Клиники в Истанбул - тема 8

  • 68 560
  • 755
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 18
Здравейте!Имам един опит в Мемориалот него един замръзен ембрион с 30%мозаицизъм.Посъветваха ме за още една стимулация,която трябваше да започна сега,но заради хормоните на щитовидната се отложи.Отидох на преглед за преброяване на антрални фоликули и са 4бр ДЯ и 1 бр в ЛЯ ,та много се притесних,не че на първият опит бяха кой знае колко,но бяха 7 от които тръгнаха 5 и извадиха 5я.Та въпросът ми е има ли жени с толкова малко фоликули,които да правят стимулаций

# 271
  • Мнения: 685
Не се притеснявай толкова. Аз вадя по-малко. Много от нас биха се радвали на тази бройка. Има много жени с 1-2 и нещата се случват. Знам за доста родени бебета с малко антрални. Важното е да се улучи качествена яйцеклетка. Другия цикъл може да са повече. Успех!

# 272
  • Мнения: X
Здравейте,
не знам дали въпросът ми е за тук, но се надявам много да получа отговор.
Моя приятелка е с установен папилома вирус, след направена биопсия и казват, че следва да се направи конизация. Моля, препоръчайте специалист в Турция на който можем да се доверим за адекватно лечение. Благодаря ви.

# 273
  • Мнения: 696
Пиши на Турмед, те ще те насочат, ако дамата е в София, имат офис до КАТ

# 274
  • Мнения: 18
Здравейте,
не знам дали въпросът ми е за тук, но се надявам много да получа отговор.
Моя приятелка е с установен папилома вирус, след направена биопсия и казват, че следва да се направи конизация. Моля, препоръчайте специалист в Турция на който можем да се доверим за адекватно лечение. Благодаря ви.
А защонв Турция?Мога да ви препоръчам професор Ковачев във ВМА София.Аз съм оперирана при него!Голям професионалист

# 275
  • Мнения: 1 104
Здравейте и от мен! Simple Smile
Може ли да ми кажете за след колко време обикновено може да се запази час в Менориал?
И имате ли наблюдение как лекарите в Турция гледат на имунологичните/генетичните изследвания?

# 276
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Дежурните аптеки в неделя, 22.09.2019, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

ŞİŞLİ ITIR ECZANESİ
Address: Merkez Mah. Şişli Meydanı Abidei Hürriyet Cad. 141 Şişli, İstanbu
‪Telefon: 0212 296 81 80

HUZUR ECZANESİ
Address: H. Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. 17 (Türkiye Hastanesi Karşısı) Şişli, İstanbul
Telefon: 0212 220 62 72

ŞÜKRAN ECZANESİ
 Address: Mecidiyeköy Mah. Zertop Sok. 6/A Şişli, İstanbul
Telefon: 0212 213 82 72

# 277
  • Мнения: 1 554
Момичета, идвам да кажа, че на 12.09 се сбъдна мечтата ни да станем родители. Преборихме ендометриозата. Наистина не беше лесно и не стана по естествен път, но благодарение на професионализма на лекарите в Бахчеджи и най-вече на др. Карлъкая, бебето стана от първия трансфер на средно качество ембрион 4BC. Тук ме пращаха на донорска яйцеклетка заради лошия резерв на едва 26 г. Съвършена е бебката ни! В момента ни спира тока, но се надявам скоро да влезем в крачка и да можем да се насладим на родителството. Успех на всички в борбата! ЕМ не е страшна, стига да се лекува правилно и навреме. Не го вярвах, но се оказа така.

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Честито щастие, DES!!! Опасни са турските доктори, тука в България само си играят на "ин-витро клиники" с техните 15-20% успеваемост … на юг е дъ риъл диъл. Имам чувството, че и лукова глава да трансферират пак ще стане хубаво бебче. Ех ... много е хубаво когато четем такива постове. Пак поздравления, DES! Много спокойни дни и нощи ти пожелавам Heart

# 279
  • Мнения: 593
Здравейте, момичета. След около 2 седмици ми предстои трансфер, на естествен цикъл ще ме следят. Знам, че при всеки е индивидуално, но колко парички ви излязоха лекарствата след трансфера. Искам да съм подготвена. Благодаря предварително.

# 280
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета. След около 2 седмици ми предстои трансфер, на естествен цикъл ще ме следят. Знам, че при всеки е индивидуално, но колко парички ви излязоха лекарствата след трансфера. Искам да съм подготвена. Благодаря предварително.

Здравей. На мен ми дадоха само кринон гел по 1 на ден, което е около 190 турски лири (доколкото си спомням )  и фолиева киселина беше около 30-40 лири. И аз бях на естествен цикъл в Мемориал. Кринон гела ще го ползвам до 12-та седмица, а в една кутия има 15 броя.

# 281
  • Мнения: 593
Здравейте, момичета. След около 2 седмици ми предстои трансфер, на естествен цикъл ще ме следят. Знам, че при всеки е индивидуално, но колко парички ви излязоха лекарствата след трансфера. Искам да съм подготвена. Благодаря предварително.

Здравей. На мен ми дадоха само кринон гел по 1 на ден, което е около 190 турски лири (доколкото си спомням )  и фолиева киселина беше около 30-40 лири. И аз бях на естествен цикъл в Мемориал. Кринон гела ще го ползвам до 12-та седмица, а в една кутия има 15 броя.
Благодаря ти, имаш предвид 190 турски лири за 15 броя нали ?

# 282
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен! Simple Smile
Може ли да ми кажете за след колко време обикновено може да се запази час в Менориал?
И имате ли наблюдение как лекарите в Турция гледат на имунологичните/генетичните изследвания?

Здравей,
Ние ходихме лятото в Мемориал. Аз се свързах с Милен от Турмед в края на май и имахме час на 20.06
Относно генетичните изследвания какво точно те интересува? Какво имаш предвид като казваш "как гледат на имунологичните/генетичните изследвания?"
Аз правих генетични изследвания в България и ги носих. Не ги коментирахме по-задълбочено, но те и не бяха притеснителни. Но държат да ги имат. Като цяло държат на всички изследвания, които са написали да се подготвят. Единствено не пуснах витамин В12 и витамин Д и за тях нищо не коментираха. Бях сложила в папката едни изследвания на НК клетки, които бях пуснала през януари, но тях ми ги върнаха.

# 283
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета. След около 2 седмици ми предстои трансфер, на естествен цикъл ще ме следят. Знам, че при всеки е индивидуално, но колко парички ви излязоха лекарствата след трансфера. Искам да съм подготвена. Благодаря предварително.

Здравей. На мен ми дадоха само кринон гел по 1 на ден, което е около 190 турски лири (доколкото си спомням )  и фолиева киселина беше около 30-40 лири. И аз бях на естествен цикъл в Мемориал. Кринон гела ще го ползвам до 12-та седмица, а в една кутия има 15 броя.
Благодаря ти, имаш предвид 190 турски лири за 15 броя нали ?

Да, в една кутия има 15 броя и кутията струва около 190 лири

# 284
  • Мнения: 1 104
Мерси, Марта! Simple Smile
Конкретно за НК клетките питам от имунологичните изследвания, защото засега само тях имам пуснати и са 22% (значително повишени).
Чакам си часа за консултация с имунолог и сигурно ще пускаме и тромбофилиите.
Чета много противоречиви мнения за тези НК клетки, затова се чудех как гледат на тях в Турция. Правят ли вливки преди процедура както в България?

Общи условия

Активация на акаунт