледах Кьосем, Васе! Ооо добра асоциация с Абдулах Hands Plus1 и Зейнеп от Ябълката, остана само Фарах да запомня ( звучи ми като фараш (метална лопатка за въглища) JoyJoyJoyJoy )
Joy Joy Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 9 530
Здравейте момичета Heart Eyes
Аз също не съм фенка на Енгин , но той е класен актьор и също бих се радвала Несли да играе с него .Всъщност най-много искам тя да се върне на екран Angry , стига  толкова реклами и други изяви . Тя е актриса все пак Flushed
Много харесвам Фарах , има много изискано и европейско излъчване ( а и поведението и е абсолютно европейско , все пак е раснала в Англия , не се прави на кадъна като някои германски възпитанички  Satisfied  )но игр. и филм с Енгин , Онур и момичето от Прости ми не съм гледала , но   съм видяла снимките от премиерата , там Онур засенчва всички с визия Stuck Out Tongue Winking Eye макар филмът да си е на Енгин Smiley


# 730
  • Мнения: 10 486
Фили, аз също много я харесвам. Гледай го Малък септемврийски проблем... на мен ми хареса. Една неделя и Бтв-то го даваха... но там го хванах почти накрая, а и с дублаж, който аз не харесвам, особено ако съм гледала със субтитри.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили на същото мнение съм.
Онур наистина ги засенчва всичките.
Фарах е много интересна и я харесвам. В "С Русия в сърцето" много я харесах как игра. В игралния филм също игра хубаво. Самия филм е интересен също, но комшиите в кратките истории ( игралните филми) за сега хич ги няма. Не могат да доразвият идеите, претупват и някак остава съшито с бели конци, много трябва да си допълваш с твоето въображение : ))))

# 732
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много много я харесвам Фарах. Стотици пъти съм слушала и гледала ей това:

# 733
  • Мнения: 10 486
Боби, тя играе добре още от Времето лети, с който стана известна. Гледала съм я в повечето й проекти. Много е талантлива. Остана да видя филма Сънят на пеперудата, където игра с Къванч... но още не намирам смелост да го изгледам, че там героят на Киво и неговият приятел се разболяват от туберколаза и ... но ще го изгледам някой ден. Киво е 40 кила с мокри дрехи, заради този филм.


Ели, много ми е познато като заглавие Ако забравя, прошепни ми... но пък от друга страна от видеото нищо не си спомням... ще трябва да го погледна.





Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 16:31 от savovas

# 734
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И аз не съм го гледала Сънят на Пеперудата, защото ще се спукам от рев.

Но там участва и една, дето не мога да я трая. Само като й чуя гласа, и настръхвам.

Фарах е страхотна на клипа - това е от филма Whisper If I Forget (да, права си - Ако забравя, прошепни ми).

Трябва да го има някъде със субове.

Общи условия

Активация на акаунт