МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 243
  • 775
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 584
Nia, кои маски слагаш като база ?

# 196
  • Мнения: 31 212
А не, не не го приемам като заяждане просто пиша как е при мен. Аз също не очаквам грижа от декоративната козметика, но нещо се нервирах на силния мат напоследък.
Аз също ценя много твоето мнение. Heart Eyes Hug bouquet

Да ви кажа аз пък имам голяма драма, ама наистина. Знаете отлично моята любима завинаги спирала Льо Волюм Шанел, която си поддържам, колкото и други да имам.
Да, но преди два месеца ми подариха мини с покупка на продукти на Шанел и го отворих да си го ползвам преди седмица, защото имам други отворени спирали и да не купувам голяма.
И... прави ме на панда под очите още в 10 часа. Размазва се във вънния край на окото под миглите. Доста се размазва. Ужас. Моето съкровище, най-любимата ми спирала, най-голямото чудо, кълна се в нея, ме предава. Какво става и защо? Не мога да открия или разбера и съм много раздразнена. Не ми се ползва вече това мини, честно.
Ето сега си сложих синя на Мас, защото не желая в заведения да ходя да се оглеждам всеки час и да се забърсвам със салфатка. Отделно това търкане на околоочната зона, аз съм на 40 години?!

# 197
  • Мнения: X
Всякакви, които изсъхват и не оставят мазен филм. Такива, които съм се прецакала да си купя, а не ми дават достатъчен ефект сами по себе си. За база фаворити са ми Peter Thomas Roth Cucumber and Aloe- имам червенини и белези от акне, които в края на деня с тази маска отдолу не се виждат. Уеднаквява тенът ми чудесно и дава равна база на ФДТна. Любима комбинация ми е с MAC face and body, който по принцип ми е прозрачничък, но с тази маска не прозират червенини. Другата ми любима за целта е Laneige sleeping Mask, на която открих двойник, който хидратира безкрайно по-добре, а е с подобна консистенция и изсъхване- belief aqua bomb. Нея взех за база, но ползвам за маска.

Денси, благодаря!!! Може да е от минито, защото пробвах тази версия на пълната спирала заради твоята препоръка и ми се трансферираше навсякъде. Бръчицата под очите ми беше пълна с черно. Може да не е толкова добра като пълния размер и сега като писа мисля пак да и дам шанс.

# 198
  • София
  • Мнения: 4 752
При мен става така с Le volume revolution напоследък, ту се размазва или пък ми слепва грозно миглите. Мислех си че този вид конкретно не ми пасва и да се върна към класическия le volume, но ако са го развалили ще сменя с Диор, които са ми също любими.

# 199
  • София
  • Мнения: 6 269
NiaV, кой маски ползваш като база?

Аз докато си публикувам поста ти си отговорила Sunglasses

# 200
  • Мнения: 7 584
Аз имам същия проблем с better than sex и ще взимам водоустойчив вариант, жестоко се размазва.

# 201
  • София
  • Мнения: 6 269
Водоустойчивия вариант беше трагедия при мен. Купих си мини от Сефора и ме правеше черна под очите, ронеше се ужасно. А беше скоро излязла и няма как да е била стара. Аз и със стандартния вариант не се разбрах де, добре че и там само с мини изгорях.

# 202
  • Мнения: 31 212
Никога спирала не ми се е развазвала, дори и от 4 лв. Ронят се, слепват, миришат, опадат ми миглите, но “панда” не съм разбирала какво е точно. Е, сега разбрах и то с най- неподходящата за това спирала.

# 203
  • Canada
  • Мнения: 3 461
Ако имате възможност и желание пробвайте Сovergirl super sizer mascara  Flutter

Заради нея спрях да купувам Шанел. Има същият ефект на моите мигли, не се рони и размазва, цената няма да я коментирам. Слагам я в 6 сутринта, след работа и тренирам, често свалям грима в 21ч.

Занесох на няколко приятелки в България тази година, оцениха я подобаващо  Peace

# 204
  • Мнения: X
Вместо да пускаш мухи тук-другия път като си идваш ни пращаш банкова сметка да се отчетем и те очакваме с хляб и сол на летището.

# 205
  • Мнения: X
И аз имам проблем с Революшън на Шанел. Втора опаковка купих, отначало си беше същата като първата, но след две-три седмици взе да ми слепва миглите, че и обем не прави като преди. И Ролър Лаш на Бенефит не ми харесва напоследък и въобще съм в спиралова криза.

# 206
  • Мнения: X
От всичките си спирали най-много харесвам и единствено подновявам Urban decay- perversion. Минито също се държи прекрасно.
Несвързано с темата- бях писала 1-2 теми по-назад, че не съм съгласна с всеобщото мнение за мини палитрите на Наташа Денона и това, че се различават като качество от големите, специално писах за мини сънсет. Скоро купих голямата сънсет и взимам мнението си назад- много, много по-добра е като цветове и качество, искам да я изям и да се омажа с нея едновременно. От минитата, които съм пробвала си заслужава Camel, въпреки, че имам цветовете и в Голд, ефектът се различава и много я харесвам. Разчистих всички палитри на Ърбан Дикей, без born to run, която сега ще засиля, ще се разделя и с всички Худи без Нюд, както и май всичко друго без Анастасия. Та от мен големи палци за марката, яд ме е, че вместо да поспестя за голяма, съм хвърляла пари за друго.

# 207
  • София
  • Мнения: 3 857
Още когато излезе новата Шанелска спирала  споделих за това трансфериране и лютенето на очите.Изключително неприятно е такова размазване. Аз взех, че си го причиних на една конференция и ми се наложи да си изтрия грима изцяло, тъй като от сълзенето на очите не виждах нищо, а имах участие и направо щеше да е провалено. От класическата Ла Волюм имах тестерче, тя няма такива кофти странични ефекти, но и не прави нищо. За мен най-добра си остава Диорската плъмп енд волюм или какво беше. Навита съм да пробвам на Том Форд, някой има ли впечатления да сподели?

# 208
  • Бостън
  • Мнения: 13 519
...бях писала 1-2 теми по-назад, че не съм съгласна с всеобщото мнение за мини палитрите на Наташа Денона и това, че се различават като качество от големите, специално писах за мини сънсет. Скоро купих голямата сънсет и взимам мнението си назад...
Та от мен големи палци за марката, яд ме е, че вместо да поспестя за голяма, съм хвърляла пари за друго.
Ako компанията е наясно с това, или (опази боже!) е съзнателно бизнес решение за мен лично е достатъчно основание да им бойкотирам продуктите. Не, че съм била изкушена дотолкова, че да им платя цената, но да си кажа, че е ужасно разочароващо да чета подобни факти за уважавани компании и харесвани продукти.
Да не би да ги произвеждат на различни места?!? И все пак е недопустимо!

# 209
  • Мнения: X
Не са толкова различни като формула, колкото цветовете на минитата са смотани, не включват дуо хром цветовете от големите палитри никога и не включват баш крем мат формулата. Пак са по-добри от много други, но запазената марка на големите палитри я няма. Ох, бих ги бойкотирала на теория, но на практика...

Общи условия

Активация на акаунт