МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 249
  • 775
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 31 212
Колко е мини това мини(ружа на Hourglass)? Любопитно ми е как изглежда. Може ли да се вземе от него с нормална четка за руж?

Разбира се. Малко е минито, но напълно достатъчно за маниаци като мен, които имат 50 режа.

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Благодаря,  densi! И аз харесвам минита- не ми заемат много място в несесера в дамската чанта, а обичам да подновявам през деня.

# 332
  • Мнения: 31 212
А това няма нужда от никакво подновяване, прибрах се в 18 часа и той беше като сега сложен, а това се случи в 6.30 сутринта.

# 333
  • Мнения: X
Купих от Сефора в Копенхаген mini nude на Natasha Denona и мини руж mood exposure на hourglass. Сенките на пръв прочит ми харесват, но не мога да направя цялостен грим с тях, което от своя страна малко обезмисля палитрата. Обичам след базата да нанеса на целия клепач светъл цвят и върху това платно да мажа в несвяст. Quoin идва доста тъмен за тази цел. Матовите цветове се блендват добре, блестящите нанесени със суха четка дават страхотен ефект. Мисля утре да ги пробвам с четка напръскана с fix +. Предполагам ще са още по - интензивни.
Ружът е страхотен. Дава супер свеж и здравословен цвят на лицето.
Много обичам мини продукти! Хем човек пробва нови неща, хем не се зарива с гигантски продукти, на които края никога не се вижда и често отиват в кофата за боклук.
Взех си слънцезащитни продукти на датски бранд Rudolph, който се предлага в Сефора.
Момичетата в магазина бяха много мили и отзивчиви. Още на входа раздаваха тестери и отговаряха адекватно на въпросите ми.



Честити, със здраве да си ги ползваш! Пробвай блестящите с пръст, не с фикс плюс Simple Smile

# 334
  • Мнения: 1 111
Да, съвсем ОК е за ползване мини ружчето. Спокойно може да се вземе с четка, а предвид качеството на пигмента ще стигне за дълго време. Поне аз съм много икономична на ружове.

# 335
  • Мнения: X
Сух пръст, мазваш в сянката и мазваш на клепача. С фикс плюс или всякакъв спрей също става, но Наташа също съветва шимърите и да се нанасят с пръст и има защо. Аз всякакъв глитър и шимър така нанасям. Днес съм с Голд, наистина много ми харесват. Пусто много кофти снимки правя иначе щях да покажа.
Намерих подходящата четка за палитрата на hourglass- изключително добра покупка. Супер доволна съм.

# 336
  • Бостън
  • Мнения: 13 525
Е сподели, де:)
(чакам хлапетата от математика и издивявам)

# 337
  • Мнения: 31 212
Имам и двете минита на Няташа и ги нанасям само с пръст, както и всички други супер блестящи сенки весе. Чист, напълно сех показалец и директно го притискам без да търкам или размазвам към клепача. Резултата винаги е "уау".

# 338
  • Мнения: X
Даже търкам и размазвам към външния ъгъл, който обикновено е мат. Уау е и често ме питат как.

Agent, хапче против страх не мога да раздавам на целия форум после. А и наистина не мога да снимам хич.

# 339
  • Мнения: 1 111
Сух пръст, мазваш в сянката и мазваш на клепача. С фикс плюс или всякакъв спрей също става, но Наташа също съветва шимърите и да се нанасят с пръст и има защо. Аз всякакъв глитър и шимър така нанасям. Днес съм с Голд, наистина много ми харесват. Пусто много кофти снимки правя иначе щях да покажа.
Намерих подходящата четка за палитрата на hourglass- изключително добра покупка. Супер доволна съм.
Коя е четката?

# 340
  • Мнения: X
Пробвах няколко на Мак. Победителят е четка за хайлайт на Аура Simple Smile

# 341
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Лимитираната колекция Crystalized от Smashbox е вече тук! Открийте я ексклузивно в парфюмерии DOUGLAS и BEAUTY|ZONE. Сега вземете и 20% отстъпка на всички продукти от маркaта Smashbox до 26 май.

*Отстъпката се дава на каса в периода 16.05.2019 г. - 26.05.2019 г.

# 342
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз мисля да се сдобия с ето това, благодарение на една съфорумка.Grin
Скрит текст:

# 343
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Получих смс от Дъглас/Бюти Зоун преди няколко часа с текст купи поне 50мл.парфюм и вземи 20% отстъпка само до 26 май.

# 344
  • Мнения: 5 903
Бихте ли ми казали, дали в българската Сефора се продават следните марки: Eve Lom, Marc Jacobs и декоративната козметика на Том Форд?

Общи условия

Активация на акаунт