Плазмен ТВ

  • 2 315
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
И аз съм за ЛСД,да не говорим,че след една година ще излязат на пазара и high definition телевизори,които ще показват всяка бръчка на холивудските звезди. Mr. Green

te sa na pazara ot 1 godina.

# 16
  • Мнения: 4 212
Съжелявам че ета е още на почивка, нейният мъж е абсолютен спец по телевизорите.
тя най-добре щеще са се аргоментира, но от тях знам, че моделите на Philips са на съвсем друга технология и наистина са неветроятни, когато гледам телевизия в тех, просто е невероятно усещането, не мога да го обясня, а те от скоро са с още по-нов, доста скъп, но подробности не знам
Ние иначе имаме плазмен Самсунг, много  е хубав, но в сравнение с техните, не мога дори да ги сравня.
da, Philips, tova e nai-dobroto. Vsa6tnost te vavedoha High definition i la4ite blue ray.

# 17
  • Мнения: 1 320
Както са ти казали трябва да прецениш дали плазмен или ЛСД. Разликата е само в технологията. Трябва  още да знаеш колко инча ще е екрана-при по-малките няма плазмени телевизори с добри параметри. Задължително трябва да гледаш няколко неща-резолюция-цифричките, които са "нещоХнещо"-колкото по-голяма, толкова по-добре, поне първата да е с четири цифри Simple Smile. После гледаш контраста-ако намериш с четири цифри към едно е добре /например 3000:1-както е нашият/. И тук важи правилото колкото по-голям, по-добре. При плазмените този контраст достига и 10000:1. Хубаво е още телевизорът да бъде HDTV-ready-вече се продават и да има вход HDMI-мисля, че е за връзка с компютър.
Когато купувахме нашият моят мъж ме беше инструктирал да гледам и сравнявам тези неща-аз цял ден рових в нета, а вечерта купихме този телевизор, който аз бях избрала. Пък мойто мъж много разбира от техника. Нашият е Самсунг-ЛСД.
Успех!

# 18
  • Мнения: 544
Нашият е ЛСД Сони 42инча,миналата год го взехме за 3000лв сега е 2500лв.Невероятна картина!Никакво насичане няма,просто перфектно!Ние също доста се чудехме плазма или ЛСД,но след подробно проучване,както вече са ти писали плазмата има още да се усъвършенства!И още нещо ЛСД можеш да гледаш от всеки ъгъл на стаята,образа си е един същ,което при плазмата не става,и точно там си има едно размазване Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 768
Съжелявам че ета е още на почивка, нейният мъж е абсолютен спец по телевизорите.
тя най-добре щеще са се аргоментира, но от тях знам, че моделите на Philips са на съвсем друга технология и наистина са неветроятни, когато гледам телевизия в тех, просто е невероятно усещането, не мога да го обясня, а те от скоро са с още по-нов, доста скъп, но подробности не знам
Ние иначе имаме плазмен Самсунг, много  е хубав, но в сравнение с техните, не мога дори да ги сравня.

Мда, PHILIPS-a e технология без аналог! Както ми обясни мъжът ми, единствено при тяхната матрица изгорял пиксел се възстановява от съседен. Освен това изобщо картината не се променя от ъгъла на гледане. Стария телевизор (който Маленна описва) беше с опция Natural motion, прави образа толкова истински, че чак нереален. Новия "звяр" е 51 инча плазма, амбилайт, HD и още куп технически подробности, които не се постарах да запомня. Мнооого добър!

# 20
  • Мнения: 3 457
Плазмен или LCD ?

Аз предпочитам LCD  Peace
На плазмата не се вижда добре отблизо - трабва да имаш 10м стая  Crazy
и аз така-ние един ден дано да е в близко бъдеще ще си вземем LCD  -сони или самсунг(с такъв монитор сме и е страшен) Peace

Общи условия

Активация на акаунт