МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 075
  • 775
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 990
Като сте подхванали бронзърите да се оплача. Счупи ми се кутията на любимия летен бронзър на Герлен.
https://www.temptalia.com/guerlain-blonde-terracotta-bronzer-rev … -photos-swatches/
Явно е доста старичък, разпадна се пластмасата там където се съединяват горната и долната част. Затваря се, но не плътно и ще изсъхне предполагам.

# 526
  • София
  • Мнения: 9 395
Същото ми се случи с техния Теракота бронзър. Много слабо захващане при съединителния елемент. Счупи се на сгъвката точно. Продадох на половин цена в Olx.  Peace

# 527
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз пък обожавам бронзъра на Марк Джейкъбс от коконът колекцията.
Говоря за тозо от миналата и по-миналата година. Новият цвят не съм го виждала.

# 528
  • Мнения: 4 990
Круиз колекцията на Шанел ще я зареждат ли тук? Напоследък не ги следя изобщо...

# 529
  • HH
  • Мнения: 3 252
Джефри Стар стъпи на немска земя. Вече го има в Дъглас. Още не всички продукти, но предполагам това ще се промени в най-скоро време 🤗

Имам въпрос. Дайте съвети къде в Lyon има голям избор на декоративна козметика. Предстои ми пътуване до Франция, но още не е ясно дали ще стигна до Париж, а Лион е сигурен.

# 530
  • Мнения: X
Джефри Стар стъпи на немска земя. Вече го има в Дъглас. Още не всички продукти, но предполагам това ще се промени в най-скоро време 🤗



Щях да си разлея кафето от вълнение. 🤗❤️
В Лион има три Сефори и разни други независими малки и големи магазини, които няма как да не забележиш. Има и няколко магазина Marionnaud, в които има Дж. Стар. Сефорите са доста по-заредени от хамбурската примерно, макар че и нея последно видях, че са я пооправили. 😄 Между другото, в Германия е Дюселфорф е мястото за козметика и шопинг въобще.

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 11:22 от Анонимен

# 531
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
Аз пък обожавам бронзъра на Марк Джейкъбс от коконът колекцията.
Говоря за тозо от миналата и по-миналата година. Новият цвят не съм го виждала.
COLOR: 104 Tan-Tastic! - neutral bronze - за този говориш, нали Simple Smile

Агент, нямаш нужда от бронзъра на Марк Джейкъбс- да си знаеш. Нито цвета, нито формулата му са уау.
Мерси! Помниш ли кой не те остави очарована!?

PS https://elmasmabeauty.wordpress.com/2017/05/04/brother-sister-du … s-omega-bronzers/

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 16:33 от Agent Provocateur

# 532
  • Мнения: X
Аз имам tantric, защото не мога да нося нищо с кокос, размених и dew drops-а му, който така или иначе не беше моят продукт. Не казвам, че е лош, но на мен по-добре ми стоят и се блендват бронзърите на Urban Decay, Too Faced, Physicians Formula, даже и по-тъмна пудра Fit Me, която намерих като dupe на MJ, преди да го купя. Нося го, но рядко и не се гледам влюбено всеки път като се видя с него Simple Smile.

# 533
  • Мнения: 5 885
Джефри Стар стъпи на немска земя. Вече го има в Дъглас. Още не всички продукти, но предполагам това ще се промени в най-скоро време 🤗

Имам въпрос. Дайте съвети къде в Lyon има голям избор на декоративна козметика. Предстои ми пътуване до Франция, но още не е ясно дали ще стигна до Париж, а Лион е сигурен.
За декоративна козметика в Лион: la Part-Dieu , Confluence.

# 534
  • Мнения: 2 754
Момичета, а клиентските карти на Ести Лаудер за какво служат всъщност Blush
В Дъглас си сменям точките за ваучер - 100 т. - 35 лв., 200 т. - 70 лв. или 300 т. - 150 лв., или избирам някакви продукти от каталога, но в магазин ЕЛ пазарувам по-рядко и да си призная не съм наясно.

# 535
  • Мнения: 3 039
Трупаш точки и накрая на годината ги разменяш за продукт по избор от каталог. Така съм вземала гланц за устни, околоочен крем.

Редактирам се, за да не пиша втори пост - какво препоръчвате за проба на Джефри Стар? Червило със сигурност ще си поръчам от немския Дъглас, но какво друго? Хайлайтърите заслужават ли си? На сайта има 10ина продукта, дали на място в магазините има повече?

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 18:51 от Seti Beti

# 536
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
Tочно снощи си говорих с една кака на щанда на Ести за околоочните им кремове (понеже наскоро отворих матрицата, та да го съчетая пак с техен продукт)  и тя рече, че минеш ли 40 почваш с най-тежката артилерия и се кръстиш Grinning Grinning Grinning
Това препоръча:
https://www.esteelauder.com/product/661/9517/product-catalog/re- … recting-eye-creme

Имам 4 отворени крема - ще почака този!

# 537
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Преди няколко години ползвах тази серия серум крем и за контура.Уж най тежка артилерия уж най доброто.Не се сработиха с моята ложа , също както и Сублимаж супрем ле крем на Шанел и съответния  за контур  .
Не бих ги ползвала дори и подарени.
Не , че са лоши, но ефекта при мен беше 0

# 538
  • Мнения: 2 754
Е, аз не очаквам от никой крем или серум да ме докара като 20 годишна Simple Smile Бръчките са си мои, отнело ми е 42 години да си ги направя и си ги нося с царско достойнство People Princess Въпроса е да поддържам що годе свеж вид, все пак Relieved

# 539
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз също не очаквам чудеса, но имам много по добри резултати с доста по евтини кремове.
Споделих личен опит.
Бяха ми необходим години за да осъзная, че не винаги най високия клас козметика е най доброто за конкретната кожа.
Това че някой ползва само по по най козметика не гарантира максимално възможно  най доброто  състояние на кожата .
Виждала съм дами с големи претенции да изглеждат откровено зле за възрастта си.
И други, които използват точната козметика да изглеждат максимално добре.
И не е въпрос на генетика.
Тя определя как ще изглеждаме на 20, но.над 40, всеки.изглежда така, както се грижил за себе си.

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 21:32 от sl

Общи условия

Активация на акаунт