Оriflame - 3

  • 16 164
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 540
Искам да ви питам някой ползвал ли е кремове на Орифлейм. Интересува ме  Овлажняващ крем "Водна енергия" в синя опаковка и Богат овлажняващ крем в розова опаковка.

Подкрепям Снежи, розовият аз го ползвам за зимата, тъкмо си го взех даже. Той е по-мазничък.
Водната енергия е невероятен просто. В момента ползвам Оптималс за чувствителна кожа, страхотно
ми овлажнява кожата и я прави много гладка. Всъщност единствения крем, който не ми хареса от
Орифлейм е Weather protective cream, много мазен ми идва, ама мнооого.
 Peace

# 241
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Представителката ми показа следващия каталог - за декември. Аз съм във възторг. Има страшно много интересни ми неща Blush

От 'влюбените момичета' си поръчах Ashton и ъм, Johnny (комай  newsm78). A може и Leo да беше...

Както и да е, надявам се да са леки и воднисти - почитател съм на гланцовете и не обичам тежки, плъти цветове.

# 242
  • Мнения: 1 540
Представителката ми показа следващия каталог - за декември.

Сигурно ти е показала ноемврийския, който е от 13-ти ноември до 3-ти декември  Wink
Подкрепям - страхотен е, което всъщност не е много хубаво, защото се очертава пак да се
охарча  Crazy

От 'влюбените момичета' си поръчах Ashton  и ъм, Johnny  (комай  newsm78). A може и Leo  да беше...

Не са плътни цветове, но пък и не ми харесват много - едно такова розовеят все...

# 243
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Сигурно ти е показала ноемврийския, който е от 13-ти ноември до 3-ти декември  Wink
Ъхъ, същия.

Нищо...розовеещи ме устройват.

# 244
  • Мнения: 3 447
От 'влюбените момичета' си поръчах Ashton и ъм, Johnny (комай  newsm78). A може и Leo да беше...

Както и да е, надявам се да са леки и воднисти - почитател съм на гланцовете и не обичам тежки, плъти цветове.
Ashton е кафяво-бронзово, плътно (не е бежово като на снимката). Leo е тъмно лилавеещо, плътно. Хубавите, полупрозрачни, розовеещи цветове са Matt - по-скоро телесно, с леко... синкав отблясък (стои по-добре, отколкото звучи) и Colin - меко пастелно розово със златист отблясък.

# 245
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
бе не помня...като ги взема, ще кажа какво съм си поръчала.

# 246
  • Мнения: 310
sneji_  и rorrr мерси много, аз този Богатия овлажняващ го изпуснах ама пак ако го намалят или Оптимал за чувствителна ще си го взема.

# 247
  • Мнения: 1 540
sneji_  и rorrr мерси много, аз този Богатия овлажняващ го изпуснах ама пак ако го намалят или Оптимал за чувствителна ще си го взема.

Моля  bowuu
Няма да сгрешиш с Оптималс Peace

# 248
  • на терасата
  • Мнения: 680


Тези нови червила ще ги има в каталога от 13 ноември

# 249
  • Мнения: 1 540


Тези нови червила ще ги има в каталога от 13 ноември

Да, ще струват 5.50 лв. Вече ги пробвах и си харесах цвят  Simple Smile
Много са приятни, не са сухи, а напротив - овлажняват. Матови са и не се изяждат лесно  Laughing

# 250
  • на терасата
  • Мнения: 680
Роррр, можеш ли да кажеш дали цветовете са като на снимката. Аз съм си харесала най-светлото, Audrey. Какъв е цвета според мострата? Колебая се и за Лорен, кораловото, но ми се струва доста наситено и ярко. Правилно ли ги преценявам?

# 251
  • Мнения: 1 540
Роррр, можеш ли да кажеш дали цветовете са като на снимката. Аз съм си харесала най-светлото, Audrey. Какъв е цвета според мострата? Колебая се и за Лорен, кораловото, но ми се струва доста наситено и ярко. Правилно ли ги преценявам?

Така като ги гледам на снимката от руския каталог - приличат си сякаш. Довечера като видя мострите, понеже не са в мен сега, ще ти кажа  Wink

# 252
  • Мнения: 2 596
Роррр, можеш ли да кажеш дали цветовете са като на снимката. Аз съм си харесала най-светлото, Audrey. Какъв е цвета според мострата? Колебая се и за Лорен, кораловото, но ми се струва доста наситено и ярко. Правилно ли ги преценявам?

Така като ги гледам на снимката от руския каталог - приличат си сякаш. Довечера като видя мострите, понеже не са в мен сега, ще ти кажа  Wink

И аз ще чакам с нетърпение отговора ти, че обичат точно такива цветове, нежни.

# 253
  • Мнения: 661


В новия бюлетин на Орифлейм видях описани цветовете на новите червила. Ето ги:

4343 Rita /горски плодове/
4344 Liz /червени горски плодове/
4345 Lauren /светъл корал/
4346 Jean /червено/
4347 Greta /естествено бежово/
4348 Audrey /нежно розово/
4349 Bette /розово/
4350 Marilyn /фуксия/

# 254
  • Мнения: 1 540
Погледнах мострите и бих казала, че червеникавите цветове са по-наситени, по-ярки и по-фрапиращи в сравнение с тази снимка. Червилото, което стои изправено вдясно е в действителност по-тъмно, отколкото на снимката. Другите, бих казала, си приличат, ама все пак... абе изглеждат сякаш са осветени на снимката, значи гледайте цвета без тези му лъскави участъци...
 Embarassed надявам се успях да ви поопътя мъничко...
Моето лично предпочитание е 4348 Audrey /нежно розово/, много естествено стои на устните, но е въпрос на вкус, аз предпочитам такива червила, които не се отличават много, телесни цветове  Peace

Хайде на червилата, момичета!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт